• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DO MODERATORÓW
Jest nowy zwiastun no ale temat zamknięty :P

http://forum.film.org.pl/Thread-Transformers-The-Last-Knight-2017-re%C5%BC-Michael-Bay--4318

a dział nadal zepsuty.
I love the smell of napalm in the morning.

FILMOŻERCY - wydania Blu-ray & DVD - promocje/dyskusje/recenzje

Odpowiedz
Otworzyłem. W sprawie zepsucia napiszę zaraz do dejsudiego.
 It's too bad she won't live! But then again, who does?

Odpowiedz
(17-04-2017, 00:34)Mierzwiak napisał(a): Jesteś debilem czy udajesz? Twierdzisz że coś nie jest spoilerem i ukrywasz to w spoilerze?

Arahan też się popisał, brawo.

(17-04-2017, 13:53)Mierzwiak napisał(a): Nie mogę. I było to pytanie retoryczne.

Dlaczego ten człowiek jeszcze nie dostał żadnego ostrzeżenia albo bana? Moderator z chamskimi, prowokacyjnymi tekstami? To jest niedopuszczalne.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Pytanie o opinię w temacie o najlepszych serialach, ale temat zamknięty :) Ja jestem jak najbardziej za.
ordo ab chao

Odpowiedz
Ja mam jednak pytanko.

Z tego co widziałem to ludzie jednak czasami za obrażanie userów na tym forum dostawali jakieś ostrzeżenia czy bany, więc jestem ciekaw dlaczego nie można zrobić nic z jednym userem, który obraża ludzi w praktycznie każdym swoim poście?

(03-05-2017, 02:15)und3r napisał(a): Oj ale teraz chyba przesadziłeś - plan zagospodarowania w tym topicu przywoływać? Myślisz, że ile osób tu przeczytało taki dokument kiedyś?;)

(03-05-2017, 02:15)und3r napisał(a): Dla niekumatych (...)

Nie ma tu wulgaryzmów, co jest oczywiście całkowicie zaplanowane, natomiast jest bezustanne sugerowanie, że wszyscy do których zwraca się szanowny us3r są idiotami. Podaję tylko najdelikatniejszy przykład z ostatniego posta, zwykle wygląda to znacznie gorzej.

Czy tego typu oczywisty troling można stosować już jak widać miesiącami, tylko dlatego, że nie używa się wulgaryzmów?
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz
Ba! Stawiam tezę, że taki słynny arahanowski "wpierdol w warszawce", czy użyte przeze mnie "niedojebanie mózgowe" chociaż w pierwszej chwili brzmią strasznie, są rzucane w emocjach i nie mają na celu trwałego obrażenia oponenta. Czasem się coś chlapnie, a za chwilę żałuje, a z przeciwnikiem poszłoby się na piwo. Natomiast chociaż und3r z iście biurokratyczną skrupulatnością unika konkretnych słów to wymowa jego "uwag" jest czytelna. To, że nie użyjesz słowa "debil" nie oznacza, że kogoś nie obrażasz. I on jest w tej materii absolutnym recydywistą.
Praktycznie każdy jego post zawiera w sobie prowokacje, jakieś zaczepki, puszenie się i groteskowe uszczypliwości wobec oponentów, którzy w wyobraźni kolegi stoją niewyobrażalnie niżej niż on sam.

I te przykłady, które wkleił Negatywny są naprawdę mega lajtowe.
ordo ab chao

Odpowiedz
Cytat:Narodowi Polscy Idioci znowu robią popis żenady. Tym razem chodzi o sprawę jakiejś laski zmarłej w Egipcie. Coś jej odjebało psychicznie, zaczęła robić sceny w hotelu, przewieziono ją do szpitala a w szpitalu wyskoczyła przez okno i zdechła.
Vast w formie.

Odpowiedz
Aż mu tam odpiszę. :)
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Dopiero coś zauważyłem.

Paplanina
Tu możecie dyskutować o wszystkim, czego Wasze dusze zapragną - OPRÓCZ POLITYKI I RELIGII

heh.

Odpowiedz
No to do kosza z wiadomym wątkiem :D

Odpowiedz
Phil, planujesz pucz? :)

Przyłączyłbym się, ale weź pod uwagę jak bardzo będzie trzeba wtedy pilnować wszystkich tematów...

Odpowiedz
Nie no, admin wyraźnie sobie nie życzy zamykania wiadomego wątku, ale śmieszy mnie ten brak konsekwencji :).

Odpowiedz
To nie brak konsekwencji, tylko stary, niezaktualizowany opis działu. Już kilka razy ta kwestia była poruszana i uwcześni admini i moderatorzy ustalili, że w przypadku Paplaniny ta zasada nie zobowiązuje, wetdy gdy zakładano i później gdy ponownie otwarto dział polityczny.
It's not exactly a normal world, is it?

Odpowiedz
Ale Proteus: Phil jest tutaj dopiero od 2007 roku, on nie śledzi forum dość długo by takie rzeczy wiedziec! ;)

#hehe
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
No tak, obrońca wszystkich świeżaków nie widzi potrzeby spójności zasad pisanych i niepisanych. W końcu starzy wyjadacze wiedzą, o co chodzi.

#hehe

Odpowiedz
Nie rozumiem. Przeszkadza ci, że świeżak przyjdzie i nie będzie gadał o polityce i religii? ;) Czy boisz się, że przyjdzie, przeczyta opis działu, a potem zacznie rozmawiac o polityce i religii, bo zobaczy, ze inni tak robią, a to obudzi w nim amoralna potrzebe do bycia trollem na forum? :D

Zgłoś to komuś, kto może to zmienić i elo.

Odpowiedz
Dziwi mnie, że tobie - osobie tak dbającej o nowych - nie przeszkadza, że w opisach działu jest informacja wprowadzająca tych naszych maluczkich w błąd.

Odpowiedz
Kompletnie to nie odpowiada na moje pytanie. :P

A ja po prostu nie patrze na nowych użytkowników jak na "maluczkich", których trzeba chronić przed zagrożeniem, którego nie ma. Uznaje ich raczej za pełnowartościowych użytkowników, którzy poradzą sobie z dodaniem dwa do dwóch. Tym bardziej, że nie ma żadne problemu wynikającego z tego opisu - nikt jeszcze nie dostał bana na forum za NIEpisanie o polityce i religii. :D

Tak czy siak, serio, zgłoś to komuś, kto może to zmienić. Poważnie. #yeswecan #change

Odpowiedz
A może by tak wydzielić z wątku o A:Covenant to pierdolenie o cyborgach i androidach?

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon