DVD z importu
Sana napisał(a):niedawno rozmawiałam z kumplem, który poradził mi kartę Visa Electron Inteligo. nie ma żadnych prowizji od przewalutowania i jeśli miesięczne saldo na twoim koncie jest mniejsze niż 100zł, to nie płacisz nic za prowadzenie konta.

Electron dzialajacy za granica? hmm dziwne...
Ostatnio obejrzane:
TDK - 8/10 jako film, 10/10 jako Batman
Once Upon A Time In America - 11/10
Alien^3 - 9+/10 | 11/10 (se)
Heat - 11/10

Odpowiedz
W mbanku w transakcjach na ekarcie też nic nie biorą za przewalutowanie. Ile mniej więcej idą przesyłki z HMV do polski? Wie ktoś?
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Paczki ktore wysylalem do Polski szly albo 3 dni, albo ginely po drodze. Tak gwoli wyjasnienia:)
Ostatnio obejrzane:
TDK - 8/10 jako film, 10/10 jako Batman
Once Upon A Time In America - 11/10
Alien^3 - 9+/10 | 11/10 (se)
Heat - 11/10

Odpowiedz
Przy zakupach idą z Anglii 7-10 dni.
Klub OFILMIE | Podcast filmowy Radio Ofilmie

Odpowiedz
To nawet chyba niedługo. Więc trzeba poczekać? Jak wszystko pókdzie jak należy to zaczne tam kupowac filmy. Aby wydania miały polskie napisy.

Odpowiedz
Danus --> priv ;)

Odpowiedz
Kurcze tak się nie mogę doczekać przesyłki, że już zaczynam się denerwować :) Minął równo tydzień a filmu nie ma. Mam nadzieję ze przesyłki z HMV nie idą dłużej niż 10 dni :) Ile najdłużej czekaliście na przesyłke z HMV??

Odpowiedz
Mam tak samo :). Wczoraj minął tydzień, ale pamiętaj, że święta były i tak dalej.. ale i tak jestem zirytowany :).

Odpowiedz
Heh, gdybyście importowali rzeczy z Hongkongu, jak mnie się zadarza, to chybabyście zeszli na zawał.
Klub OFILMIE | Podcast filmowy Radio Ofilmie

Odpowiedz
Negrin napisał(a):Heh, gdybyście importowali rzeczy z Hongkongu, jak mnie się zadarza, to chybabyście zeszli na zawał.
Kumpel gdy zamówił japońskie wydanie Kill Bill to szło mu dokładnie 83 dni... ;-)
Więc te 10 dni to jeszcze nie takie kosmosy... ;-)

Odpowiedz
Cholera, minęło już 12 dni od zakupu, a paczki nie ma :/. Mam dziwne wrażenie, że nie zmieściła się do skrzynki, więc listonosz ją wywalił :P.

Odpowiedz
Do mnie ostatnio mój zamówiony "Die Hard: Special Edition 2DVD" szedł ze Szczytna do Gdańska prawie półtora miesiąca. Wszystko dzięki Poczcie Polskiej. ;)

Ten HMV niezły - Blade Runner 5DVD za 60-parę złotych? Wow.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Zadzwoń na pocztę ;) Z mojego doświadczenia wynika, że czasem zdarza się tak, że sie listonoszowi nie chce paczki nosić i 'zapomina' awizo zostawić...
[Obrazek: http://www.sloganizer.net/en/image,Eorath,blue,white.png]
From ghoulies and ghosties
And long-leggedy beasties
And things that go bump in the night,
Good Lord, deliver us!

Odpowiedz
Alez jestem wkur... W czwartek zamowilem dwa filmy bedace "in stock"("wysylka w 24-48 godzin") na dvdsource.co.uk - wlasnie pojawila sie na moim koncie na tej stronie informacja, ze sa "on order with supplier". Czyli 4 pracujace dni zabralo im stwierdzenie, ze nie maja ich jednak na stanie i ze trzeba zamowic dodatkowe kopie. W takim tempie otrzymam zamowienie za ladnych pare tygodni. Nie polecam tego sklepu.

Odpowiedz
Crov napisał(a):Ten HMV niezły - Blade Runner 5DVD za 60-parę złotych? Wow.

Czy to wydanie ma polskie napisy?

Odpowiedz
Według tej strony:

http://www.dvdcompare.net/comparisons/film.php?fid=111#11

To tak. Nawet dodatki mają!

Odpowiedz
No niezły, ale nie licz na to wydanie w metalowym opakowaniu, najwyraźniej już nie jest dostępne.

Don Vito napisał(a):Czy to wydanie ma polskie napisy?
Było już o tym sto razy na tym forum mówione, ma polskie napisy z wyjątkiem trzeciej płyty.

Odpowiedz
Tyler Durden napisał(a):
No niezły, ale nie licz na to wydanie w metalowym opakowaniu, najwyraźniej już nie jest dostępne.
Nie potrzebuję metalowego pudełka, wystarczy mi takie. Zwłaszcza, że tańsze. Gdybym nie zbierał na laptopa to pewnie już bym zamawiał. :)

Cytat:
Don Vito napisał(a):Czy to wydanie ma polskie napisy?
Było już o tym sto razy na tym forum mówione, ma polskie napisy z wyjątkiem trzeciej płyty.
Według strony podanej przeze mnie post wyżej wszystkie płyty mają napisy (niektóre nawet dźwiek) polskie.

Odpowiedz
Crov napisał(a):Nie potrzebuję metalowego pudełka, wystarczy mi takie. Gdybym nie zbierał na laptopa to pewnie już bym zamawiał. :)
Nie no jasne, że jak zależy przede wszystkim na dodatkach to i tak jest to nieporównywalnie taniej w porównaniu do takiego samego wydania polskiego. Tym niemniej jakby wciąż było dostępne to wydanie limitowane nie dodałbyś tych niecałych 20 złotych? :)

Don Vito napisał(a):Według strony podanej przeze mnie post wyżej wszystkie płyty mają napisy (niektóre nawet dźwiek) polskie.
A może tam nawet pisać, że jest w języku suahili, ale nie zmienia to faktu, że polskich napisów ani ścieżki audio na trzeciej płycie nie ma. Mówi ci to gość, który to sprawdził empirycznie :)

Odpowiedz
Tyler Durden napisał(a):
Crov napisał(a):Nie potrzebuję metalowego pudełka, wystarczy mi takie. Gdybym nie zbierał na laptopa to pewnie już bym zamawiał. :)
Nie no jasne, że jak zależy przede wszystkim na dodatkach to i tak jest to nieporównywalnie taniej w porównaniu do takiego samego wydania polskiego. Tym niemniej jakby wciąż było dostępne to wydanie limitowane nie dodałbyś tych niecałych 20 złotych? :)
OK, wygrałeś. :)

Cytat:
Don Vito napisał(a):Według strony podanej przeze mnie post wyżej wszystkie płyty mają napisy (niektóre nawet dźwiek) polskie.
A może tam nawet pisać, że jest w języku suahili, ale nie zmienia to faktu, że polskich napisów ani ścieżki audio na trzeciej płycie nie ma. Mówi ci to gość, który to sprawdził empirycznie :)
Może masz jakieś obce wydanie? Ale ok, wierzę Ci. ;)
Szkoda, chociaż mnie wyłącznie angielskie napisy nie przeszkadzają, to jakbym chciał komuś puścić film to już ciężko.

BTW http://www.hmv.co.uk/hmvweb/displayProductDetails.do?ctx=280;-1;-1;-1&sku=221174 Ile to? Z 450zł? Wow, w porównaniu do naszej ceny. :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości