DVD z importu
Crov napisał(a):Może masz jakieś obce wydanie? Ale ok, wierzę Ci. ;)
Szkoda, chociaż mnie wyłącznie angielskie napisy nie przeszkadzają, to jakbym chciał komuś puścić film to już ciężko.
No obce, bo sprowadzane z Anglii, z HMV :)
Nie będzie ciężko, bo mu puścisz "Final Cuta" z polskimi napisami i po kłopocie.

Odpowiedz
Moi znajomi sa wybredni i musza oglądać wszystkie wersje filmu. :P
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Crov napisał(a):BTW http://www.hmv.co.uk/hmvweb/displayProductDetails.do?ctx=280;-1;-1;-1&sku=221174 Ile to? Z 450zł? Wow, w porównaniu do naszej ceny. :)
Ehh, gdyby to u nas śmigało w takiej cenie to raczej długo bym się nie zastanawiał nad zakupem.

Odpowiedz
A ma to polskie napisy?

Odpowiedz
Phil napisał(a):Cholera, minęło już 12 dni od zakupu, a paczki nie ma :/. Mam dziwne wrażenie, że nie zmieściła się do skrzynki, więc listonosz ją wywalił :P.
Zagraniczne listy zwykłe (bo jako taki przysyłają) też są dość często rejestrowane (przez kontrolę, która później sprawdza, czy takie przesyłki są dostarczane), więc raczej nie sądzę by ją wywalił. Nawet gdyby z jakiegoś powodu chciał, to by się nie odważył :)

Odpowiedz
Jakuzzi napisał(a):A ma to polskie napisy?
A czy jakby miało to narzekałbym, że tego nie ma u nas w takiej cenie, zamiast zamówić sobie z HMV? :)

Odpowiedz
A ja cie tam znam? Moze nie lubisz zamawiac zagranicznych wydan. ;p

Odpowiedz
Jednego dnia (ponad 2 tygodnie temu) zamówiłem z HMV jeden film, a po pięciu dniach następny.

Ten zamówiony pięć dni później dzisiaj doszedł, a ten droższy i "poważniejszy" (5DVD) nie dotarł. Pewnie komuś na poczcie się spodobało opakowanie i sobie przywłaszczył :(

Odpowiedz
Bzyku jednak udało ci się zamówić za pomocą ekarty??
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Tak udało - dzięki za pomoc. Choć ja 3 dni czekałem aż kasę ściągną.

Ale i tak chyba psu na budę się to zdało i kasa poszła w błoto.

Że też nie ma tam opcji wysyłki poleconym... wrrrr

Odpowiedz
Bzyku napisał(a):Że też nie ma tam opcji wysyłki poleconym... wrrrr
Jest wysyłka kurierska, chyba 25 funtów kosztuje z tego co pamiętam... ;-)

Odpowiedz
Czyli więcej niż większość filmów tam dostępnych:) A nie można jakoś dowiedzieć sie na poczcie co sie stało z paczka bo nie wierzę że tak poprostu film wsiąkł. A jak tak to napewno to się stało w polsce. Jak coś to pozwij poczte polskę. :D

Odpowiedz
Niestety - to idzie jako list zwykły, a taki nie jest nigdzie rejestrowany (podobnie jak miliony kartek wysyłanych przed świętami itp.). Dlatego też nie ma szans go ewentualnie odnaleźć i na takie listy poczta nie przyjmuje reklamacji.

Gdyby to był polecony, to co innego...

Odpowiedz
Czy ktoś się orientuje czy sklep HMV sprzedaje nadal "Speed" w wydaniu Definitive Edition w metal-boxie, czy przypadkiem nie zrobili tak samo jak z Predatorem i przepakowali to do kartonu/pudełka (cena zeszła z 9 GBP do 5,5 GBP...)? Może ktoś będący na stałe w UK się orientuje? Dzięki za pomoc.

Odpowiedz
Nie jestem pewien na 100% ale chyba generalnie już wszystkie "Definitive Edition" są dostępne w kartonach i można już co najwyżej dorwać niedobitki po metal boxach.

Odpowiedz
Dzięki za pomoc. Zamówienie złożone, więc niedługo się przekonam na własne oczy. Jest to wyprzedaż, więc liczę że to jakaś końcówka nakładu. Nawet jak będzie w kartonie, to i tak lepszego w Polsce nie dostanę ;)

Odpowiedz
jak wyglada sprawa laczonych kosztow przesylki w hmv.com?
najlepsze, co można zrobić z dobrą radą, to podać ją dalej

Odpowiedz
Sana: Z tego co wiem to każdy film wysyłają oddzielnie i każda paczka 2,5 funta... Przynajmniej tak kiedyś było jak zamawiałem u nich... ;-)

Czyli do każdego filmu doliczają 2,5Ł

Odpowiedz
Pixi dobrze prawisz, tak jest w HMV. Do każdego filmu trzeba doliczyć 2,5 funta mimo że zamawiane w ty samym czasie, to paczki idą oddzielnie.

Odpowiedz
dzieki, chlopaki (:
najlepsze, co można zrobić z dobrą radą, to podać ją dalej

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości