Daredevil [Marvel/Netflix]
Kingpin to taki Capone na sterydach. Nie widzę lepszego aktora do tej roli. Może jeszcze Chicklis by się nadał, ale chyba jest niższy od D'onofrio.

W ogóle to najlepszy serial tego roku. Wiem to już po samych zdjęciach :P
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Nie chce zapeszać ale zapowiada się póki co chyba najlepsza ekranizacja komiksowego superbohatera ;)
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
(03-03-2015, 16:43)szopman napisał(a): Nie chce zapeszać ale zapowiada się póki co chyba najlepsza ekranizacja komiksowego superbohatera ;)

No, ale bądźmy szczerzy - poprzeczka to za wysoko postawiona nie jest :)

Aktualnie jestem w trakcie oglądania Agentki Carter (skończyłem 4 odcinek) i dla mnie obecnie numer jeden jeśli chodzi o tego typu produkcje. Bije na głowę Agentów czy Gotham :)
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Cytat:No, ale bądźmy szczerzy - poprzeczka to za wysoko postawiona nie jest :)

Watchmen. I leżysz.

Dla mnie zanosi się na kolejny serial, którego nie będzie mi się chciało nawet oglądać, nie mówiąc o ściąganiu go z netu. Wszystko tu jak dotąd zabija nijakością.
Film roku 2017 - Blade Runner 2049
Dno roku 2017 - SW: The Last Jedi

Odpowiedz
(03-03-2015, 17:09)Gieferg napisał(a):
Cytat:No, ale bądźmy szczerzy - poprzeczka to za wysoko postawiona nie jest :)

Watchmen. I leżysz.

Ale co Watchmen? Przecież mowa o serialach aktorskich.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Zacytowałeś coś takiego:

Cytat:Nie chce zapeszać ale zapowiada się póki co chyba najlepsza ekranizacja komiksowego superbohatera ;)

Gdzie tu masz ograniczenie do seriali?

Odpowiedz
(03-03-2015, 17:47)Gieferg napisał(a): Zacytowałeś coś takiego:

Cytat:Nie chce zapeszać ale zapowiada się póki co chyba najlepsza ekranizacja komiksowego superbohatera ;)

Gdzie tu masz ograniczenie do seriali?

No i co w związku z tym? Superbohaterowie są coraz bardziej popularni, powstaje coraz więcej seriali, a do tego jesteśmy w odpowiednim dziale, dyskusja toczy się - jakżeby inaczej - o serialu. Dla mnie jest to oczywiste, że należy ograniczyć to do seriali.

Szopman przyjdzie to rozstrzygnie.

Odpowiedz
Cytat:Watchmen. I leżysz.
[Obrazek: mr-t-lol.gif]
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Gieferg ma rację, miałem na myśli i filmy i seriale :)
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
(04-03-2015, 09:56)szopman napisał(a): Gieferg ma rację, miałem na myśli i filmy i seriale :)

No to w takim razie Ty nie masz racji. Nie będzie to najlepsza ekranizacja komiksowego superbohatera :)

Odpowiedz
Moim zdaniem będzie :) Ok, jest pare filmów, ktore uważam za dobre i realistyczne: Watchmen, Trylogia Nolana (chociaż 3cią część ratuje w moich oczach jedynie Tom Hardy jako Bane, bo sam film mocno odbiega od realistycznych "Poczatku" i "Mrocznego Rycerza"). Chociaż uważam, że lepszy poziom niż trylogia Nolana reprezentuje animowana trylogia na podstawie komiksów Millera - "Year One" i "Dark Knight Returns". Zdecydowanie są bardziej realistyczne i brutalne niż nolanowskie filmy. Za przyzwoite ekranizacje superbohaterskich przygód uważam też Batmany Burtona, Supermana z lat 50., Iron Man I, Winter Soldier i ewentualnie Amazing Spider-Man I. Ale reszta ? Trylogia Raimiego - zbyt infantylna. Supermany z Reevem? Dla mnie to jest totalny shit :) Superman: Returns - tego chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Man of Steel był dla mnie rozczarowaniem roku. Batmany Schumachera, Daredevil, Elektra - tego komentować nie trzeba. Większość MCU (Thory, Iron Man 2-3, Avengers itp itd): to samo co u Raimiego - kolorowe, infantylne, przewidywalne. Widziałem bardzo dużo super-hero movies ale no niestety bardzo mało z nich uważam za dobre. Co do seriali: Spoko, Smallville było jeszcze ok. Flash, Arrow, Gotham (tego to naprawde nie da się oglądać), Agenci Tarczy - nie dość, że te same wady, które irytują mnie w filmach typu Avengers to w dodatku jeszcze słaby budżet i aktorzy, którzy czasami reprezentują poziom "M jak miłość".

Tak więc, sądząc póki co po plakatach, fotach, trailerze itp to Daredevil zapowiada się jako coś naprawde swietnego. Tacy "Święci z Bostonu" w wersji super-heroe. Realistyczny kostium, nie w stylu Avengers czy BenAffleckDaredevil. Świetnie prezentuje się Kingpin. Daredevil, który po nocnych eskapadach także będzie wracal z obitym ryjem i zdartymi kostkami. Oczywiście może wyjść kupa i moge się rozczarować, ale póki co serial robi mi nadzieje na coś naprawde lepszego niż dotychczas serwowane adaptacje komiksowych superbohaterów :)

Odpowiedz
Daredevil będzie proceduralem? Wie ktoś? Jeśli tak no to już są powody żeby twierdzić, że to nie będzie najlepsza ekranizacja komiksu evaa. Co więcej nie będzie to pewnie nawet najlepszy serial na podstawie komiksu :)

Odpowiedz
Chyba będzie jeden przemyslany wątek rozpisany na 13 odc. :) Tk gdzieś czytałem :)

Odpowiedz
(04-03-2015, 15:14)Pelivaron napisał(a): Daredevil będzie proceduralem? Wie ktoś? Jeśli tak no to już są powody żeby twierdzić, że to nie będzie najlepsza ekranizacja komiksu evaa. Co więcej nie będzie to pewnie nawet najlepszy serial na podstawie komiksu :)
A ktorys serial Netflixa byl proceduralem? Tworcy juz mowili, ze traktuja to jako 13 godzinny film.

Nota bene, X-Files jest proceduralem, a to jeden z najlepszych seriali ever. ;)

#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
(04-03-2015, 16:39)Crov napisał(a): A ktorys serial Netflixa byl proceduralem? Tworcy juz mowili, ze traktuja to jako 13 godzinny film.

No to już są powody żeby twierdzić, że to będzie najlepsza ekranizacja komiksu evaa :) Co więcej będzie to pewnie nawet najlepszy serial na podstawie komiksu :))

Odpowiedz
Pozwala to też sądzić, że uleczy raka i problemy z erekcją.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
taaa i homoseksualizm too ;)

Odpowiedz
Cytat: dobre i realistyczne

Dobre nie musi być realistyczne, realistyczne nie musi być dobre.

Cytat:lepszy poziom niż trylogia Nolana

A jaki to poziom? Bo jeśli średnia z poziomów wszystkich trzech filmów, to nie jest jakaś bardzo wysoka. Bez trzeciego już tak.

Cytat:bardziej realistyczne i brutalne
nie znaczy lepsze.

Cytat:Nota bene, X-Files jest proceduralem, a to jeden z najlepszych seriali ever. ;)
polemizowałbym, ale odpadłem po kilku odcinkach i nie mam podstaw :P

Odpowiedz
No dla mnie dobry film o superbohaterze powinien być realistyczny :) A co do brutalności, to ekranizacje postaci takich jak Batman czy Daredevil powinny być także brutalne (patrz Dark Knight Returns Millera).

Odpowiedz
Nie "powinny", co najwyżej "mogą".

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon