Daredevil [Marvel/Netflix]
rzecz gustu :) Ja po prostu nie potrafie wysiedzieć na infantylnym Spider-manie czy Iron Man 3 :)
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
A na debilnym TDKR?
Film roku 2017 - Blade Runner 2049
Dno roku 2017 - SW: The Last Jedi

Odpowiedz
też było ciężko :) Ale film ratuje świetny BANE, więc dałem rade :)
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Jest pierwsza opinia o 4 odcinkach Daredevila:

http://observer.com/2015/03/spring-arts-preview-2015-top-7-television-premieres/

I know it’s still early in the year, but I’m calling it now: The most beautifully choreographed fight scenes of 2015 will be on Netflix, courtesy of Marvel’s Daredevil. We’ve seen the first four episodes, and this show is like no other comic book adaption on the small screen yet. The beauty of Netflix is the freedom it allows—Daredevil gets as dark as the source material requires. It’s so dark, it’s almost a better Batman show than Gotham, and that show actually has Batman in it. If nothing else, Daredevil will rule the comic book TV landscape for years to come.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
będą Elektra i Bullseye w 1 sezonie? :P

Odpowiedz

SIEMA KINGPIN!

a zwiatun wg mnie znakomity, ta muzyka perfekcyjnie się wpasowała!
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Faktycznie dobry zwiastun. Po raz pierwszy poczułem lekką podjarkę tym serialem.

Odpowiedz
Cytat:show is like no other comic book adaption on the small screen yet.
Hehe, no poprzeczka nie jest wysoko zawieszona do takiego wyzwania :p
Ja o tej postaci nie wiem zupełnie nic, nawet filmu z Affleckiem nie widziałem, ale skoro tak się wszyscy spuszczają, to może Netflix rzeczywiście coś dobrego nakręcił. Czekam na wasze opinie po premierze, jak będą opinie, że to bardzo dobry serial, bez dodawania "jak na telewizyjną adaptację komiksu" to obejrzę :)

Odpowiedz
Mnie jeszcze Netflix niczym na kolana nie powalił bo zarówno HoC, jak i Orange is the New Black to dla mnie spoko serialiki, ale wciągnąć się w nie nie potrafię. Może "Daredevil" to zmieni. ;)

Odpowiedz
8 sezon Chłopaków z Baraków daje rade :) to tak a propo produkcji Netflixa :)

Odpowiedz
Wygląda to na mocno inspirowane runem Franka Millera, z domieszką runu Bendisa. Jeszcze się nie jaram, ale raczej będzie nieźle.

Ponawiam pytanie - wiadomo coś czy będą Bullseye i Elektra? (szczególnie ta druga powinna się, teoretycznie, pojawić przed Kingpinem)

Odpowiedz
Z tego co czytałem to Bullseye'a w tym sezonie na pewno nie będzie, może w kolejnym. O Elektrze nic nie znalazłem, ale w obsadzie na imdb też jej nie ma, więc w 1 sezonei również jej raczej zabraknie.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Cytat:Producenci ujawniają sześć kolejnych nazwisk aktorów, których zobaczymy w serialu.

Peter Shinkoda jako Nobu, japoński biznesmen, Wai Ching Ho jako Madame Gao, wpływowa biznesmenka, Nikolai Nikolaeff oraz Gideon Emery zagrają rosyjskich braci, którzy próbują zacząć nowe życie w Ameryce. Rob Morgan jako Turk Barrett, Matt Gerald zagra Melvina Pottera czarny charakter znany jako Gladiator.

No ciekawe jak przedstawią Gladiatora.

Odpowiedz
Nowy spot, całkiem fajny!

http://www.ispot.tv/ad/7eck/netflix-daredevil

Odpowiedz
Recka pierwszych 5 epizodów:

http://nerdrepository.com/tv-review-marvels-daredevil/

O ile wcześniej obserwowałem ten projekt z zaciekawieniem tak teraz nie mogę sie go już doczekać. Mam nadzieję że sukces serialu przekona w końcu Marvela aby nie bał się też inwestować w bardziej doroślejsze filmy z MCU. Bo jak na razie choć filmów w tym uniwersum lubie, to pod tym względem jest posucha.
koronex1989

Odpowiedz
Wiecie, że serial będzie dostępny w 4K? Ja już zacieram łapska. :)
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

RIP Star Wars
1977 - 2005 (+ 2016)

Odpowiedz
4K na Netflixie ma birate ponad dwa razy mniejszy niż dobry Blu-ray. Wow! :)

Odpowiedz
Prawda, ale zawsze jakiś plus, że kręcą w 4K, bo może za rok-dwa będzie to gdzie dostępne w tym formacie.

Odpowiedz
Serial otrzymał kategorię wiekową "TV-MA", taką samą jaką mają chociażby GoT czy Banshee.

Odpowiedz
To ciekawe. Gdzies czytalem, ze serial jest "Hard-R", ale brzmialo to raczej jak pierdololo ludzi, ktorzy mysla, ze TDK to powinna byc Rka. Obstawiam, że MA dostalo za brutalność i cycków czy fucków w serialu nie będzie.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon