Deadwood - HBO
Dzięki - tak coś czułem, że musiała być to zachłanka twórcy. Tak, Dillahunt jest perfekcyjny w obu rolach, tak różnych od siebie.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Nie wiem ile w tym prawdy, ale o ile mnie pamięć nie myli Milch po prostu... woli pracować z tymi, których zna, nie lubi castingów czy coś takiego. Dla mnie też było to o tyle dziwne, że Dillahunt jest wbrew pozorom dosyć charakterystyczny, szczególnie jeśli chodzi o spojrzenie.

Odpowiedz
http://deadline.com/2018/04/deadwood-hbo-movie-close-green-light-california-tax-credit-fall-production-start-1202361062/
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Olyphantastic powiedział ostatnio, że nie ma huja, by ten film powstał.

Zamykam swoje jaranko w opancerzonej szkatułce i wyjmę je dopiero wtedy, gdy wszystko zostanie oficjalnie greenlightowane, a mordy aktorów pojawią się na plakatach. Moje serce nie jest w stanie zdzierżyć więcej rozdarć na tym polu.
This is not Warcraft in space!

Odpowiedz
A ja odpalam zara pierwszy odcinek i letę z powtórką :)
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
They are toying with my heart:

https://www.reddit.com/r/television/comments/90gss3/deadwood_reunion_movie_reportedly_closer_than/

Odpowiedz
Nie dawno skończyłem oglądać. Ten serial to totalne arcydzieło. Finał oczywiście jest rozczarowujący i średni a wściekłość, że na razie sequela brak duża, ale cały 3 sezon pozostaje zdecydowanie najlepszym i najbardziej wiarygodnym budowaniem napięcia i wrogości między dwoma stronami w serialach jakie widziałem. Szczególnie wspaniale zarysowano tutaj postać Ala (boże, jak on jest zajebiście zagrany) który wreszcie stracił grunt pod nogami, nie wiedział co ma robić, nie kontrolował sytuacji i zostało to pokazane fantastycznie a przy tym nie zaserwowano ani jednej typowej dla takich sytuacji linii dialogowej.

Aktorstwo to jest majstersztyk, tylko dialogi są tu pisane lepiej i generalnie moim zdaniem tłumacze z HBO trochę na łatwiznę poszli, ale tak czy tak tych rozmów słucha się wspaniale. Trochę się zdenerwowałem bo ostatnie 2 czy 3 odcinki były z lektorem bez PL napisów :/ Widzę, że sporo osób krytykuje Olyphanta - też nie trawię Setha w wielu momentach, ale moim zdaniem gość zagrał go idealnie tak jak miał w scenariuszu, a to dość niewdzięczna robota odgrywać postać skazaną na sporą krytykę od samego początku. Ale Bullock też jako bohater ma momenty, głównie wtedy kiedy wybucha.
Oczywiście fantastyczna realizacja, ale to HBO więc o czym my gadamy, to standard.
Czekam na film straszliwie, a jeszcze bardziej czekałbym na pełnoprawną 4 serię. Mam nadzieje, że jakiś Helios czy inne Multikino wpadną na pomysł puszczenia tego filmu w kinach tak jak robią chociażby z odcinkami GoT, byłbym pierwszy po bilet.

Odpowiedz
Jak dla mnie Olyphant perfekcyjnie zagrał sztywniaka z problemami utrzymaniem agresji, który przez cały dzień napięty jest jak struna i musi uważać na kogo wybuchnie. Nawet sposób w jaki chodzi, wygląda jakby miał dosłowny kij w dupie.

Odpowiedz
Wgl scena w której zgarnia Hearsta lub szefa jego najemników to czysta epa :)

Chyba tylko Dan ładujący finiszera na kapitanie był lepszy

Odpowiedz
https://twitter.com/jasonlynch/status/1022150776733483013?s=19

:)

Odpowiedz
Nie wierzę :) nie potrafię sobie wyobrazić tego, że pójdę do kina na legitną kontynuację legendy.

Odpowiedz
Nie pójdziesz. Będzie to film na platformę pewnie tylko, jak inne tworzone przez HBO.

Odpowiedz
Filmowa kontynuacja Entourage jakoś była w kinach (chyba, że coś mi się pomyliło?). Tutaj ma być inaczej?

Odpowiedz
Nik nie powiedział jak będzie. Przypomne zreszta, ze kina mogą zorganizować pokaz wiec nic straconego.

Odpowiedz
Wiadomo, od którego momentu ruszą z fabułą? Trzeci sezon został brzydko urwany. Jest szansa, że pociągną dalej wątek konfliktu na linii Hearst-reszta?

edit

News z 5 czerwca 2006 roku :)

Z ostatnich ustaleń wynika jednak, że powstaną dwa dwugodzinne filmy, które zakończą całkowicie produkcję i rozwikłają losy bohaterów serii. Na razie nie ustalono jednak, kiedy ruszą prace na planie Deadwood, nieznana jest też data premiery.

Odpowiedz
Fabuła miała sie chyba skoncentrować na
. Nie zdziwi mnie jeśli wątek Hearsta i jego dalszej rywalizacji z Alem czy Sethem poznamy w dialogach.

Dwa filmy były by zajebistym pomysłem. Zwłaszcza jakby jr wypuscili do kin

Odpowiedz
It's happening, cocksuckers!

https://uproxx.com/movies/deadwood-movie-time-jump-recast-roles/

Odpowiedz
Cytat: It's happening, cocksuckers!

Titus Welliver nie zagra w wersji kinowej :(

Odpowiedz
Ciężko się było spodziewać, że każdy jeden aktor powróci do Deadwood, ważne, żeby tych braków było 2-3, może 4, nie więcej.

Odpowiedz
Szkoda, że Powers Boothe nie dożył tego momentu. Razem z McShanem pozamiatali by równo.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości