Deadwood - HBO
Dzięki - tak coś czułem, że musiała być to zachłanka twórcy. Tak, Dillahunt jest perfekcyjny w obu rolach, tak różnych od siebie.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Nie wiem ile w tym prawdy, ale o ile mnie pamięć nie myli Milch po prostu... woli pracować z tymi, których zna, nie lubi castingów czy coś takiego. Dla mnie też było to o tyle dziwne, że Dillahunt jest wbrew pozorom dosyć charakterystyczny, szczególnie jeśli chodzi o spojrzenie.

Odpowiedz
http://deadline.com/2018/04/deadwood-hbo-movie-close-green-light-california-tax-credit-fall-production-start-1202361062/
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Olyphantastic powiedział ostatnio, że nie ma huja, by ten film powstał.

Zamykam swoje jaranko w opancerzonej szkatułce i wyjmę je dopiero wtedy, gdy wszystko zostanie oficjalnie greenlightowane, a mordy aktorów pojawią się na plakatach. Moje serce nie jest w stanie zdzierżyć więcej rozdarć na tym polu.
This is not Warcraft in space!

Odpowiedz
A ja odpalam zara pierwszy odcinek i letę z powtórką :)
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości