• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Diane Keaton
[Obrazek: CrZ8f6NWAAAwCjZ.jpg]

Ostatnio ma nieco do świętowania, bo dzisiaj AFI przyznało jej nagrodę za całokształt twórczości i warto by nieco o niej napisać. Poza tym mało jest na tym forum aktorek.

Wielu ją pewnie kojarzy z "Ojcem chrzestnym", ale dla mnie to przede wszystkim znakomita aktorka komediowa! Uwielbiam ją szczególnie za te występy u Woody'ego Allena, zwykle jako pogodna, uśmiechnięta i pełna życia oraz chęci partnerka Woody'ego-neurotyka, będąca zarazem jego wielkim przeciwieństwem. Najbardziej znanym jej występem u niego, jest oczywiście "Annie Hall", za który zgarnęła nawet Oscara. Również utalentowana z niej aktorka dramatyczna, czym udowodniła wyżej wspomnianą rolą Kay Adams oraz kreacją we "Wnętrzach". Ją to nawet z przyjemnością mi się ogląda, nawet gdy gra w typowo słodkich komediach romantycznych, puszczanych w niedzielne popołudnia.

Prywatnie sprawia wrażenie uroczej, przesympatycznej babki i jak na swój wiek, to niesamowicie się trzyma. Ponoć dużo fotografuje i angażuje się w renowacje starych budynków.

Odpowiedz
W "The Young Pope" świetnie zagrała :)
[Obrazek: image.jpg]

Odpowiedz
Nie widziałem tego serialu, ale haslo na tej bluzce, to mnie szczerze rozwaliło xD

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości