Django Unchained (2012)
Jako, że do premiery filmu pozostał mniej niż rok, zakładam oficjalny wątek.

Streszczenie fabuły:

W osadzonym na Południu na dwa lata przed wojną secesyjną występuje Jamie Foxx jako Django, niewolnik, którego brutalna historia z byłymi właścicielami doprowadza go przed oblicze niemieckiego łowcy nagród Dr. Kinga Schultza (Christoph Waltz ). Schultz jest na tropie morderczych braci Brittle i tylko Django może go do nich doprowadzić. Nieortodoksyjny Schultz obiecuje Django wolność kiedy już schwytają braci żywych lub martwych.
Po osiągnięciu sukcesu Schultz uwalnia Django, ale decydują się nie iść osobnymi drogami. Zamiast tego Schultz z pomocą Django wyszukuje najbardziej poszukiwanych przestępców Południa. Poprawiając swoje umiejętności polowania Django pozostaje skupiony na jednym celu: odnalezieniu i uratowaniu Broomhildy (Kerry Washington), żony, którą dawno temu sprzedano w niewolę.

Poszukiwania Django i Schultza prowadzą ich do Calvina Candiego (Leonardo DiCaprio), właściciela "Candyland", cieszącej się złą sławą plantacji, na której niewolnicy są szkoleni przez trenera Ace'a Woody'ego (Kurt Russell) do walki ze sobą nawzajem dla sportu. Podczas przeszukiwania terenu pod zmyślonymi powodami Django i Schultz budzą podejrzenia Stephena (Samuel L. Jackson), zaufanego niewolnika Candiego. Ich kroki są śledzone a pętla zaciska się na ich szyjach. Jeśli mają uciec z Broomhildą, muszą wybrać pomiędzy niezależnością a solidarnością, między poświęceniem a przetrwaniem.

Premiera "Django Unchained" jest zaplanowana na 25 grudnia.

Od siebie dodam tylko, że to jeden z najbardziej oczekiwanych przeze mnie filmów Uśmiech

[Obrazek: 4bc4a3e14d7fb7f74c08d4e9435d7d20,37,1.jpg]

Poza tym zapraszam do dyskusji.

Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Cytat:Od siebie dodam tylko, że to jeden z najbardziej oczekiwanych przeze mnie filmów Uśmiech

Mój także, najbardziej jestem ciekaw DiCaprio, gdzie ma grać czarny charakter. To będzie zapewne coś zajebistego. No i mój ulubienic Kurt, którego już jakiś czas w nowym filmie nie widziałem.
koronex1989

Odpowiedz
Tarantino, więc wiadomo - czekam. I liczę na film bardziej w stylu IB, niż jego starszych filmów.

Odpowiedz
Mnie bardzo interesuje oprawa muzyczna. Więc pewne wręcz wydaje się wykorzystanie muzyki Morricone, choć nie ukrywam, że zdecydowanie wolałbym jakiś nowy score. Gdyż podkładanie pod western muzyki Morricone jest dla mnie aż za oczywiste.
/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
Ja dopatruję się tutaj szansy dla DiCaprio na wyłamanie się z pewnego manieryzmu. Może to go zmieni i otworzy na inne projekty, miast kurczowego trzymania się poważnych adaptacji i BioPiców?

Swoją drogą, kto wie, czy Tarantino nie upichci tym razem swojego magnum opus? Okoliczności wydaję się doskonałe, w końcu to jego świat. Western, miasteczka owiane pyłem, jak zwykle paląca zemsta... Możemy przyjąć, że projekt wypadnie co najmniej zacnie.

Odpowiedz
O DiCaprio jestem spokojny, poniżej pewnego poziomu pewnie nie zejdzie, a jeżeli poczuje rolę to może być grubo. Podobno jego charakteryzacja jest genialna. Czekam z niecierpliwością bo to western od kogoś kto kocha westerny Uśmiech

Odpowiedz
(13-04-2012, 19:27)Galadh napisał(a): Może to go zmieni i otworzy na inne projekty, miast kurczowego trzymania się poważnych adaptacji i BioPiców?

Incepcja to rzeczywiście poważna adaptacja Uśmiech

www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
(13-04-2012, 19:47)Azgaroth napisał(a):
(13-04-2012, 19:27)Galadh napisał(a): Może to go zmieni i otworzy na inne projekty, miast kurczowego trzymania się poważnych adaptacji i BioPiców?

Incepcja to rzeczywiście poważna adaptacja Uśmiech

Ale DiCaprio przeżywa, jakby co najmniej Szekspira odgrywał Uśmiech I zgadzam się z Galadhem - to wielka szansa dla Leosia, by pokazał wreszcie drapieżną stronę swojego aktorstwa.

Odpowiedz
[Obrazek: 35736.8.jpg]
[Obrazek: 35737.8.jpg]
Ładnie to wygląda.
VISCA EL BARCA !
Last.fm
Filmweb
Lubimy czytać

Odpowiedz
Świetnie to wygląda, ale czemu fotki są w takich dziwnych proporcjach?

Odpowiedz
Jak nie jestem jakimś wielkim fanem Quentina, to na ten film czekam z wielką niecierpliwością. Ja chcę już pierwszy zwiastun.

Odpowiedz
Spoko, wygląda tak jak się pewnie wszyscy spodziewali, powinien bardzo dobry film wyjść, chociaż ja się szczególnie nie napalam, dla mnie zbyt wiele gwiazd powoduje zapalenie lampki bezpieczeństwa.

Odpowiedz
Wygląda bardzo dobrze. Ciekaw jestem jak DiCaprio wypadnie jako badass Duży uśmiech

Odpowiedz
(26-04-2012, 14:49)military napisał(a): Świetnie to wygląda, ale czemu fotki są w takich dziwnych proporcjach?

Jakich dziwnych? To tylko fotki, nie kadry z filmu.

Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
Oby Tarantino nie przesadził znowu z groteskowością pod koniec filmu, a jak już ma robić sobie jaja to niech będzie jak w Death Proof << 2 min przed napisami końcowymi Język
Logan 7/10
Trainspotting 2  9/10
Dunkirk 9/10
War of the Planet of the Apes 10/10

Moje Blu <<<

Odpowiedz
Cytat:Świetnie to wygląda, ale czemu fotki są w takich dziwnych proporcjach?

Na filmwebie są te same zdjęcia w normalniejszej proporcjiJęzyk

Odpowiedz
(26-04-2012, 22:19)Predator895 napisał(a): Oby Tarantino nie przesadził znowu z groteskowością pod koniec filmu, a jak już ma robić sobie jaja to niech będzie jak w Death Proof << 2 min przed napisami końcowymi Język
Nie wiem o jakim Death Proof piszesz ale w tym który ja widziałem Quentin robi sobie jaja od pierwszej sekundy Uśmiech

Odpowiedz
Jaja w sensie
A w Bękartach sięga to nieznośnego apogeum, które niszczy ogólny wydźwięk całości Język
Logan 7/10
Trainspotting 2  9/10
Dunkirk 9/10
War of the Planet of the Apes 10/10

Moje Blu <<<

Odpowiedz
Zawsze dziwią mnie takie historie co taki Costner lub Russell mają lepszego do roboty niż zagrać u szanowanego i kasowego reżysera?
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości