Django Unchained (2012)
Właśnie, zwłaszcza, że akurat ci aktorzy to tacy rozchwytywani w ostatnich latach, że hoho. Rozumiem takie historie w przypadku najgorętszych gwiazd, czasami w tego rodzaju informacjach zdarza się, że napiszą jakie to plany aktora się nakładały, a w tym przypadku "napięty terminarz" znaczy pewnie tyle co "miał dostać za mało kasy", albo "pożarł się z reżyserem".

Odpowiedz
(13-04-2012, 19:48)nawrocki napisał(a):
(13-04-2012, 19:47)Azgaroth napisał(a): Incepcja to rzeczywiście poważna adaptacja Uśmiech
Ale DiCaprio przeżywa, jakby co najmniej Szekspira odgrywał Uśmiech I zgadzam się z Galadhem - to wielka szansa dla Leosia, by pokazał wreszcie drapieżną stronę swojego aktorstwa.

What he says.

Też średnio kumam sprawę z tymi migracjami aktorskimi. Informację na temat Russella na jakieś kilkanaście h przed oficjalnymi źródłami podał jakiś koleżka z IMDb, którego znajomy rzekomo pracuje na planie. O ile 90% spekulacji tam to bullshit, to w tym wypadku może być w tym prawda... Pisał też od razu, że Cohen zabrał się razem z Russellem, więc faktycznie wygląda to na starcie z Tarantino.

Średnio pojmuję tłumaczenie, że JGL i Cohen mają napięty terminarz. Przecież Cohen rozbijał się o plan już w marcu, a jego rólka nie jest chyba większa niż Tila Schwaigera w "Bękartach". Toć nie mogli z Tarantino ułożyć zdjęć tak, by miał komfortowe warunki? To samo JGL, który w tej chwili nie ma żadnych innych zdjęć. Wydaje mi się, że nie po drodze może być niektórym z tematyką. Jeśli tak, to szybko to stwierdzili...

Odpowiedz
Pewnie zwyczajnie się posprzeczali (Cohen, po swoich wszystkich wyczynach, miałby się czegoś takiego obawiać?) Zresztą na obawy przed tematyką już chyba trochę za późno. Tylko właśnie, to naprawdę nie jest najlepszy moment na opuszczanie planu zdjęciowego i może to oznaczać opóźnienie premiery.

Odpowiedz
http://www.cinemablend.com/new/Walton-Goggins-Absorb-Kurt-Russell-Role-Django-Unchained-30872.html

Okej, już nie tęsknie za Russellem.

Odpowiedz
Niezły wybór, ale jednak Russell to Russell. Liczyłem, że jednak zastąpi go jakimś innym kultowcem.

Odpowiedz
Dla mnie Goggins jest kultowcem - zwłaszcza po roli w The Shield Uśmiech

Odpowiedz
(10-05-2012, 14:17)Albertino napisał(a): Pewnie zwyczajnie się posprzeczali (Cohen, po swoich wszystkich wyczynach, miałby się czegoś takiego obawiać?)

Nie no, jasna sprawa, że akurat w tym nie odnosiłem się do Cohena. Uśmiech Coś tam ćwierkają, że postać DiCaprio urosła niebotycznie i jeszcze bardziej przyćmiewa innych, może to dlatego...

Informacja o Gogginsie jak najbardziej na +.

Tymczasem są kolejny sygnały o Fassbenderze śmigającym po planie. O ile za pierwszym razem można było pomyśleć, że po prostu wpadł przywitać się i przybić piątkę z kumami, to podobno teraz widać go tam aż nazbyt często. Ludzie przypuszczają, że zastąpił Cohena. Choć ja raczej stawiałbym na postać JGL-a. Byłoby kozacko, jeśli pojawi się w filmie choć na kilka minut.

Odpowiedz
Kilka minut wystarczyło mu w Bękartach wojny, żeby ukraść show reszcie obsady - mam nadzieję, że tutaj będzie podobnie (jeżeli zagra).

Odpowiedz
Imo mało prawdopodobne, bo Fassbender na dniach zaczyna zdjęcia na planie nowego filmu Scotta, a zaraz później przeskakuje na plan najnowszego McQueena. Chyba, że ta rólka jest naprawdę mikroskopijna i uwinie się w parę dni.

Odpowiedz
Potrzebował niespełna miesiąca, by stworzyć oscarową kreację we Wstydzie, to parę dni mu wystarczy na wyrazisty epizod u QT Uśmiech

Odpowiedz
Będzie grał podczas snu Uśmiech
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
To zapowiada się w takim razie elektryzujący występ z chrapaniem i przewracaniem na drugi bok. Yes!

Odpowiedz
Zapowiedź zwiastuna:

;

Odpowiedz
Zapowiedź zwiastuna. Co to ma być w ogóle. Niedługo dostaniemy zapowiedź zapowiedzi zwiastuna może.

Odpowiedz
To po prostu taka zapowiedź, zapowiedzi w zapowiedzi Oczko Ale i tak wygląda fajnie.
/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
(06-06-2012, 16:20)Lawrence napisał(a): To po prostu taka zapowiedź, zapowiedzi w zapowiedzi Oczko
Zapowiedź o zapowiedzi w ramach zapowiedzi? Oczko

Odpowiedz
Komedyjka na raz. Tak, wywnioskowałem to z tych 20 sekund.

Odpowiedz
Wyciekł pełny trailer do sieci, ale szybko linki kasują:
http://www.spoilertv.com/2012/06/django-unchained-full-trailer.html
http://www.bleedingcool.com/2012/06/06/first-full-trailer-for-django-unchained/

Odpowiedz
http://www.buzzfeed.com/mikehayes/django-unchained-trailer?utm_campaign=socialflow&utm_source=twitter&utm_medium=buzzfeed

hmm.. no nie wiem, czegoś innego się spodziewałem. jakieś to zbyt .. lekkie? nawet jak na Tarantino.

Odpowiedz
Cienkie jak barszcz. pass
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości