Django Unchained (2012)
skroili ten trailer jakby to miała być komedia, a czytając w necie opinie ludzi, którzy czytali scenariusz, "Django Unchained" ma być ponoć dość mroczny i brutalny.

Odpowiedz
Ja tylko przypominam, jak zmontowany był pierwszy trailer IB, który zapowiadał wesołą rozwałkę nazistów przez żydowskie komando, a jaki był sam film - wiadomo.

Mi się trailer podobał przez pierwsze 30 sekund. Potem weszła cool muzyczka i czar prysł.

Odpowiedz
No a nie było wesołej rozwałki nazistów przez żydowskie komando czy coś mi umknęło? Fakt, było w huj niepotrzebnego gadania przy okazji, ale do meritum w końcu doszli Uśmiech

Odpowiedz
Czy mi się wydaje, czy pod sam koniec Foxx przedstawia się "prawdziwemu" Django, tj. Franco Nero?
Bodie: He's a cold motherfucker.
Poot: It's a cold world Bodie.
Bodie: Thought you said it was getting warmer.
Poot: The world goin' one way, people another yo'.

Odpowiedz
tak, to Nero.

Odpowiedz
Hmmm... nie tego się spodziewałem.

Odpowiedz
do póki słychać Johnny'ego Casha jest fajnie.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Tak, na końcu jest Nero, zresztą świetnie się facet trzyma jak na swój wiek.

W ogóle pieprzycie bez sensu Uśmiech. Zwiastun IB też był letni, a film okazał się być znakomity. Nie widzę żadnego powodu, żeby w wypadku Django było inaczej. Że będzie humor, wiadomo, u Tarantino zawsze jest, ale nigdy nie rozwala fabuły.
"to że gej sobie nie może wziąć ślubu to jest sprawa kościoła" - vast

Odpowiedz
Wygląda inaczej niż myślałem, ale nie wierzę żeby Quentin wziął na warsztat gatunek na którym się wychował i go spierdzielił, jeszcze z taką obsadą. Mam nadzieję, że DiCaprio jako badass rozpierdzieli wszystko i będzie cudownie przerysowany i groteskowy Uśmiech
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
wszystko pozdejmowane już
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Nie wszystko Uśmiech

Śliczna jest scena z krwią na bawełnie.

Swoją drogą, jakoś nie mogę przywyknąć do innej wizji Dzikiego Zachodu, niż ta z "Deadwood". Jestem świeżo po obejrzeniu wszystkich trzech sezonów i w niemal każdym nowym westernie uderza mnie brak brudu i syfu, którego pełno było w wizji HBO.

Odpowiedz
Może być ok, choć nie do końca przekonuje mnie obsada, a scena z okularami słonecznymi zabija klimat zupełnie
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Jaka scena z okularami? Mowisz o tym urywku, jak Django strzela? Dla mnie klimat zabija muzyka niedopasowana do filmu. Nie dlatego, że jest funky spanki yo luzacka nawet, tylko zupełnie nie zgrywa się z obrazem. Ale to zwiastun, więc cóż.

Ale na plus DiCaprio, bo pierwszy raz wydaje się grać kogoś innego niż małego chłopca z przylepianym zarostem i ciuszkami tatusia.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
(06-06-2012, 22:58)nawrocki napisał(a): Ja tylko przypominam, jak zmontowany był pierwszy trailer IB, który zapowiadał wesołą rozwałkę nazistów przez żydowskie komando, a jaki był sam film - wiadomo.

Dokładnie to samo pomyślałem. Trailer kiepski, ale nie ma się czym spinać, po trailerze IB film spisałem na straty, nie poszedłem do kina i dopiero nacieszyłem się nim na DVD.

Scenariusz, jak już ktoś pisał, jest raczej brutalny (ponoć ciężkawe sceny gwałtu), a i wcale nie taki humorzasty i krejzi seksi cool jak to stara się pokazać trailer. Wygląda na to, że show znów kradnie Waltz, ale to dlatego, że DiCaprio mało nam pokazali.

Jestem nadzwyczaj spokojny o efekt końcowy.

Odpowiedz
Trailer nie jest aż tak zły jak tu wszyscy psioczą. Spodziewałem się może trochę czegoś innego, ale to tylko zwiastun. Szkoda tylko, że my musimy czekać aż do lutego, bo chętnie obejrzał bym już ten film w tym roku.

Odpowiedz
Aktorstwo, dialogi, zdjęcia - póki co wyłącznie na to zwracam uwagę i w dalszym ciągu czekam na film. Trailer śmierdzi na kilometr tak samo jak śmierdział ten do Bękartów, do dzisiaj odrzucający mnie od jednego z moich ulubionych filmów.

Odpowiedz
Mi się trailer bardzo podoba.

Jest wyraźnie autoironiczny i widać, że Tarantino w sposób bardziej niż oczywisty igra z widownią i jej oczekiwaniami. No proszę was, naprawdę myślicie, że to będzie taka komedyjka jak pokazana tutaj a la "Bandidas" z Penelope Cruz i Salmą Hayek? Uśmiech

Odpowiedz
No, tylko przebajerowana, przestylizowana i przetarantinowana.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
(07-06-2012, 12:02)Rodia napisał(a): Jest wyraźnie autoironiczny i widać, że Tarantino w sposób bardziej niż oczywisty igra z widownią i jej oczekiwaniami.
Tarantino nie zmontował tego trailera. Zrobiła to agencja, która się takimi rzeczami zajmuje i zdziwiłbym się, gdyby Quentin miał przynajmniej możliwość zdecydowania, który z kilku przygotowanych przez agencję wariantów podoba mu się najbardziej.

Nie ma tu autoironii i grania z oczekiwaniami widza, jest tylko sposób na sprzedanie filmu i ten właśnie to robi stylizując go na cool opowiastkę w westernowych ciuszkach.

PS. Sądząc po niektórych komentarzach, przeciwnicy Quentina czekają na jego filmy bardziej od jego miłośników, bo muszą po raz enty napisać jakie to przebajerowane będzie, przestylizowane i przegadane. Po kiego wała w ogóle oglądacie jego filmy? Uśmiech

Odpowiedz
Rozczarujesz się Uśmiech

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości