Dobre trailery złych filmów
Taki pomysł, bo mi się nudzi...

Proponuję linkować z https albo chować w spoilerach, żeby temat nie mulił forum.

Sucker Punch - tu trailery wręcz świetnie zastępują film.

Prometheus - fantastyczny trailer koszmarnego kupsztala. Dobre zagranie sympatią do Aliena.

Alien vs Predator 2 - do tego trailera mam słabość za muzykę pod koniec. Ja wiem, że to oklepany i tandetny chwyt ale cóż...

Die Hard 4 - podobnie jak wyżej, plusik za muzykę.

Odpowiedz
Pierwsze co mi przychodzi do głowy w tym okresie, to:

Iron Man 3
- fantastyczny, klimatyczny zwiastun, któremu film nie zdołał dorównać nawet w 10% :<

Godzilla
- zwiastun który wzbudza więcej emocji, niż finalny produkt, to spore rozczarowanie...
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
i tak temat szybko zamieni się w kolejne wymienianie tytułów, oparte na własnej opinii
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
No tak, liczyłeś przecież na dobre trailery złych filmów zatwierdzone przez wysoką komisję do spraw oceny trailerów, a nie jakieś tam własne zdanie forumowiczów, którzy się nie znają.

Odpowiedz
(18-05-2015, 00:50)simek napisał(a): No tak, liczyłeś przecież na dobre trailery złych filmów zatwierdzone przez wysoką komisję do spraw oceny trailerów

Jest coś takiego, jak zdanie ogółu - pewne tytuły są przez większość uważane za złe (typy Cravena). Bo wedle własnego widzimisię, to i Casablancę można wymienić.

To zły film, ale na pewno miał fajny trailer - misiek2334

Odpowiedz
Spoko.

Ja podpisuje się obiema rękoma pod Prometeuszem jako najjaskrawszym przypadkiem. Trailer cudowny, film przeciętny.

Odpowiedz
Godzilla to idealny przykład - moc & klimat w zwiastunach, a film... szkoda słów. False advertising w pełnej krasie.

W przypadku Iron Mana 3 zwiastuny też wskazywały na coś lepszego.

Co do Sucker Punch: zwiastuny wskazywały na coś, czego nie zamierzam oglądać więc nie wiem, jak to wyszło, bo nie obejrzałem.

Również Incepcja po dobrych zwiastunach nie sprostała oczekiwaniom.
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Godzilla to idealny przykład.

Odpowiedz
Terminator Salvation - Nine Inch Nails, kilka dobrych widoków i nawiązań do starych Terminatorów pozwoliły u niektórych na wysnucie odważnych teorii, iż będzie to "wreszcie porządne, wysokobudżetowe postapo" :) Jak wiadomo, Mekdżi nie podołał -

Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Mam nadzieję, że teasery też się liczą? Gdyż jak tak to:

The Last Airbender Czuć klimat, wspomagany przez świetną muzykę, plus końcowa scena pokazująca armadę statków. Zapowiada się epicka rzecz:
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
Ten trailer poraża epą:

I według mnie jest główną przyczyną sukcesu kasowego filmu, nakręcając ogromny hype na długo przed jego premierą. Sam film... meh.

Odpowiedz
Mi się film podobał, ale trailery świetnie zastępują ponowne seanse, dlatego nie linkowałem.

Odpowiedz
10 trailerów lepszych od reklamowanych filmów wg. WatchMojo.com (część 1)

(Część 2. )

Moi ulubieni rezyserzy
Top 3 2017
Blade Runner 2049
A Ghost Story
Dunkierka

Odpowiedz
Ten trailer kłamie w sposób tak okrutny że pasowałoby pozwać twórców do sądu. :(

Osoba która montowała ten trailer to geniusz a montażysta filmu to partacz chyba po łódzkiej filmówce...
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
ale to dalej nie jest dobry trailer...

Odpowiedz
A ja twierdzę że to dobry trailer, handluj z tym. ;)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz

:D
Logan 7/10
Trainspotting 2  9/10
Dunkirk 9/10
War of the Planet of the Apes 10/10

Moje Blu <<<

Odpowiedz
(08-07-2015, 22:51)SonnyCrockett napisał(a): A ja twierdzę że to dobry trailer, handluj z tym. ;)
Nie ma z czym handlować - nie masz smaku, ten zwiastun jest tragiczny. :)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Fuck! Nie mam smaku! Już nigdy nie posmakuję ludzkiego mięsa... :)

Odpowiedz
Póki co największe rozczarowanie zaliczyłem po trailerze 'Iron Man 3'. Trailer swietny, zapowiadał epicki super-hero film. Pamiętam jak nie mogłem się doczekać tej 3ciej części Iron Mana (pierwsze dwie były bardzo fajne) a kiedy w końcu obejrzałem film ... wyłączyłem jakoś w 2/3. Nie zamierzam nigdy oglądać go całego. Najgorsza produkcja MCU z tych które dotychczas widziałem (nie widziałem tylko Thora 2, Avengers 2 i serialu Agenci Tarczy, ktroego oglądać nawet nie zamierzam. Ale może się skusze na Ms. Carter ;) ). Naprawde szkoda, że film okazał się taka porażką. Pierwsza część jest swietna, druga daje rade, Avengers I przeciętne ale do obejrzenia (chociaż 2giego seansu chyba nie planuje) po czym Iron Man III okazał się totalną porażką ;<

Inny trailer, który zapowiadał coś ciekawego a wyszło nienajlepiej - trailer #1 do 'Terminator Genisys'. Późniejsze spoty itp już jasno zapowiadały, że będziemy mieli doczynienia z gniotem, ale ten zwiastun nr 1 naprawde zapowiadał jakąś w maire udaną kontynuacje. Zwłaszcza sceny z przyszlości ;) Na + też świetna piosenka w zwiastunie ;)

Z innych zwiastunów póki co nie przychodzi mi nic do głowy. 'Zimowa opowieść' po zwiastunie sprawiała wrażenie może nie jakieś dobrego filmu, ale takiego dającego się obejrzeć przy niedzielnej nudzie. Okazał się jednym z najsłabszych jakie w życiu widziałem. No i TASM2. Zwiastun > Film. Więcej takich przypadków nie pamiętam ;)

EDIT
Zapomniałbym na smierć o "Maczecie". Fałszywy zwiastun w Grindhousie był świetny. Mega czekałem na pełnometrażową Machetę. I co ? Gówno ;o Też wyszedł przeciętny film, niedorównujący do pięt zwiastunowi.
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon