Ankieta: Jak oceniasz "Doctor Strange"?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Doctor Strange (2016)
Pomimo braku oficjalnej zapowiedzi (która nastąpi pewniakiem na tegorocznym Comic Con), powstanie tego filmu jako część 3 fazy MCU jest wręcz przesądzone. Reżyseruje Scott Derrickson, a premiera nastąpi w 2016/2017 roku.

Jeszcze kilka dni temu plotkowano o tym że w tytułową rolę wcieli się Jared Leto, a już dziś portal Deadline informuje o dwóch nowych kandydatach- Benedict Cumberbatch oraz Tom Hardy.

Jak dla mnie Tom Hardy to trochę dziwny wybór, chociaż na swój sposób ciekawy. Z kolei Cumberbatch byłby idealny, już o dawna typowałem go do tej roli.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Z tej dwójki (a właściwie trójki, jeśli liczyć Leto) najbardziej wizualnie pasowałby chyba Benek. Z tym, że on ma specyficzną urodę i jakoś nie mogę się przekonać do pomysłu obsadzenia go.

Zresztą już o wiele bardziej widziałbym go w roli Constantina z JLD Del Toro (o ile kiedykolwiek to powstanie) :(

W przypadku Dr Strange wolałbym zobaczyć kogoś w typie Jonathana Rhysa Meyersa lub Jona Hamma (chociaż widać, że szukają nieco młodszego aktora).
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 (?)

Odpowiedz
Hamm jest zbyt postawny, zbytnio wygląda na twardziela i Batmana. Punishera moze grać.

Benedict Cumberbatch bardzo spoko, jezeli to prawda. Ale poza tym Aiden Gillen na propsie. Zreszta kiedyś jeszcze widzialem w tej roli Tennanta i w sumie dalej mi pasuje.

Aczkolwiek, jakby Hardy został Strangem to byłbym zaintrygowany, jak wypadnie.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Kamberbacz będzie na Comic Conie, bo promuje pingwiny i moze Hobbita, ale nie zdziwilbym się jakby się okazało, że będzie tam jednak z jakiegoś ważniejszego powodu jak np. Doctor Strange:

http://variety.com/2014/biz/news/benedict-cumberbatch-set-for-first-san-diego-comic-con-appearance-1201260991/

Propsuje go na Strange'a.

Odpowiedz
Hardy też pewnie tam będzie =/
W końcu pokażą pierwszy większy materiał z "Mad Maxa"
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016

Odpowiedz
Przyznam interesujące, bardzo interesujące:

http://www.thewrap.com/joaquin-phoenix-eyed-to-star-in-marvels-doctor-strange-exclusive/

oglądałbym... chociaż Phoenix jakoś mi nie pasuje do tej roli
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016

Odpowiedz
Interesujący wybór, ale nie taki, który mi odpowiada. Tj. nie narzekałbym, ale jednak Cumberbatch bardzo by mi pasowal, bo go lubie. ;) Choc osobiscie watpie w wybor Benedicta. Wszystko sie okaze w niedziele.

Odpowiedz
Tylko Pedro Pascal ;]
"You said it yourself, bitch! We're the Guardians of the Galaxy!"

IMDB rating

Odpowiedz
Ploty mówią że Joaquin Phoenix jest w finalnej fazie negocjacji do tytułowej roli i oficjalna zapowiedź powinna nastąpić na dniach. Podkreślam ploty.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Ano. Ponoć Kamberbacz, Hardi i Teroł odpadli, bo są komplikacje z ich zobowiazaniami wobec innych projektów. Szkoda. Phoenix to interesujący wybór, ale nie widzialem jeszcze opinii w Internecie, która wskazywałaby, że ktoś jest tym podjarany. Inna sprawa, ze Marvel swoje filmy obsadza świetnie, wiec daje im kredyt zaufania.

Odpowiedz
E, nie przepadam za Phoenixem, a na Strange'a widziałbym bardziej Fassbendera (gdyby ten nie był zajęty przez X-menów) albo Clive'a Owena, Ewana McGregora itp, generalnie kogoś z wysp, kto ma w sobie trochę tej brytyjskiej flegmatyczności.
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Fassbender - idealny Bond, Batman, Magneto i... Strange. Pewnie mógłby zagrać całe Avengers sam :). Nie no, jak Crov - nie jaram się, ale ufam Marvelowi, że kogo nie wybierze, będzie super.

Odpowiedz
Intrygujący wybór, ale... jeden z bardziej aspołecznych aktorów XXI wieku ma być motorem napędowym MCU i następcą RDJ..

LOL

No nie wiem, czy Marvel akurat w tym przypadku wie co robi. Ja bym mu bardziej powierzył rolę jakiegoś czarnego charakteru i kontrakt na max 2 filmy.

Ehh.. już widzę ten Comic-con i Phoenixa na nim :))))
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016

Odpowiedz
Podobają mi się te pomysły castingowe. Zdecydowanie bardziej widzę ich w tej roli niż Phoenixa.
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Tom Criuse.

Poza tym, może RDJ skoro chce skończyć z IM.

Problem solved :]

A z takich bardziej prawdopodobnych to może Luke Evans? Z tych wcześniej wymienionych nikt mi jakoś za bardzo się nie podobywuje...

Ok, fuck it, Jason Statham :]

Albo.... :D

Cary-Hiroyuki Tagawa

Najlepszy odtwórca czarodzieja w dziejach kina :]
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz
Plotki o tym, dlaczego są problemy z Phoenixem.

The issues stalling the deal, the site claims, "go beyond the basic fact that Phoenix is balking at the heavy multi-picture contract: Joaquin Phoenix literally doesn't know if he can work on this kind of movie. He's a great actor, and he can play the role. But the Marvel Studios blockbuster machine is full of pre-viz and fight-viz and green screen and massive reshoots. It's not a world that's as comfortable for him, and he's just not certain he can do it. ... If Marvel can get past any issues Phoenix has with the larger contract they still have to get over the doubt this terrific actor has about working in this larger environment."

http://m.uk.ign.com/articles/2014/08/31/why-cant-marvel-close-the-deal-with-joaquin-phoenix-to-play-doctor-strange

A ja sie zastanawiam: to po co Marvel tak go chce? Phoenix to dobry aktor, ale na pewno nie idealny wybór na Strange'a. A przy tym jest też dość znany, więc zapewne nie gra za grosze. Jeżeli już na tym poziomie jest problematyczny to moze sie to skończyć, jak brak porozumienia z Edwardem Nortonem, a na tym poziomie skali uniwersum filmowego Marvela byłby to strzał w stopę.

Odpowiedz
Inna sprawa, że Phoenix nie jest aktorem, który porywa tłumy, a jego relacja z fanami i mediami zazwyczaj ogranicza się do minimum :)
Trochę to przeczy polityce Marvela i MCU...

I czy tak naprawdę jest taki znany? Nie powiedziałbym. Może wśród osób, które interesują się kinem, oraz wśród tych którzy cenią dobre aktorstwo. Dla szerszego grona odbiorców to aktor, jak każdy inny. Do tego jego rozpoznawalność jest ograniczona, dlatego że: po pierwsze, gra mało, po drugie, gra w 'małych', niekoniecznie kasowych, filmach.

Skoro starszy aktor nie przeszkadza Marvelowi (Phoenix ma 39), to już mogli by wziąć tego Hamma. Z tego co się orientuje, już nie ma zobowiązań wobec TV, więc to idealny moment :(
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016

Odpowiedz
Swoja droga, Robert Downey Jr. podobno chciał, żeby Marvel dał jakąś rolę Melowi Gibsonowi, który jest jego przyjacielem. Gibson na Strange'a! Nie jest idealny, ale kurde, Gibson w filmie Marvela to wystarczy. :)

[Obrazek: mgid:uma:image:mtv.com:3813722?width=660...nsion=2000]

Odpowiedz
W sieci można pooglądać nawet jak się publicznie bratają, a RDJ opowiada jakim Mel jest fajnym chłopakiem, że pomógł mu jak on był na dnie i że on teraz też prosi, żeby dać szansę Melowi, kiedy to Mel jest w potrzebie.

Sympatyczna sprawa ogólnie, a jak by miało to jeszcze zaowocować melem w MCU to mistrzostwo świata.
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz
No bylo takie info z rok temu, że Downey Jr. chciałby wkręcić do Marvela Mela Gibsona oraz Jodie Foster, którzy są jego przyjaciółmi.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon