Drive
(24-07-2011, 00:56)Crov napisał(a): To Gosling w masce.

Racja, obejrzałem jeszcze raz i na początku zwiastuna Gosling rzeczywiście zakłada coś podobnego :).
"to że gej sobie nie może wziąć ślubu to jest sprawa kościoła" - vast

Odpowiedz
(23-07-2011, 21:37)Bucho napisał(a): zapowiada sie dobre filmidlo, ale...dupy mi nie urwalo.

Ja tam bym się cieszył, że jest cała. Życie bez dupy jest bowiem... do dupy ;)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Trailer mocarny, a i scena w windzie mi się podoba i nie przeszkadza. I ujęcia L.A. bardzo mi się podobają. Takie ujęcie tej kalifornijskiej metropolii, najlepiej oddają jej ducha.
/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
(23-07-2011, 23:24)Motoduf napisał(a): Chociaż pan z dziwnymi uszami z 1:55 rzeczywiście wygląda, jakby się z jakiegoś filmu Lyncha urwał ;)

<facepalm>

Odpowiedz
Kurde niesamowicie do tyłu jestem od kilku miesięcy z nowościami. Dopiero teraz dowiedziałem się o tym filmie. Klip:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wO1PCKcXfC0[/youtube]

z początku przypomina trochę Transportera, z tym, że u Bessona postawiono na szybki montaż i efekciarstwo, a tutaj jest spokojne budowanie napięcia i klimatu.
No i jest Ryan Gosling, który nie mówi nic, a wygląda jak totalny bad ass.
W sumie oprócz tego spota nie wiem o tym obrazie nic i może niech tak zostanie do wizyty w kinie ;)
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Baddass-sraddas ;)

Gosling, wyglada jak licealista jadacy na dyske - ten lekki dreszcz, bo moze cos zaliczy dzis w nocy <rotfl>

Reszta w pytke, postac nic nie mowi, robi swoje (pamietacie przemowe Stahama z Transportera - litosci) i to dziala. Na dokladke spoko podklad muzyczny.

PS. Ryan, ladne rekawiczki kochanie :)
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
A ten klip to przypadkowo nie został już na pierwszej stronie wrzucony?
Choć muszę przyznać prezentuje się świetnie :)
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
Klip jest oczywiście stary.

Odpowiedz
(26-07-2011, 14:13)Bucho napisał(a): Baddass-sraddas ;)

Gosling wyglada jak licealista jadacy na dyske, ten lekki dreszcz, bo moze cos zalicze dzis w nocy <rotfl>
Bucho, weź idź do domu. Psujesz impreze. :P
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
(22-07-2011, 20:26)Corn napisał(a): Cieszę się, że w dzisiejszych czasach, kiedy większość sportowych samochodów wygląda jak pedalskie dyskoteki, Gosling będzie jeździł normalnym Mustangiem. Nie dali mu na siłę jakiegoś kultowego mopara czy innego subaru lancera tylko zdecydowali się na prawdopodobnie najfajniejszy obecnie produkowany samochód. Brawo.

eeeek, to nie zwykły mustang, a Mustang Bullit (Steve McQueen, anyone?) :D

Cholera, napaliłem się na ten film!!!

loading podpis...

Odpowiedz
Nie ma czegoś takiego jak Mustang Bullit. To zwykły Ford Mustang prawdopodobnie jakiś model z lat 2005-2010

Shelby Mustang gt 350 z 1969 roku, użyty w filmie Bullitt.
[Obrazek: 1969-ford-mustang-boss-42-5w.jpg]

Współczesna wersja, stylistycznie odwołująca się do oryginału, ale jednak inna
[Obrazek: 03_mustang2010_opt.jpg]
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Jest, nie kłóć się :)

loading podpis...

Odpowiedz
Jedynie klasyczne amerykańskie samochody są poza wszelkim motoryzacyjnym i innym pedalstwem.

Odpowiedz
E tutaj się nie mogę zgodzić. Gdybym ja np. miał sobie kupić jakiś samochód, to na pewno jeden byłby niemiecki, a drugi włoski :)

Odpowiedz
Jeden nudny, a drugi głośny, niewygodny i awaryjny :]

Odpowiedz
(26-07-2011, 18:47)Corn napisał(a): Shelby Mustang gt 350 z 1969 roku, użyty w filmie Bullitt.
<wyciera nasienie z monitora>

Cytat:Współczesna wersja, stylistycznie odwołująca się do oryginału, ale jednak inna
<wyciera rzygi z monitora>

Tyle w tym temacie.

Odpowiedz
Ta współczesna wersja - z Drive - wygląda naprawdę fajnie. Nie mam auta, nie planuję zakupu, ale gdybym miał to chce takie. :)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Wnętrze niezbyt ciekawe, podobnie jak i dobór, materiałów użytych do jego wykonania. Tak samo jakbym nigdy nie kupił Corvette, mając do wyboru jakiś niemiecki, czy włoski samochód sportowy, tak samo jest i w wypadku nowego Mustanga. Różnica jakości jest, auta bardziej dla pasjonatów i dla tych, którzy liczą, że w tych nowych modelach drzemie dalej jakaś cząstka z ich dawnych legendarnych poprzedników.

Odpowiedz
A jaki wspólczesny włoski samochód jest wart uwagi? Corvette to naprawdę solidne auto, począwszy od 1953 aż do dziś jest tworzone z dużą starannością. Z amerykańskich samochodów jest zdecydowanie numero uno, a ogólnie na świecie jest w czołówce. No i zdecydowanie mniej awaryjne niż jakiś włoski bubel.

Odpowiedz
Bullitt został przygotowany tak, jak go widział McQueen - minimalistycznie, bez dodatków (nawet znaczka z przodu nie ma, czarny grill i tyle). Silnik V8, doładowany :) Super cacko, i ten lakier! Wyszło 7760 egzemplarzy. Mustangi to naprawdę super samochody - a że wnętrza nie europejskie... DOBRZE! :)

Film będzie dobrą reklamą dla stangów V-tej generalcji. Tak jak I AM LEGEND rozreklamował Shelby GT 500
loading podpis...

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon