Eastbound & Down [HBO]
Kenny fuckin' Powers powraca ;) Bekowa jesień się zapowiada.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Ogląda ktoś 4 sezon? Jak wrażenia?

Odpowiedz
Łe, na śmierć zapomniałem o Kennym! Już to naprawiam.

Odpowiedz
Pierwsze dwa odcinki dosyć ciężko wchodzą, bo są schematyczne-Kenny jak zwykle tęskni za sławą i czekamy na pretekst, by zburzył dla niej wszystko, co do tej pory(o dziwo)zbudował. Ale potem jest już lepiej, choć moim zdaniem to mimo wszystko najgrzeczniejsza seria.

Odpowiedz
Sezon inny od wszystkich, mamy mniej zajebistego Kennego. Nie wiem jak go ocenić. Ale kilka scen mnie rozwaliło. Szczególnie ta z SBC.

Odpowiedz
Chyba najsłabszy sezon, który rozkręca się dopiero gdzieś na wysokości 5 odcinka. Przede wszystkim brakuje dobrego tła dla odpałów Kenny'ego - show telewizyjne jest niewystarczające, a domowe ognisko niedostatecznie wykorzystane. Ale momenty są, jak najbardziej.

Odpowiedz
Cytat:Nie wyświetla się.

http://img2.tvtome.com/i/u/b9b6c661a3ae4942c9b4f50673172e90.gif

Cytat:Ruszyłeś już w ogóle z czwartym sezonem?

Jestem w trakcie.

Odpowiedz
serial spoko, w trakcie zmiany odcinków dotarło do mnie że już gdzieś widziałem dokładnie taką samą formułę na komedię, kenny powers urodził się w przyczepie za połnocną granicą. np

Odpowiedz
Ta koszulka...

[Obrazek: tv-eastbound__down-2009_2013-kenny_power..._shirt.jpg]

I dzisiaj powtórzyłem odcinek, w którym Stevie zgolił sobie łeb i brwi. Umarłem na tym ze śmiechu (od 9:47):

Odpowiedz
Kończę właśnie trzeci sezon i do kroćset fur beczek! nie mogę z beki. Chociaż jest to wg mnie minimalnie słabsza seria od dwóch poprzednich to i tak jest kilka bekowych motywów, np jak Kenny wozi bachora w plecaku albo Steve i jego żale po zdradzie żony hahaha.

Danny McBride jest bezbłędny :D Powinien dostać pokojową nagrodę Nobla za tę rolę :D

7 odcinek:

Steve: Widziałem Marię, sprzedawała pomarańcze przy ulicy.
Kenny: Pomarańcze? Huh, wraca do korzeni, niedługo zacznie szukać roboty na budowie.

:D
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Cytat:jest kilka bekowych motywów, np jak Kenny wozi bachora w plecaku albo Steve i jego żale po zdradzie żony hahaha.

Najlepsze jest szkolenie Ruska na tle ruin dawnej fabryki cementu:

- Widzisz szczyt tej antycznej budowli?
- "Masz na myśli dach?
- Tak.

:) :)

Odpowiedz
Ta, beka. W sumie skończyłem 3 sezon i cofam. Nadal równy, zajebisty poziom :D

musze sobie koszulke zamówić z takim nadrukiem

[Obrazek: fucking-out.jpg&w=700&h=&zc=1&q=90]
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
"TWÓJ ŁYSY CZARNY ŁEB WYGLĄDA JAK REKLAMA ORZECHÓW W CZEKOLADZIE"

I ta poważna mina Powersa. Kisnę xD

Odpowiedz
- Muszę zadać ci kurewsko ważne pytanie. Te wszystkie rasistowsko-homofobiczne gadki, z których byłeś znany - czy to się zmieniło?

- Szczerze? Dużo się nauczyłem, odkąd przestałem grać w bejsbol. Jestem praktycznie odmienionym człowiekiem. Ale to jedno się nie zmieniło.

- Doskonale!

:) :) Z pierwszego sezonu.

Odpowiedz
Ta, mistrzowskie 11/10 <serduszko>

Odpowiedz
Kurde, brakuje takiego hardkorowego serialu.

Odpowiedz
Skończyłem ten znakomity serial. Albo inaczej - znakomity do czwartego sezonu. Finałowa seria miała przebłyski, ale wg mnie zdecydowanie obniżyła loty względem poprzedników. Te chore akcje ze Steviem mimo wszystko zbyt popieprzone, nawet jak na standardy serialu i tej postaci. Po drugie brak jakiegoś fajnego "przeciwnika" dla Kenny'ego. W pierwszym sezonie WILL FERRELL(!!), w drugim byli ci śmieszni Meksykanie, w trzecim zajebisty rusek plus znowu powróciła postać grana przez Ferrella.

Nawet sam Kenny już nie walił takimi pociskami jak w poprzednich. Nadal próbował być wulgarny i rasistowski, ale już tak jakby mniej śmieszne to było.

PS Najfajniejszą dupencją serialu ogłaszam Anę de la Reguerę. Kocham.

[Obrazek: ana-de-la-reguera-o.gif]

[Obrazek: Ana-de-la-Reguera.gif]

Odpowiedz
Pewnie ucieszycie się na wieść, że ekipa od "E&B" dostarczy w przyszłym roku nowy serial dla HBO, pt. "Vice Principals". W obsadzie, obok McBride'a, Shea Whigham i Walton Goggins

Odpowiedz
Faktycznie super wiadomość. O wice dyrektorach? :)
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Łykam w ciemno.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości