Easter Eggs
Jak ktos chce obejrzec Terminatora 2 (ultimate edition to sie tyczy) z innym zakonczeniem. W glownym menu trzeba wklepac 82997 (data dnia sadu. Na niektorych wydaniach mozna wklepywac normalnie, na innych trzeba 8 enter 2 enter itd) Terminatorowi zaswieca sie oczy, pojawi sie wiadomosc "The future is not set" i voila mozna obejrzec filmik :)
Ostatnio obejrzane:
TDK - 8/10 jako film, 10/10 jako Batman
Once Upon A Time In America - 11/10
Alien^3 - 9+/10 | 11/10 (se)
Heat - 11/10

Odpowiedz
Godfather Box => 1) dysk 1=>napisy końcowe=>na samym końcu mamy ostrzeżenie FBI, a potem zaczyna się reklama serialu rodziny Soprano
=> 2) dysk2 => menu: języki=> angielski => prawy przycisk na pilocie=> wyskakuje kula w prawym górnym rogu => enter => 2 minutowy filmik tak zwany "blooper" :D
najlepsze, co można zrobić z dobrą radą, to podać ją dalej

Odpowiedz
Dysk 1 to znaczy z filmem "Godfather Part I"? Mógłbyś mi wytłumaczyć jak pięciolatkowi, bo nie mogę tego znaleźć ? Ani na jednego, ani drugiego. :)
| Pereant qui ante nos nostra dixerunt |

Odpowiedz
To jest na plycie z dodatkami.
Ostatnio obejrzane:
TDK - 8/10 jako film, 10/10 jako Batman
Once Upon A Time In America - 11/10
Alien^3 - 9+/10 | 11/10 (se)
Heat - 11/10

Odpowiedz
Ocean's Eleven (1960) - wybieramy 'special features' i klikamy w lewo. Podświetla się jeden z żetonów, po jego wybraniu można obejrzeć dodatkowy materiał (Museum Vignette).

Odpowiedz
A widziałem. Całkiem ładne toto.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Battonsson napisał(a):Dysk 1 to znaczy z filmem "Godfather Part I"? Mógłbyś mi wytłumaczyć jak pięciolatkowi, bo nie mogę tego znaleźć ? Ani na jednego, ani drugiego. :)

te bajery są na wydaniu zachodnim 5 płytowym i...

nie jestem facetem... czy facet walnąłby sobie nick 'sana"? nie sądzę.

Odpowiedz
Maradona też kończy się na 'a'.

He, he. Pierwszy. :)
Bodie: He's a cold motherfucker.
Poot: It's a cold world Bodie.
Bodie: Thought you said it was getting warmer.
Poot: The world goin' one way, people another yo'.

Odpowiedz
do tej pory nie spotkałam na tym forum faceta z żeńską końcówką 8)

Odpowiedz
Nie wiem jak to się ma do polskiej edycji, ale w amerykańskiej...

Od początku :). Ktoś (chyba Mierzwiak) pisał, że mogliby "Mroczne Widmo" przerobić, tak aby był komputerowy Yoda. Fragment takiego zabiegu do zobaczenia na DVD Zemsty Sithów!

http://www.dvdactive.com/easter-eggs/dvd/star-wars-episode-iii-revenge-of-the-sith.html

Odpowiedz
A czy czasem easter egga z komputerowym Yodą i klonami w tle nie było też w "Ataku klonów"?
Btw, obrazek się nie wyświetla.

Odpowiedz
Nie wiem, ale chyba nie :P. A jako, że się obrazek nie wyświetla to go usunąłem :). Wszystko jest w linku...

Odpowiedz
apone napisał(a):Znaleźliście jakieś na swoich wydaniach? Bo dzisiaj mocno się zdziwiłem, kiedy odkryłem fajowski trailer "Once Upon a Time in the West" (jest na pierwszej płytce pod tytułem). Słyszałem również, że na DVD z "Zemstą Sithów" można zobaczyć rapującego Yodę :) Jeśli znacie podobne smaczki, podzielcie się nimi.

W całej sieci czytamy o rapującym Yodzie, ale z tego co wiem to on nie rapuje ;) tylko podryguje w rytm muzyczki nie odzywając się słowem.

Oto easter eggi do NT Star Wars - wchodzimy do ustawien, najezdzamy na znaczek THX i piszemy na pilocie 1138. W I i II są to gagi z planu, a w III filmik z Yodą. W OT nie działa, bo sprawdzałem

A w menu pierwszej płyty HP i Kamień Filozoficzny jak klikniemy na sowę po prawej stronie zamku to wyskakuje list z zaproszeniem do Hogwartu :D

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości