• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Emma Stone
[Obrazek: 340px-Emma_Stone_2014.jpg]

Ok, na poświęcony jej temat już zapracowała. Chyba moja ulubiona aktorka młodszego pokolenia, a do tego nie tyle co utalentowana, to jeszcze o twarzy anioła i pięknych rudych włosach. Miała dosyć ciekawy przebieg kariery - od głupawych komedii dla nastolatków do Oscarowych produkcji. Przyznam, że gdzie nie zagra, nawet jakby miała najbardziej nijako napisaną rolę to zawsze mi się ją znakomicke ogląda - ma coś w sobie takiego magnetycznego, że nawet najdebilniejsza komedia z Sandlerem byłaby choć odrobinę bardziej znośna w oglądaniu, gdyby zagrała w nim choć na minutę. Ostatnio właśnie za "La La Land" zdobyła swojego rycerzyka i ma przed sobą coraz to ciekawsze scenariusze, ale Oskarek jej się bardziej należał i tak dwa lata wcześniej za "Birdmana". Postać Sam jest tak ekspresyjna i zupełnie dla niej nietypowa, że aż nie byłem w stanie jej poznać. W tej jednej scenie otwarcia się przed Keatonem zmasakrowała aktorsko kręconą przez 12 lat kreację Arquette. Mam nadzieję, że nie będą robić z niej za wcześnie jakieś wybitnej Damy Kina i nie przeje mi się za szybko, jak J. Law, ale w przypadku Stone wydaje mi się to bardzo mało prawdopodobne ;)

A oto i jej 3 minuty wypruwania sobie flaków:

Odpowiedz
Muszę przyznać, że Emma to nie tylko jedna z moich ulubionych aktorek (zaraz obok Evy Green i Elizabeth Olsen) ale przede wszystkim mój absolutny ideał kobiety! Przeuroczy uśmiech, od którego nie można oderwać wzroku, magnetyzujące i hipnotyzujące spojrzenie, niesamowite oczy a przede wszystkim nieprzeciętny wdzięk. Nie zapominajmy także o nieprzyzwoicie wysokim poziomie talentu, który sprawia, że oglądanie jej na ekranie jest nie tylko przyjemnością pod względem wizualnym ale przede wszystkim gwarancją wysokiego aktorskiego poziomu!

[Obrazek: 3BFE9F5700000578-4102396-image-m-4_1483976576140.jpg]
Moi ulubieni rezyserzy
Top 3 2017
Blade Runner 2049
A Ghost Story
Dunkierka

Odpowiedz
Ładnie napisane, podpisuję się pod każdym słowem. To też zdecydowanie mój ideał współczesnej kobiety, jakimś cudem jakby nie miała żadnych wad. Szczególnie te duże oczy i uśmiech onieśmiela mnie za każdym razem jak się pojawia na ekranie <3

Odpowiedz
W 2010 zakochałem się w Emmie, potem mi na szczęście przeszło, ale dalej pozostaje moją ulubioną aktorką. Świetnie dobiera role i bazując na wywiadach i innych informacjach o niej, wydaje się ciepłą osobą.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Jako naczelny hipster mogę się pochwalić, że wyczaiłem Emmę już w 2007 roku, kiedy zadebiutowała w jednej z głównych ról w przedwcześnie skasowanym serialu Drive
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon