Ankieta: Co s
Nie ogladam amatorskich wariacji / zadnego nie widzia
[Wyniki ankiety]

Fanedity i wszystko co z nimi związane.
A te przywołane przez Ciebie wcześniej sceny, to czym się różnią od oryginałów? Wybacz, ale nie jestem gikiem LOTRA 3 i TFów, żeby zauważyć, co tu jest nie tak (poza faktem, że Szeloba by Jackson ssie ostro jajca jak cholera i nie zachowuje się jak pająk).
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Scena walki z Szelobą jest po prostu dość mocno skrócona (tutaj dla porównania), a co do TF - głos Soundwave'a przefiltrowany żeby przypominał bardziej ten z kreskówki + bliźniaki-debile usunięci całkowicie ze sceny przybycia do bazy i wstawione jedno ujęcie, którego w filmie nie ma, a zostało wzięte z trailera.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
OK, dzięki.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Podziel na mniejsze akapity z linijką odstępu między nimi, bo się nie da czytać.:)

Odpowiedz
Fanedit widma.

To może ktoś wie coś o odszumiaczach kiepskich kopii. Wsadziłem do Audacity ale nie dało rady. Wychodzi na to, że jakość jest tak słaba, że tylko ręcznie equalizerem trzeba majstrować.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
tl;dr

Odpowiedz
^^ that.

Odpowiedz
Kilka dni temu Steven Soderbergh wrzucił do sieci swoją wersję "Heaven's Gate" Michaela Cimino, fanedit jest dosyć radykalny, bo w sumie wyleciało ponad 100 minut materiału.

Oryginału dawno nie widziałem, więc na razie nie mam zamiaru oglądać Soderbergowskiej przeróbki, ale może kogoś zainteresuje:
http://extension765.com/sdr/16-heavens-gate-the-butchers-cut

ps. ten temat jest chyba w nieodpowiednim dziale, bez pomocy googla nigdy bym go nie znalazł

Odpowiedz
https://www.fanedit.org/fanedit-impresses-director-and-becomes-official-cut/ Całkiem ciekawa sprawa, pewnie marzenie każdego faneditora tj. fanedit filmu tak bardzo spodobał się de Palmie, że został wydany jako oficjalny "Director's Cut" filmu ;) Jak widać, fanedity potrafią być czymś fajnym i ciekawym i szkoda, że tak mało ludzi na nie zwraca uwagę .
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
No szkoda. Wciąż od czasu do czasu jakieś robię (Prometheus czy X-Men Last Stand z wyciętymi scenami, rozszerzony Blade Runner, zrobiłem też sobie niedawno na blu dir Cut lethal Weapon dostępny normalnie tylko na DVD, myślę o zrobieniu na blu rozszerzonego Titanica), ale na tym forum nie ma z kim o tym gadać :P

Co do wspomnianego filmu - nie pierwszy raz reżyserowi podoba się fanedit (choć chyba po raz pierwszy zostaje oficjalnie wydany) - przeróbke drugiego Kruka reżyser też chwalił, ale ona akurat nie była w postaci nadającej się do wydania (z braku potrzebnych do odwtorzenia oryginalnegho scenariusza materiałów łatana statycznymi planszami i prostymi animacjami).

Odpowiedz
Ja wciąż czekam aż ktoś zrealizuje jakiś fajny fanedit T:G. Chociaż nie wiem czy ten film da się naprawić jakimkolwiek faneditem ; )

Ogólnie mega fajną robotę robi faneditor smudger9, który najciekawsze odcinki/historie z gownianego TCW klei w filmową serię 9 epizodów, starając się pomijać infantylne elementy i caly "fillerowy" shit ;) Jeśli miałbym brnąć przed TCW to tylko przez tą filmową serię faneditów, wiekszość serialu jest nieoglądalna.

Generalnie wciąż moim nr.1 jesli chodzi o tego typu projekty jest "Superman: Doomsday". To jest coś genialnego jak ten gość stworzył oryginalną historię używajac 'tylko' kadrów itp z jakiś 100 filmów ;O Takich ludzi powinni brać w ciemno do Hollywoodu.
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Cytat:Ja wciąż czekam aż ktoś zrealizuje jakiś fajny fanedit T:G. Chociaż nie wiem czy ten film da się naprawić jakimkolwiek faneditem ; )

Da się. Wycinasz wszystko od momentu gdy Kyle przenosi się w czasie (razem z momentem, w którym Connor zostaje zaatakowany). Jedynym problemem pozostanie wtedy odtwórca roli Kyle'a. Trzeba by mu komputerowo nałożyć facjatę Biehna :)

Odpowiedz
Czekam kiedy oficjalnie wydadzą rozszerzoną wersję "The Crow', podobną do tej którą zrobił pewien fan z Kalifornii. Niestety on to robił na marnej jakości materiałach, które chyba jako jeden z niewielu na Ziemi posiada.

A zapomniałem... Nigdy tego nie wydadzą, zmontują ponownie bo Proyas nie chce.

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
@Gieferg,
Na własne potrzeby coś takiego sb zmontowałem :)

Odpowiedz
Czym wyciągnąć ścieżkę AAC z filmu?
Teoretycznie wyciągnałem ale nie da jej się na niczym odtworzyć.

Odpowiedz
To w istocie wkurwiający format.

Odpowiedz
No ale cholera. Skoro gra mi w filmie, to dlaczego wyciągnięty nie chce się odtwarzać? Ostatecznie spróbuję skonwertować do mp3 i uj... :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości