Ankieta: Co s
Nie ogladam amatorskich wariacji / zadnego nie widzia
[Wyniki ankiety]

Fanedity i wszystko co z nimi związane.
Dzięki. Przetestuje. Najpierw myślałem, żeby po prostu wziąć inne, już gotowe, menu i je przerobić w edytorze ale to jakiś koszmar. Łatwiej będzie zrobić całośc od nowa.

(28-10-2018, 01:24)srebrnik napisał(a): Jeżeli chcesz animować fotki, porobić przejścia, to wtedy tak - jest stosunkowo prosty.

Chce tylko statyczne tło i okienko w którym będą fragmenty filmu.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
To proste rozwiązanie. Używałem kiedyś programu Adobe Encore. Robiłem w nim wiele razy authoring, taki jak Ty chcesz zrobić również. Nie jest to już oprogramowanie rozwijane, ale da się je znaleźć. Wersja testowa pozwała używać w pełni programu przez 30 dni. Takie rozwiązanie jak Twoje to chyba nawet miało gotowy szablon - nie pamiętam dokładnie.
.

Odpowiedz
Nie chodzi o gotowy szablon ;-) Tło muszę zrobić wg pewnego wzoru. Podesle później zrzut-przykład. To będzie łatwiejsze bo drugie, które chcę robić kiedyś tam to takie, gdzie za tło robi fragment filmu w pętli

takie coś ->

[Obrazek: j9oAwdy.jpg]

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Te dwa od Adobe ciężko teraz w necie znaleźć. Pogrzebę po starych płytach z Chipów itp. może tam gdzieś są. Spróbowałem ConvertX i dosyć ograniczone - chciałbym np. wykopać "menu startowe", żeby całość zaczynała się od menu z ustawieniami i rozdziałami i chyba się nie da.

To jednak nie jest tak łatwe jak się wydawało kiedy chcesz sobie zrobić to samemu a nie korzystać z gotowców ;)

Odpowiedz
Ustawienia / Menu DVD / "Nie twórz menu tytułów dla pojedynczego video"
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
------------------------------------------------------------------------------------------

Odpowiedz
[Obrazek: gest1.png]

A planowałem już żeby z tej pierwszej planszy zrobić, po prostu, coś szybkiego, kilku-sekundoqwego, żeby szybko przeskakiwało do właściwej

I tak się zaraz pogubię bo chcę, żeby na 1 płycie było np. 12 odcinków ;)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości