Filmweb, IMDb, itp. - portale filmowe
Ronaldinho napisał(a):Jest jakiś screen ze strony filmu?

Zrobiłem screena, bo pewnie nie każdy ma dostep do wersji beta :]

Przykłdowy screen do filmu:
http://ifotos.pl/img/film_nreaan.JPG
EDIT:
Powyższa fotka była zrobiona przy opcji dopasowania portalu do rozmiaru przeglądarki, co moim zdaniem wygląda kiepsko :)
http://ifotos.pl/img/film2_nreqhx.JPG - tutaj bardziej ludzko

Przykładowa strona osoby
http://ifotos.pl/img/quent_nreaqh.JPG

Odpowiedz
Dzięki ciemnemu paskowi w tle strona filmu jest do zaakceptowania, ale reszta bleh.

Odpowiedz
do zaakceptowania ale wybitnie nieciekawa i nijaka... :/
Pierwotny filmweb nie powalał jakimś szczególnym stylem, ale to już w ogóle jest miażdżąco bezpłciowe.

Odpowiedz
Nie podoba mi sie to wcale. Kolejna strona z nachalnym białym tłem. Do tej pory wyrozniali sie layoutem, teraz wygladaja jak 1 ze miliona.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Skóry zdaje się będą ustawialne.
Klub OFILMIE | Podcast filmowy Radio Ofilmie

Odpowiedz
Oby - zaprezentowana powyżej kolorystyka nie powala, a szczerze mówiąc lubię ten portal.
http://www.facebook.com/BLUVISIONPL

Odpowiedz
Sukcesem bedzie sama zmiana silnika forum bo jak zostawią nie dajace sie edytowac posty...
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Pierwszy kontakt z nowym filmwebem mocno odpychający, drugi z resztą też. Jest jednak coś co mnie mało z fotela nie zwaliło - w gustopodobnych na pierwszym miejscu mam swojego brata :) To działa <ok>

Odpowiedz
Trudno powiedzieć co jest najbardziej beznadziejnym elementem nowego Filmwebu, w tej chwili najbardziej denerwuje mnie brak odstępu między miniaturkami zdjęć z galerii na stronie filmu. Niby to białe tło beznadziejne, ale do jego koloru musi być odpowiednia kompozycja, na IMDB to w sumie nigdy nie przyszło mi na myśl, że białe tło mi tam przeszkadza, natomiast tutaj bardzo.
Avatar: Jamajka 16 grudnia; Katar, Syria 17 grudnia
.............................
Polska 25 grudnia
...:::Imperial-Cinepix:::...

Odpowiedz
Hmm ale momencik :) U mnie dalej wyświetla się po staremu. Czy coś przegapiłem? Czy wy dalej o skrinszotach?

Odpowiedz
Craven napisał(a):U mnie dalej wyświetla się po staremu. Czy coś przegapiłem?

Jak masz mniej niż 50 punktów to nie zobaczysz nowego filmwebu.

1. Zgadzam się co do miniaturek zdjęć.
2. Podoba mi się w osobach "często współpracuje z" - na przykład przy takim Jamesie Cameronie mamy Stana Winstona, Gale Ann Hurd, Arnolda itp.
3. Podoba się przy osobach wyraźnieszy podział na "prawdziwe nazwisko" itp.
4. Nie mogę patrzeć na menu newsów - na starym jest bardziej czytelne
5. Gustomierz - ciekawe, podoba się.
6. Denerwująca forma własnego opiso pod kontem użytkownika (na starym bez problemu można było zostawić puste linijki by był porządek - na nowym wszystko idzie "jak leci"
7. Brzydkie logo Filmweb.
8. Drętwa kolorystyka
9. Za chiny nie mogę się przyzwyczaić do wszystkiego co związanego z kontem - stare było bardziej uporządkowane.
10. Póki co można osoby np. polityczne oceniać (czuję że zapomnieli o tym : )

nic więcej nie przychodzi mi do głowy. Wołałbym stary z elementami nowego.

Odpowiedz
Ale oceny filmów zostały, right?

Odpowiedz
Tak tak. Jakbym je stracił, to osobiście, uzbrojony w siekierę, lewarek i tarkę do warzyw ruszył rozgniewany na Redakcję powtarząjąc w myślach księgę Ezekiela 25:17. Prawie 900 ocen to sporo.

Odpowiedz
Jestem niemal pewny że przepadły mi głosy z ostatnich - nie wiem - dwóch miesięcy. I na 100% w rekomendacjach mam filmy które już widziałem i oceniłem.

Odpowiedz
Craven napisał(a):mnie dalej wyświetla się po staremu.

Ja mam możliwość beta testu, u góry przy nicku mam takie wejście w nowy Filmweb, ale byłem tylko kilka minut i po prostu nie chce mi się tam wracać, gdyby to byłaby nowa strona, której wcześniej nie znałem, to bym po prostu na nią raczej nie wrócił.

I z takich nowości to chyba np zlikwidowali możliwość zapisania zwiastuna na dysk, a dokładniej udostępnienia ścieżki dostępu do niego.

gigacz napisał(a):rawie 900 ocen to sporo.

Póki pamiętasz, możesz pomyśleć o możliwości oceniania filmów na dwóch portalach, niedużo czasu by ci to zajmowało, a dawało dość duże zabezpieczenie. Ja przestałem tam oceniać filmy jakoś dawno temu, gdyby mi regularnie znikała część głosów jak jeszcze nie było możliwość usuwanie ocen ze swojego profilu.
Avatar: Jamajka 16 grudnia; Katar, Syria 17 grudnia
.............................
Polska 25 grudnia
...:::Imperial-Cinepix:::...

Odpowiedz
Ja oceniam i na filmwebie i na imdb, ale najlepszym "zabezpieczeniem" i tak jest MOJA lista:

http://forum-kmf.fc.pl/viewtopic.php?t=1408

:)

Odpowiedz
Moją listę to bym sobie zrobił jakbym miał możliwość zaczęcia tych 20 lat temu :) Teraz to lipa...

Odpowiedz
Ronaldinho napisał(a):I z takich nowości to chyba np zlikwidowali możliwość zapisania zwiastuna na dysk, a dokładniej udostępnienia ścieżki dostępu do niego.

no to już od jakiegoś czasu - dlatego właściwie już tam nie zaglądam
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Nie widzę lepszego tematu niż ten na taką informację, więc tutaj:

Dziennik Internautów, oraz niebezpiecznik.pl poinformowały o ataku hakerów na niezwykle popularny serwis filmweb.pl. Wczoraj wieczorem do sieci wyciekła baza zawierająca dane 700 tys. osób. Plik o objętości 40 MB obejmuje zarówno informację o kontach pocztowych, jak i przypisane do tych kont hasła.

Filmweb oficjalnie potwierdził, że zdarzenie miało miejsce. Dziś popołudniu pojawiło się oficjalne stanowisko serwisu w sprawie wczorajszego ataku.

Wyrażamy ubolewanie z powodu zaistniałej sytuacji, którą teraz wnikliwie analizujemy. Na obecnym etapie nie są znane przyczyny wycieku danych. Hasła użytkowników były zakodowane, co utrudnia ich odczytanie. Na razie nie otrzymaliśmy zgłoszenia od jakiegokolwiek użytkownika, że osoba nieuprawniona korzysta z jego profilu na Filmwebie. Pomimo to niezwłocznie rozpoczęliśmy proces resetowania wybranych haseł oraz wprowadzamy dodatkowe zabezpieczenia, aby wszyscy użytkownicy mogli być w 200% pewni, że nikt poza nimi nie będzie miał zarówno teraz, jak i w przyszłości dostępu do ich profilu. Traktujemy zaistniałą sytuację bardzo poważnie, po dokładnej analizie nie wykluczamy zawiadomienia prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa. Zespół Filmwebu dokłada wszelkich starań, aby obecna sytuacja nie miała niekorzystnego wpływu na użytkowników oraz bieżące funkcjonowanie portalu.

Malwina Grochowska, Brand Manager Filmweb.pl

Odpowiedz
Do mojego konta się dorwali, ale już jest ok :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon