Filmweb, IMDb, itp. - portale filmowe
http://niebezpiecznik.pl/post/filmweb-pl-hacked-wcieklo-700-tys-hasel-uzytkownikow/ - tutaj można sprawdzić czy hasło z danego konta wyciekło podając mail w wyszukiwarce. Moje było i hasło zmieniłem, choć na szczęście konto to stoi na moim starym mailu jeszcze z wp, na którym to mam inne hasło niż na fw. Niezła wtopa na miarę zmiany designu.
Avatar: Jamajka 16 grudnia; Katar, Syria 17 grudnia
.............................
Polska 25 grudnia
...:::Imperial-Cinepix:::...

Odpowiedz
Mam już dosyć tego serwisu. Za starego filmwebu takich cyrków nie było. I wygląd też był lepszy.

Odpowiedz
No to ku***wa już wiem czemu rano nei moglem sie zalogowac

UWAGA! Niektóre serwisy starają się wykorzystać wyciek pozwalając "sprawdzić", czy Twoje dane znalazły się w skradzionej bazie. Zalecamy ostrożność przy wpisywaniu swojego adresu mailowego do takiej wyszukiwarki, ponieważ może to oznaczać, że serwis ją hostujący wykorzysta Twój adres.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Się okazało że ja też jestem na tej liście. Moze jestem niekumaty, ale jak mam zmienić hasło na filmwebie, jeśli nie mam dostępu do konta? Na maila też nie dostaję od nich opcji przypomnienia, mimo że próbowałem zresetować pasłord :roll:
Clear Eyes, Full Hearts, Can't Lose!

Odpowiedz
Też nie mam dostępu do konta. Świetnie. Nawet opcja przypomnienia hasła, zmiany hasła nie działa.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Ja pierdziele. Pieprzyć filmweb, ale nie mam takiej głowy żeby do każdego portalu sobie inne hasło dawać. Mam nadzieję, że jak na maila hasło zmieniłem to już na niego nie wejdą :roll: :D
Czekam aż się na cudną nasząklasę włamie ktoś. <ok>

Odpowiedz
Opcje zmainy hasla dzialają. Tez mis ie wydawalo , ze nei dziala ale dziala. Dostejsz linka na poczte i klikasz.

Zmiana hasla jest w profilu - wyswiela sie obok haslo, dopiero po chwili jak sie wszystkjo zaladuje

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Tylko, że jak jestem wylogowany to nie pokazuje mi się taka opcja, do tego maila z linkiem (podobnie jak Danus) nie dostałem, mimo że wybrałem na filmwebie opcje przypomnienia/zmiany

Odpowiedz
gigacz napisał(a):Mam już dosyć tego serwisu. Za starego filmwebu takich cyrków nie było. I wygląd też był lepszy.
A od kiedy to wygląd strony ma coś wspólnego z logiką serwisu zaszytą po stronie serwera? :roll:

A tak swoją drogą takich "kradzieży" jest masa... Tylko najczęściej nikt się o tym nie dowiaduje... Toż to jakaś banda gnoi co znalazła lukę wypuściła ten plik w sieć... Ludzie zajmujący się tym na poważnie (w celach zarobkowych) sprzedali by dane o adresach mailowych 700 tys potencjalnych (ściśle sparametryzowanych) klientów...

Jest sporo film, które za takie adresy skore byłyby wyłożyć grube siano...
thug life

Odpowiedz
"Na podany adres e-mail został wysłany link pozwalający na ustawienie nowego hasła"

No i jakoś nie widzę tego linku, pomijając fakt że zrobiłem to juz 2gi raz...

Odpowiedz
wojtky napisał(a):Tylko, że jak jestem wylogowany to nie pokazuje mi się taka opcja, do tego maila z linkiem (podobnie jak Danus) nie dostałem, mimo że wybrałem na filmwebie opcje przypomnienia/zmiany

U mnie zadziałalo. Moze podałes inną poczte niż przy rejestracji?

wojtky napisał(a):"Na podany adres e-mail został wysłany link pozwalający na ustawienie nowego hasła"

No i jakoś nie widzę tego linku, pomijając fakt że zrobiłem to juz 2gi raz...

Jesli wyslao też z 15 tys. osób w tym samym czasieco ty to sobie dopowidz. :mrgreen: :lol:

Odpowiedz
Czekam na maila od 2h, więc raczej juz byc powienien :razz:

Odpowiedz
mi przyszedł natychmiast, ale to było kilka godzin temu. Może coś z tym robią, albo nagle wszyscy zmieniają, albo..... jesteś wśród tych nieszczęśników czego ci nie życzę.

Odpowiedz
Ja profilaktycznie pozmieniałem co mogłem. W tym login. I link aktywacyjny na gmaila przyszedł dopiero po kilku minutach (zawsze wszystko tam jest po sekundzie). Więc może rzeczywiście na filmwebie system nie wyrabia bo wszyscy zmieniają co się da.

Odpowiedz
Założyłem nowe konto i użyłem opcji przypomnienia/zmiany hasła. Maila z linkiem dostałem po minucie. Świetnie.

Odpowiedz
Z tego co pamiętam na żadnej innej innej stronie nie miałem takiego hasła jak na filmwebie, więc luzik, ale wpadka niezła.

Odpowiedz
A ja mam generalnie w dupie te stronkę. Newsy i czytam i filmy oceniam i tak na imdb...

Odpowiedz
Dlatego nie lubię serwisów, w których login jest jednoznacznie mailem.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Działa, Zesram sie zaraz z ulgi i szczęścia. :razz:

Odpowiedz
Mnie nowego halsa i tak nie przyjmuje. Za to przyjmuje stare :grin:

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon