Filmweb, IMDb, itp. - portale filmowe
Musisz kliknąć w "Aktywność".

Odpowiedz
Tyle to ja wiem :) Nie ma na głównej stronie profilu ostatnio ocenionych = całkowite rozwalenie profilu.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Główna strona profilu jest teraz totalnie bezużyteczna. Serio nie ogarniam co oni sobie myślą jak wprowadzają te zmiany - żeby chociaż dało się edytować to, co się wyświetla, ale nie - po co. Na samej górze mam "wiekopomne" recenzje, które napisałem jak miałem 13 czy 14 lat (chciałem je kiedyś usunąć z portalu - i co? NIE DA SIĘ, lol, więc teraz będą mnie najwyraźniej straszyć aż do śmierci), niżej filmy, którym dałem np. serduszka (po co mi to na głównej?). Kolejny bubel, szkoda, że nie ma się gdzie przenieść... Letterboxd jest super, z fajną społecznością i designem, ale z jakiegoś dziwnego powodu nie ma tam seriali... Tzn niektóre są BO TAK (np. Terror czy 3 sezon Twin Peaks), a inne już nie BO TAK.

Odpowiedz
A wy się dalej szarpiecie z tą syfiastą stroną? :)
Jedyne do czego filmweb się jeszcze nadaje to sprawdzanie gdzie kto zagrał.
Film roku 2017 - Blade Runner 2049
Dno roku 2017 - SW: The Last Jedi

Odpowiedz
(29-05-2018, 22:54)Gieferg napisał(a): Jedyne do czego filmweb się jeszcze nadaje to sprawdzanie gdzie kto zagrał.

I to tak średnio bym powiedział, bo teraz sama strona główna Google robi to lepiej ;)
"Let's talk about this plan of yours. I think it's good, except it sucks. So let me do the plan, and that way, it might be really good."

IMDB rating

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon