Filmweb, IMDb, itp. - portale filmowe
(19-09-2018, 16:23)Maćko napisał(a): Kurde - nie wkurza Was, że większość portali o filmach i pokrewnych zamienia się powoli w bazę newsów o  Marvel/DC/Znany blockbuster?

Witaj w klubie. Na świecie w tym momencie zapewne powstają setki ciekawych produkcji, a FW woli poświęcać np. 300 artykułów o tym czy Affleck powróci do roli Batmana czy nie :P

Odpowiedz
Jeśli chodzi o polskie źródła informacji to zdecydowanie lepiej od naEkranie i Filmwebu sprawdzają się pewne strony na Facebooku gdzie administratorzy robią świetną robotę. naEkranie miało potencjał, ale wraz z wzrostem popularności poziom ich treści poleciał na łeb na szyje. Filmweb od dawna przestał być wiarygodnym źródłem, zazwyczaj i tak ostatecznie jak coś przeczytam tam to weryfikuje na zagranicznych portalach (a przynajmniej się staram).
No cóż, na takie i inne treści jest popularność. A dla społeczności filmwebowej to mi też by się nie chciało pisać newsów o ambitnych filmach.

Odpowiedz
Z facebookowych stron, to najlepsza jest zdecydowanie Filmawka. Gdyby Filmweb miało taką szybkość przekazywania newsów filmowych ze świata...

Odpowiedz
Próbowaliście ostatnio polubić jakiś komentarz pod newsem? Od wczoraj nie ma takiej opcji i za każdym razem, gdy próbuję czyjś wpis zalajkować to wyświetla mi się jakiś komunikat o błędzie. Ciekawe, ile FW już zwróciło na to uwagę i naprawia.

Odpowiedz
Jeżeli mam swoją bazę ocen na IMDB (krótko korzystałem z filmwebu) to co mi da przejście na letterboxd?

Warto zakładać tam konto?

EDIT: Dobra, założyłem. Bardzo fajny serwis, aplikacja na telefon też niezła. Oferują też import z IMDB więc to sobie ogarnąłem. Mierzwiak i Juby - czujcie się śledzeni.

Odpowiedz
Z góry przepraszam za to bezpośrednie i może głupie pytanie, ale kim jest xUfokubax ? XD

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon