Filmy Disneya
Zmyliły mnie wcześniejsze wpisy :)
Mogę obiecać poprawę.
Duży i dobry zawsze pokona małego i złego.

Odpowiedz

Odpowiedz
(07-07-2013, 12:04)Juby napisał(a): Nic nie jest z Puchatkiem. Po prostu go nie lubię i nie oglądam. ;)

Bo to Disney dla maluszków. :)

Odpowiedz
Nie jest to może jakaś rewelacja, ale pewnym zaskoczeniem było dla mnie uświadomienie sobie faktu, że pomiędzy powstaniem powieści Pinokio a jej słynną disneyowską ekranizacją minęło mniej czasu niż od premiery filmu do czasów współczesnych. Coś jak z ciekawostką, że Kleopatrze "bliżej" nam niż budowniczym piramid.

Odpowiedz
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
https://pursuenews.com/exclusive-disney-goes-big-with-290mill-plus-budget-for-mulan-reboot/

290 mln budżetu. Zdjęcia mają startować w wakacje w Nowej Zelandii.

Chińczycy to pewnie rozpierdzielą światowy box office'e w pył, jak będzie premiera :)
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Pierwszy raz słyszę o tej stronie, na Twitterze obserwują ją 152 osoby, na Facebooku 80 (!). Raczej nie jest to wiarygodne źródło w kwestii budżetu.

Odpowiedz
Cytat:Chińczycy to pewnie rozpierdzielą światowy box office'e w pył, jak będzie premiera :)

Wersja animowana jest nielubiana w Chinach (ze względu na bardzo luźną adaptację legendy). Jeżeli to ma być remake scenę w scenę, jak kilka poprzednich produkcji, to Disney może się przejechać na tym filmie, a co gorsze, rozjebać sobie stosunki z Chinami.

Więc wynika z tego dobra i zła wiadomość:
1. Dobra - nie będzie to remake animacji, a nowa adaptacja.
2. Zła - szykujcie się na masywne obciąganko chińczykom.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Już sama obsada i opis postaci wykluczają bezpośrednią adaptację filmu animowanego. Budżet wielki, trzymam kciuki żeby było ciekawie a nie kolejny Król Artur Richiego w klimatach kina kopanego z chińskimi mieczami.

Odpowiedz
No ale jak to pogodzić? Z jednej strony trza się Chińczykom przypodobać, ale przecież z drugiej muszą być przedstawieni jako banda szowinistycznych świń, żeby feministyczny wydźwięk mógł wybrzmieć w pełni :)

Odpowiedz
Mam wywalone na te aktorskie wersje bajek. Czy w ogóle warto po którąś z nich sięgać? Czy któraś jest minimalnie dobra?
"Let's talk about this plan of yours. I think it's good, except it sucks. So let me do the plan, and that way, it might be really good."

IMDB rating

Odpowiedz
Księga Dżungli jest bardzo fajna :)

Odpowiedz
Remake "Księgi Dżungli" to technologiczne demo, które dobrze się ogląda tylko z tego względu, że już sama animacja była mocno średnia. Za to wersją Serkisa troszku się jaram :P

Reszta tych live action przeróbek jest raczej kiepska lub zwyczajnie gówniana.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
No właśnie, na "Księgę dżungli" rzucę kiedyś okiem, bo nie jestem fanem tamtej animacji. Ale "Mulan", "Aladyn" czy "Król Lew"? Dziękuję, postoję. Za bardzo lubię te filmy w wersji rysunkowej.

Odpowiedz

The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

http://animalattack.pl/

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon