Filmy na święta
Cytat:że istnieją takie tytuły jak "Underworld" czy "Blade"

Niestety oba te gnioty widziałem, ale już na żadne sequele się nie skusiłem.
Film roku 2017 - Blade Runner 2049
Dno roku 2017 - SW: The Last Jedi

Odpowiedz
Bo jak wspominałem - NIE ZNASZ SIĘ :)
I nie próbuj dywagować bo wyciągnę pierwszą, lepszą ocenę z brzegu... jakiegoś gniota, którego doceniłeś.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Jak tam u Was "przygotowania" świąteczne? U mnie było tak:

1. Love Actually - Pierwszy seans w życiu i mimo, że film mi się spodobał to nie wiem, czy za rok będzie powtórka, zobaczymy.
2. Zabójcza Broń - Film ze świętami ma tyle wspólnego co nic, ale za samą świąteczną czołówkę należała się powtórka. Film taki sam jak za pierwszym seansem, rewelacja. Najbardziej spodobał mi się motyw z przypalaniem zapalniczką. Nie bijesz typa od razu, bo to "oklepany" motyw. Zamiast tego pokazujesz mu, kto mu skopie dupsko, jeśli jeszcze raz da dupy.
3. Batman Returns - Na chwilę obecną (dawno nie oglądałem trylogii Nolana) najlepszy film o Batmanie. Keaton jest świetny. Jest cichy, spokojny, a w głębi skrywa się ta psychiczna, mroczna strona, której daje upust, gdy przywdziewa kostium. Catwoman to najlepsza kobieca postać w historii filmów komiksowych. Duet Pingwin i Christopher Walken, rewelka. Co jak co, ale to jedyny film o człowieku-nietoperzu dla dorosłych. Cyrkowcy palący ludzi, Batman palący cyrkowców, tryskająca jucha z nosa, sam wygląd Pingwina, erotyczne podteksty, brzydkie słowa, przerażająca scena zmartwychwstania Seliny. Poza tym jak sam byłem dzieckiem to ten film był dla mnie zwyczajnie nudny. Dopiero od niedawna potrafię dostrzec świetny mroczny (i świąteczny) klimat, charakterystyki postaci, samego głównego bohatera. Wspaniałe kino.
4. Głupi i głupszy - Często leciało w Święta, więc co roku powtarzam. Klasyk i pierwsze miejsce w swoim gatunku.
5. Film, który zawsze musi być praktycznie przed samą Wigilią, czyli "Szklana Pułapka". Ten film nie ma żadnych wad. Wszystko jest rewelacyjnie zrealizowane. Każda postać jest potrzebna i nawet taki Ellis, który jest trzecioplanową postacią jest zagrany rewelacyjnie! Willis to ultra kozak, a Han Gruber to najlepszy szwarccharakter na świecie. Bill fuckin' Clay.

Powtórzyłbym również "The Night Before", ale oglądałem w wakacje.

Odpowiedz
Zaliczone, wszystko (prócz polskich) z klasycznymi lektorami:

Love Actually - z Knapikiem, najlepsze znane mi tłumaczenie, oglądałem to w święta pewnie z 6-7 razy, ale zwykle wracam do tego tak co drugi rok
Christmas Vacation - Matul, TVP, klasyka. Oglądam co roku w różnych wersjach lektorskich
Die Hard - oglądam to co dwa lata, na przemian z dwójką. Tym razem z Rosołowskim z pirackiej kasety (zwykle Łukomski lub Kozioł), tłumaczenie takie se niestety, a nazwisko Takagi przeczytano chyba na 4-5 różnych sposobów. Pierwszy raz od dawien dawna obejrzałem to przed świętami, a nie w same święta.
Gremlins - z Szydłowskim z TVP, trzeci seans z córą
+ częściowo świąteczne "Sleepless in Seattle" (Matul, TVP), którego już dość dawno nie widziałem.

Powtórzyłem też puszczane często w święta "Potop" i "Pana Wołodyjowskiego" (po raz pierwszy na blu-ray)

A dzisiaj w planach Kevin (pewnie z Gudowskim z TVP).
Film roku 2017 - Blade Runner 2049
Dno roku 2017 - SW: The Last Jedi

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon