Filmy wojenne klasy B o wojnie w Wietnamie na DVD
Mam pytanie do osób zorientowanych na rynku filmów DVD. Czy może znacie jakieś tytuły filmów typowo kiczowatych klasy B, C, D itd. na temat wojny w Wietnamie? Nieraz można spotkać takie tytuły w tak zwanych "koszach" w supermarketach i hipermarketach. Czy mógłby ktoś pomóc mi i podać jakieś konkretne tytuły, ewentualnie dopisać w jakich hipermarketach szukać? Ostatnio łykam wszystkie tego typu kiepskie filmy wojenne, szczególnie o Wietnamie. A kilka widziałem w supermarketach w cenie od 4 do 10zł.

Odpowiedz
Masochista?

Tunnel Rats mistrza Bolla.
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Tunel Rats to film z 2008 roku. A ja mam na myśli filmy z lat 80 i 90. Czy możecie podać jakieś tytuły?

Tak, jestem masochistą. :)

Odpowiedz
"Rok w piekle".

Odpowiedz
Przecież to nigdy nie ukazało się u nas na DVD...

Odpowiedz
To se sprowadź.

Odpowiedz
"wierzymy w złoto" widzialem z 15 lat temu z pirata na vhs http://www.imdb.com/title/tt0102107/

Odpowiedz
To nie wyszło na DVD, więc po co podajesz ten link?

Odpowiedz
dlatego mam jaeszcze wideo bo czesc filmow nie wyszla (lub raczej nigdy nie wyjdzie) na dvd lub blu

Odpowiedz
No nie wierzę, jest to największe forum filmowe w polskim internecie a nikt nie może mi pomóc i polecić jakichś filmów wojennych z lat 80 wydanych na DVD w Polsce? Nie interesują mnie wydania z zagranicy w regionie 1 bo tego nie można u nas odtworzyć. :( Bardzo proszę o wyrozumiałość i pomoc.

Odpowiedz
Serio największe? : )

Trudno ci pomóc bo masz trochę dziwne wymagania z tym DVD.
Bodie: He's a cold motherfucker.
Poot: It's a cold world Bodie.
Bodie: Thought you said it was getting warmer.
Poot: The world goin' one way, people another yo'.

Odpowiedz
Axelios napisał(a):Nie interesują mnie wydania z zagranicy w regionie 1 bo tego nie można u nas odtworzyć.

Można. Wystarczy odtwarzacz bez blokady regionalnej. W ogóle co to za roszczenia - ładujesz się na forum i "znajdźcie mi". Googla nie masz? Akurat nikogo nie interesują filmy o tak dziwacznych kryteriach jak twoje. Jak napiszę, żebyś znalazł mi wszystkie filmy z lat 50. w których pojawia się czarnoskóra postać, a które zostały wydane na DVD w regionie 5, to rzucisz wszystko i pójdziesz szukać? Tak więc uspokój się trochę, i nie dziw się że nikt cię nie wyręczy, bo to nie forum od odwalania roboty za innych, tylko od dyskutowania o filmach.

Odpowiedz
Z dedykacja dla Axeliosa:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=N-ryahhcP0M[/youtube]

<rotfl>
Shine on You Crazy Diamond

Odpowiedz
Nigdzie nie napisałem "znajdźcie mi" więc nie wciskaj mi słów, których NIE WYPOWIEDZIAŁEM. Zapytałem czy możecie polecić jakieś tytuły jeśli orientujecie się w rynku DVD.

Cóż, teraz wiem, że jest to największe forum filmowe ale najbardziej chamskie.

Odpowiedz
EJ! Nie przypisuj całemu forum moich zasług. Jesteś po prostu kolejnym roszczeniowcem, który przyszedł tu w jednym celu i został odprawiony z kwitkiem, bo nie na wyręczaniu innych przynależność tutaj polega.

Odpowiedz
Cytat:Zapytałem czy możecie polecić jakieś tytuły jeśli orientujecie się w rynku DVD.

Niestety nie orientujemy się w rynku DVD i nie jesteśmy w stanie nic polecić. Wybacz.
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz
military napisał(a):EJ! Nie przypisuj całemu forum moich zasług. Jesteś po prostu kolejnym roszczeniowcem, który przyszedł tu w jednym celu i został odprawiony z kwitkiem, bo nie na wyręczaniu innych przynależność tutaj polega.
Nie jestem żadnym kolejnym roszczeniowcem. Mam na tym forum inne konto z wieloma napisanymi postami (coś koło setki) ale nie mogę się na nie zalogować bo nie pamiętam hasła.

Tak czy inaczej ŻEGNAM. Nie cierpię chamstwa na forach internetowych a wy tutaj ewidentnie to pokazaliście.

Odpowiedz
Axelios napisał(a):ale nie mogę się na nie zalogować bo nie pamiętam hasła
A wiesz, że jest coś takiego jak opcja- zapomniałeś hasła? Wystarczy kliknąć.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Axelios napisał(a):Tak czy inaczej ŻEGNAM. Nie cierpię chamstwa na forach internetowych a wy tutaj ewidentnie to pokazaliście.

Dobra, wypierdalaj - nikt tęsknił nie będzie. :roll:

Naprawdę nie wiem, czego oczekiwałeś - jeden rzut oka na temat i widać, że znacznie lepiej orientujesz się w gniotach klasy Z o Wietnamie, które wygrzebujesz w koszu (i które wiele wspólnego z rynkiem dvd nie mają - połowa w nich to pewnie jeszcze nalepkę Elgazu posiada) i każde kolejne propozycje zbywasz (bo nie wydano, bo nie w polsce, bo to, śmo, owo) i jeszcze masz pretensje, że nikt nie spełnia twoich wygórowanych oczekiwać i że "forum jest chamskie". <ok> :roll:
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Chyba uronię łezkę nad stratą jakże wartościowego forumowicza.
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon