Filmy z Gazetą
Polecam Pulp Fiction Gazeta Premiery 15.90 zł z DD 5.1 i DTS pełen wypas 2 warstwówka i obraz bdb. stare wydanie Imperialu z DD 2.0 chowa się 3 razy

Odpowiedz
Anonymous napisał(a):Polecam Pulp Fiction Gazeta Premiery 15.90 zł z DD 5.1 i DTS pełen wypas 2 warstwówka i obraz bdb. stare wydanie Imperialu z DD 2.0 chowa się 3 razy
Dux, skoro jeszcze tego nie zrobiłeś przypominam że należałoby zablokować możliwość wypowiadania się na forum osobom niezalogowanym.

Odpowiedz
A co to nie można se po anonimowemu? Nie żebym to ja tamto pisał.

Odpowiedz
Blade napisał(a):A co to nie można se po anonimowemu?
Kiedyś już przerabialiśmy przez dosyć dłużzy okres czasu taką opcję i zgodnie stwierdzilismy że z wielu powodów lepiej będzie jeżeli zostanie nałożona taka restrykcja. Chodzi o estetykę, wygodę prowadzenia rozmów i znacznie mniejszy bałagan na forum.

Odpowiedz
Okej okej. Tylko pytam. 8)

Odpowiedz
Anonymous napisał(a):Polecam Pulp Fiction Gazeta Premiery 15.90 zł z DD 5.1 i DTS pełen wypas 2 warstwówka i obraz bdb. stare wydanie Imperialu z DD 2.0 chowa się 3 razy

Hmmm, z tego co się orientuje, to do tej gazety jest doklejony jeszcze jedne film, jaki?

Odpowiedz
Funeral napisał(a):Hmmm, z tego co się orientuje, to do tej gazety jest doklejony jeszcze jedne film, jaki?
Jest o tym w wątku obok i jest to "Dirty Dancing 2: Hawana Nights".
EDIT: Nieee... sorry.. to było na starym forum chyba. :)

Odpowiedz
romeck napisał(a):Jest o tym w wątku obok i jest to "Dirty Dancing 2: Hawana Nights".
A może pomyliło ci się z innym forum ? :wink:

Odpowiedz
Tyler Durden napisał(a):
romeck napisał(a):Jest o tym w wątku obok i jest to "Dirty Dancing 2: Hawana Nights".
A może pomyliło ci się z innym forum ? :wink:
Przyszło mi to na myśl. :oops: :)

Odpowiedz
W "Pani Domu" jest "Krąg" i "Krąg 2" - te japońskie. Obraz 1,85:1 (takiej sobie jakości), dźwięk oryginalny, polskie napisy. Przed filmami reklamy "Olivii" (choć film był w innej gazecie) i RMF (z olbrzymami), których nie można przewinąć.
Jan Himilsbach: Intelektualiści wypierdalać!
Gustaw Holoubek: Nie wiem jak panowie, ale ja wypierdalam.

Odpowiedz
No to spoko.

Odpowiedz
Tak, gospodynie domowe pewnie już zacierają ręce z radości (:
One day closer to death.

Odpowiedz
One chyba nie... :P

Odpowiedz
No fajnie 0 dodaja hity do gazetek dla kur domowych, a potem dystrybutor sie dziwi czemu mu naklad nie schodzi :roll:
People used to think that when someone dies,
a crow carries their soul to the land of the dead.
But sometimes... only sometimes the crow brings
that soul back to set the wrong things right.

http://www.jackson.pl/

Odpowiedz
E tam tu sie liczy klient nie dystrybutor. Jak mam do wyboru film za 50 zl i 10-20 oczywiscie ze biore 10-20.

Odpowiedz
czy ktoś regularnie śledzi wydanie gazety Clint Eastwood Legenda kina bo teraz ma wyjść Wyzwanie a od następnych numerów zaczyna się maraton klasyków takich jak Firefox , Złoto dla Zuchwałych , Żółtodziób

Odpowiedz
W kioskach już jest "Od Zmierzchu Do Świtu" ale jeszcze nie kupiłem.

Odpowiedz
crowley napisał(a):W kioskach już jest "Od Zmierzchu Do Świtu" ale jeszcze nie kupiłem.

Ten film dodaja do miesiecznika "Premiery". Koniecznie kupić, a przed domowym seansem nie czytać niczego o fabule :!:.
Obszerne i dobrze napisane Recenzje filmów znajdziesz na Filmowo.net
O filmie na poziomie - Forum filmowe - komentuj i oceniaj filmy!

Odpowiedz
własnie jak ktoś juz ma Od zmierzchu do świtu to niech mi powie jaki jest format obrazu 1.85.1 czy 4:3

Odpowiedz
Predator895 napisał(a):własnie jak ktoś juz ma Od zmierzchu do świtu to niech mi powie jaki jest format obrazu 1.85.1 czy 4:3

1,85:1. Radzę zainwestować w ten film. Raczej się nie zawiedziesz ;).
Obszerne i dobrze napisane Recenzje filmów znajdziesz na Filmowo.net
O filmie na poziomie - Forum filmowe - komentuj i oceniaj filmy!

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon