Filmy z Gazetą
a juz wkrotce (koniec sierpnia) nowy miesiecznik "play dvd". podobnie jak "premiery" w kazdym numerze 2 filmy dvd. cena atrakcyjna bo 9,99 a w pierwszym numerze "equilibrium" i cos o czym zapomnialem:)

Odpowiedz
no niestety sie spóźniłem, ala za to podaje linka ze szczególami co do nowej gazety
klikać czy nie klikaś oto jest pytanie

Odpowiedz
no to zapowiada się dobre pismo :D A już chciałem sobie kupić Equilibrium za 19.99 :D
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
wlasnie. asterix i obelix... to juz mam bo z poltora roku temu jakies inne pisemko go dolozylo.
widzialem rowniez equlibrium za 19 i tez jak w przypadku gazety bez dodatkow jest. wiec kalkulacja chyba oczywista:)

Odpowiedz
Zastanawiam się tylko czy przy takiej cenie nie oznaczać to będzie konieczność przebijania się przez jeszcze większą ilość reklam niż zazwyczaj.
A i samo pismo niestety nie będzie raczej przedstawiało jakiejś wartości. A szkoda bo przydałby się jakiś nowy, naprawdę dobry gracz na rynku pism filmowych. No ale za to będą 2 filmy prawie za darmoche :)

Odpowiedz
Tyler Durden napisał(a):Zastanawiam się tylko czy przy takiej cenie nie oznaczać to będzie konieczność przebijania się przez jeszcze większą ilość reklam niż zazwyczaj.

Nie sądzę. W końcu ileż można dawać tych reklam?

Tyler Durden napisał(a):A i samo pismo niestety nie będzie raczej przedstawiało jakiejś wartości. A szkoda bo przydałby się jakiś nowy, naprawdę dobry gracz na rynku pism filmowych.

Przydałby się z pewnością. Właściwie w czasopismach filmowych nie ma nic ciekawszego niż w Internecie. Recenzje z założenia niesamowicie krótkie, a dobrych, interesujących artykułów jest jak na lekarstwo. Najwyższy czas aby wreszcie w kioskach pojawiło się coś porządnego..

BTW Premiery mają konkurencje :).
Obszerne i dobrze napisane Recenzje filmów znajdziesz na Filmowo.net
O filmie na poziomie - Forum filmowe - komentuj i oceniaj filmy!

Odpowiedz
Predator895 napisał(a):
Predator895 napisał(a):za niecałe 2 tyg do magazynu Clint Eastwood Legenda kina dołączony będzie znakomity film The Rookie - Żółtodziób polecam wszystkim za te cenę naprawdę warto :D

jak juz wcześniej wspominałem jest juz w kioskach wypas wydanko :D
co w tym wydaniu jest wypas?
bo myślę nad kupnem

Odpowiedz
chodzi o obraz i dźwięk super podrasowane

Odpowiedz
W sierpniowym Glamour "Noc na ziemi" Jarmuscha za 9,99 zł :!:

Odpowiedz
Tyler Durden napisał(a):W sierpniowym Glamour "Noc na ziemi" Jarmuscha za 9,99 zł :!:

To samo zostało napisane trochę wyżej ;).

Odpowiedz
Fakt, nie zauważyłem. A właściwie to nie pamiętałem o tym.

Odpowiedz
W aktualnym numerze Gali (do 25 września) "Tytus Andronikus" lub "Droga do Wellvill" do wyboru.
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
W magazynie Kino Domowe (chyba) Battle Royale. Cena 19.90 Jest to nr wrzesniowy, wiec trzeba sie spieszyc

Odpowiedz
W najnowszych premierach "Cztery Pokoje" i "Pani Dalloway". Jak na razie w każdym numerze "Premier" znajduje sie jakiś film, w którym palce maczał Tarantino :).

Odpowiedz
Już 10 października z czasopismem "Kino Domowe" wyjdzie "Ghost In The Shell" Mamoru Oshii, z dźwiękiem DD 5.1, DTS i polskim lektorem. Także w październiku premiera nowego pisma "DIGITALLIFE" do którego ma być dołączony na DVD..."Dawn Of The Dead" Romero w wersji reżyserskiej! Gazeta ma kosztować 9,90. Ciekawe, czy doczekamy także wydania "Day of The Dead". W kioskach także nowe czasopismo "PLAYDVD", do którego dołączone są dwa filmy: "Asterix i Obelix: Misja Kleopatra" i "Equilibrium" w pełnych wersjach (dwuwarstwowe płyty, DD 5.1, DTS, dodatki), cena tylko 9,99.

Odpowiedz
W październikowym Glamur jest "Matador" na DVD. Cena 9,90 PLN. Właśnie szukam kogoś kto czyta ten egzotyczny periodyk, a nie przepada za filmami z Banderasem i byłby uprzejmy odstąpić mi płytkę DVD :D.
| Pereant qui ante nos nostra dixerunt |

Odpowiedz
W 80 dni dookoła świata można znaleźć w Pani Domu. Cena wynosi 6,50 zł ;).

Odpowiedz
OSTRZEŻENIE: W Marie Claire jest na DVD "Życie Carlita" w formacie 4:3 z paskudną jakością obrazu. Stanowczo odradzam zakup.
"It's alive!"

Odpowiedz
Glen_Bekon napisał(a):Także w październiku premiera nowego pisma "DIGITALLIFE" do którego ma być dołączony na DVD..."Dawn Of The Dead" Romero w wersji reżyserskiej! Gazeta ma kosztować 9,90.

Proszę, proszę, aż trudno w to uwierzyć...
Jak tak dalej pójdzie to gazety będą moim jedynym źródłem filmów :)

Odpowiedz
Rambo -- pierwsza krew
Naj 2005-10-24
cena 10.90
lektor - opcja
napisy - opcja
obraz - WS-An
dźwięk - 5.1

Absolwent
Gala 2005-10-24

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon