Filmy z Gazetą
W CKM "Dom 1000 trupów", czyli coś dla fanów gore i Roba Zombiego.
Cena: 11.99 zł
Obszerne i dobrze napisane Recenzje filmów znajdziesz na Filmowo.net
O filmie na poziomie - Forum filmowe - komentuj i oceniaj filmy!

Odpowiedz
Co ja widzę, co ja widzę... :) W nowym "PlayDVD" dwa warte oglądnięcia filmy: "Absolwent" i "Nieodwracalnie"

Natomiast w najnowszych premierach: "Dziewczyna z Jersey" i "Sekrety miłości".

Odpowiedz
To nie jest Absolwent, ale Angielski Pacjent ;)

A bodajze za 2 tyg, w Gali- Zakochany bez pamieci! :D

Odpowiedz
*Zosia napisał(a):To nie jest Absolwent, ale Angielski Pacjent ;)

Więc najmocniej przepraszam ;). Dziś miałem jedynie okazję zobaczyć PlayDVD przez szybę w kiosku, a pamięć już nie ta...

*Zosia napisał(a):A bodajze za 2 tyg, w Gali- Zakochany bez pamieci! :D

Nie skorzystam. Mam już w swojej kolekcji, ale jeśli ktoś z Was nie oglądał tego filmu to obowiązkowo!

Odpowiedz
Witam,

ostatnio w gazetach lądują filmy wydane w serii QDVD. Zapewne osoby, które zakupiły te filmy wcześniej nieco się zdenerwowały. AFAIK tylko jeden dystrybutor prowadzi akcję w stylu "tego filmu nie znajdziesz w gazecie". Czy to gazetowe dvd na tyle zepsuły rynek, że nie opłaca się już nic kupować od razu ? A może dystrybutorzy są na tyle leniwi, że zadowoleni masową sprzedażą wolą sprzedać byle jakie wydanie w kartonie ? Ostatnio widziałem zapowiedź "Przerażaczy" Petera Jacksona. Film, o zgrozo, ma nie mieć polskich napisów!!
Osobiście cenię sobie porządne wydania pudełkowe i w zasadzie mam więcej wydań pełnych niż gazetowych. Jakie jest Wasze zdanie ?
pozdrawiam

Odpowiedz
Jeśli oryginał nie ma dodatków, wolę gazetowca, bo tańszy. Choć w przypadku naprawdę tanich oryginałów (jak choćby właśnie przecenione QDVD), ominę gazetowca szerokim łukiem. Wolę film w ładnym pudełku, a nie na stercie cienkich kartoników.

Osobna sprawa to okazyjność gazetowców, poparta chwilą :). Ostatnio w jakiejś babskiej gazecie był "Underground" i "Uciekające zakonnice" - dwa filmy w jedym numerze za 7,90, czyli okazja jakich mało. Gdyby te filmy wyszły osobno (nawet po 4 zeta), nie zwróciłbym na nie uwagi, gdyż nie paliło mi się do uzupełnienia mojej kolekcji tymi tytułami. Ale wydawca gazety postarał się, żebym w mig zmienił zdanie :).
Jan Himilsbach: Intelektualiści wypierdalać!
Gustaw Holoubek: Nie wiem jak panowie, ale ja wypierdalam.

Odpowiedz
Cytat:Także w październiku premiera nowego pisma "DIGITALLIFE" do którego ma być dołączony na DVD..."Dawn Of The Dead" Romero w wersji reżyserskiej! Gazeta ma kosztować 9,90.

Nie wiem, jak Wy, ale przez cały październik nie spotkałem się z tym czasopismam, a na taką okazję już ostrzyłem sobie ząbki? Czy to pismo w ogóle było dostępne w kioskach? Widzieliscie może?

W najnowszym Focusie "Gwiezdne wrota". Cena 9.99 zł. Myśle, że warto ;).

Odpowiedz
Dziś w Naj ukazal sie Rambo 2
I znalazlem taka stronke http://www.jacky.republika.pl

Odpowiedz
BartMax napisał(a):Dziś w Naj ukazal sie Rambo 2
I znalazlem taka stronke http://www.jacky.republika.pl

Dziękuję bardzo ;). Jeszcze raz zobaczę emisję "Rambo 2", to załatwię sprawę telewizora w ten sam sposób, jak w "Goście, goście 2" :P.

Odpowiedz
Witam

Jestem na tym Forum pierwszy raz a na stronie Klubu Miłośników Filmu jest stałym bywalcem od 2000 roku. Wracając do tematu. Ja oprócz w większych sklepach kupuje także dvd w prasie. Cztery razy w miesięcy wychodzą naprawdę dobre filmy w carismie. Wydanie jest w pudełku co bardzo mi się podoba, mamy wybór lektor/napisy, obraz też nie jest zły a w niektórych są jeszcze dodatki. Cena jest bardzo dobra bo taki film kosztuje 11,90 pln. Za taką cenę dostanie nawet dobre filmy typu: „Opetanie”, „U-571”, „Pianista”. Obecnie w kioskach jest dostępny „G.I. JANE” film Ridley’a Scptta. Najbliższe premiery to: „Brother”, „Droga bez powrotu” i z niecierpliwością czekam na „Skazani na Shawshank”. Pozdrawiam.

Odpowiedz
Mr. Cartoon napisał(a):Ridley’a Scptta

Ridleya Scotta :twisted:

Odpowiedz
dzisiaj zastanawiałem się trochę będąc w kiosku czy nie zakupić sobie tej gazetki z Cube za 9.99 na okładce pisze ze obraz jest 4:3 1.85.1 czyli po mojemu 1.85.1 nie anamorficzny ale w końcu się nie zdecydowałem :P

PS.
może ktoś to już kupił i powie jaki jest obraz ??

Odpowiedz
dane obrazu to wciaz dla mnie czarna magia... nie pomoge ci:)
poza tym nie kupilem tego.pamietam ze wydanie pudelkowe cube'a tez jest 4:3 - ale czy anamorficzne czy analne to nie wiem :twisted:

Odpowiedz
Jeśłi coś jest 4:3 to nie może być anamorficzne. Anamorficzny film to taki, który oprócz tego że proporcje od 1,66:1 wzwyż bodajże... a na DVD jest on zapisany na mniej więcej PEŁNYM ekranie, ale z rozciągnięciem pionowym (więcej linii, lepsza jakość). Coś mniej więcej jak ten obrazek:

[Obrazek: 03.jpg]

----------------------
Jeśli masz telewizor konwencjonalny i ustawisz sobie DVD na letterbox, to wtedy ta opcja ścieśni anamorficzny kadr w pionie i otrzymasz prawidłowe proporcje.

[Obrazek: 02.jpg]

Przy obrazie zapisanym nieanamorficznie ("The Abyss" Camerona na przykład), obraz w obu przypadkach będzie taki, jak ten powyżej.

Odpowiedz
Jak się pośpieszycie to macie jeszcze szansę nabyć "Premiery" zawierające "W pogoni za Amy" i "Mali Agenci 3D". Co prawda ten drugi film nieszczególny, ale nawet na mniejszym ekranie miło ogląda się w trójwymiarze.

Odpowiedz
w NAJ (z krzyżówkami) king kong rocznik '76. W gazecie "kino domowe" fajny film sci-fi xchange z zastępem baldwinów;) za jedyne 15 zł
get ready for suprise...

Odpowiedz
Dr_Bakier napisał(a):w NAJ (z krzyżówkami) king kong rocznik '76.

:)

Dr_Bakier napisał(a):W gazecie "kino domowe" fajny film sci-fi xchange z zastępem baldwinów;) za jedyne 15 zł

Czy fajny? Mi akurat niezbyt przypadł do gustu. Kupowanie wraz z czasopismem odradzam natomiast z innego powodu. W oryginalnej wersji film kosztuje ok. 12 zł ;).

Odpowiedz
to chyba pierwszy przypadek gdy film z gazetą jest droższy od "normalnego" wydania, a sam obraz polecam obejrzeć choćby po to żeby wyrobić sobie wlasne zdanie na temat, tylko nie spodziewać się kolejnego Blade Runnera. W najbliższym PlayDVD "Cube" i jeszcze coś za niecałą dyszkę. warto
get ready for suprise...

Odpowiedz
Tymże cosiem jest bodajże "Kate i Leopold" ;).

Odpowiedz
Trafilem na fajna stronke, na ktorej jest zestawienie aktualnyc wydan z informacja o filmie, ktory sie w nich znajduje. Polecam, nie trzeba biegac po kioskach

http://jacky.republika.pl/
F.O.A.D.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon