Filmy z Gazetą
To spoko. Grunt że badziewny obrazek na grzbietach układa się w całość :twisted:

Odpowiedz
Chyba najgłupsza z dotychczasowych kolekcji. Daruję fakt, że TDK 2 DVD kosztuje w Electro World 29,90zł. Skład tej kolekcji nie trzyma się kupy. Batmany, Supermany i reszta wybrana według nie wiadomo jakiego klucza.

Ale to dobrze, kupię sobie za 15zł V jak Vendetta, wyrzucę książeczkę, wydrukuję okładkę i postawię na półce :)

Odpowiedz
"V jak Vendetta" kupiłem w MM za bodaj 19 czy 15 zł.

Swoją drogą chyba nigdy go nie obejrzałem od tego czasu. Ale tak to jest, jak się kupuje na otarcie łez ;). Co za słaby film.

Odpowiedz
Z tego co mi kiedyś mówił znajomy (pracownik Kolportera), to najwięcej tych różnych kolekcji filmowych sprzedaje się w małych mieścinach (10-30 tys ludzi), gdzie nie ma empików, MM, itp....
Najpewniej przez ludzi, którzy nie kupują przez internet (a serio jeszcze sporo takowych jest - głównie w wieku 40+)... ;-)
thug life

Odpowiedz
Phil napisał(a):Co za słaby film.

Nie chce mi się dyskutować o poziomie V, w każdym razie jak dla mnie jest najciekawszym filmem z całej tej kolekcji.

Odpowiedz
O wiele, wiele lepiej prezentują się Baty Burtona i Batman Begins chociażby. Dodałbym tu nawet Constantine'a i ...

Odpowiedz
Batmany Burtona widziałem po dwa razy i nie podobały mi się, to samo Constantine i Supermany. Cienka ta kolekcja i tyle :P

Odpowiedz
http://batcave.stopklatka.pl/index.php?subaction=showcomments&id=1266687307&archive=&start_from=&ucat=1&; - rozwala mnie pierwszy komentarz
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Czy ktoś może uaktualniać ten temat?
Jestem oburzony, że Alieny sprzedają po 25 zeta. No bez jaj.

Przy okazji, poszerzyłbym temat o wydania "książkowe" bo zdarza się, że płyty mają sporo dodatków choć okładki o tym nie mówią.

Skyfall z gazetą będzie ponoć w dosyć ciekawej edycji. Choć i tak 3 dychy za DVD to za dużo.
http://www.fabryka.pl/filmy/skyfall-sam-mendes-3312718/

welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(28-02-2013, 15:09)shamar napisał(a): Jestem oburzony, że Alieny sprzedają po 25 zeta. No bez jaj.
Jednopłytowe wydania, które od LAT zalegały w MM mieliby sprzedawać za ile według Ciebie? 25 zł to i tak za dużo jak na DVD.

Odpowiedz
Widmo z Gazetą (wyborczą)
Hail to the king, baby!

Odpowiedz
(28-02-2013, 16:24)Mierzwiak napisał(a): Jednopłytowe wydania, które od LAT zalegały w MM mieliby sprzedawać za ile według Ciebie? 25 zł to i tak za dużo jak na DVD.

Chyba nie doczytałeś o cenie "Skyfall" bo skąd Cię naszła myśl, że można być oburzonym, że coś sprzedają zbyt tanio? ;)

Oczywiście, że za dużo. I jeszcze, o ile się nie mylę, to są dokładnie te same wydania, które kilka lat temu sprzedawali po 25-29 PLN.

welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Faktycznie seria "Obcy" wychodzi za drogo, poczekam aż pojawi się wyprzedaż na allegro. Ale na "Skyfall" się skuszę.
newretro, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Feb 2013.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon