Friends [NBC] (1994-2004)
Co zrobić, a miało być tak pięknie...
Ale kto wie, czy kiedyś do tego jednak nie dojdzie...

Odpowiedz
od 29 marca w tvn siedem o 19.40 - w koncu - siodmy sezon "friends". codziennie. powtorki po 16.00.
nareszcie zobacze nowe odcinki, bo w niekodowanej stacji siodmego sezonu jeszcze nei zapodawali.. yeah!

Odpowiedz
Yeah dla tych co mają TVN Siedem :( Jakby po raz pierwszy 7 serii w niekodowanej stacji nie mogli dać na kanale, który ma większy zasięg :? .
Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Odpowiedz
w kazdej wiekszej kablowce jest wiec zasieg spory. poza tym wole ogladac to w tvn siedem niz w polsacie, ktory olal sobie sprawe i co rusz rozpoczynal emisje i nigdy nie mogl sie wziac w garsc i pociagnac dalej...

Odpowiedz
Nie każdy ma kablówkę, a pozatym jeśli ma Puls i TV 4, to i TVN Sedem być powinien.

Od kilku TVN ma podpisana umowę na emisję produkcji WB, więc nic dziwnego że na Polsacie nie ma.
Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Odpowiedz
wlasnie ogladam sobie 8 sezon na tv4 i cholera teraz do mnie dotarlo ze od tego momentu gdy scenarzysci polaczyli monike i chandlera przestalem lubic tych bohaterow. a teraz to mi dzialaja na nerwy. chandler nie jest smieszny zupelnie, a stal sie strasznym pantoflarzem, a gdy widze monice ze swa rozkrzyczono-wrzeszczaca postawa szlag mnie trafia. tez tak macie...?

Odpowiedz
biorac pod uwage jak ewoluowala kazda z postaci z Friendsow Chandler doprawdy nie wyszedl najgorzej;)
a ze Monica jeszcze bardziej oszalala w swej slabosci;) to juz inna sprawa. a nie denerwuje cie ze z Joeygo zrobiono kompletnego kretyna, zauwaz w pierwszym sezonie daleko mu bylo do postawy z kolejnych.

Odpowiedz
Dziś tj 20 września 2006 r dzięki stacji na "T" obejrzałem jeden z najzabawniejszych odcinków "Przyjaciół" (według mnie był naprawdę dobry). Gościnnie wystąpił Brad Pitt jako kolega szkolny Moniki, Rachel i Rosa. Postac przez niego kreowana wspólnie z Rosem w latach szkoły założyła klub anty - Rachel. Wspólne spotkanie nastraja ich do wspomnień i uszczypliwości.
I have a plan. Heh.
Mein Fuhrer, I can walk!!!

Odpowiedz
oficjalnie odcinek ten jest uznany za jeden z lepszych pewnie rowniez za sprawa spotkania sie na planie owczesnego malzenstwa panstwa pitt... ponoc jedno i drugie bylo bardzo zdenerwowane i naturalnie pomylilo sie na poczatku kilka razy a potem juz zgodnie nakrecilo caly odcinek...
'moich dwoch najwiekszych wrogow: rachel green i węglowodany' ;D

Odpowiedz
Odcinek byl miodzio :D tak jak wiekszosc :) Chandler jak zawsze wymiatal :) no i Joey ( jedzenie indyka) .

Odpowiedz
macie racje.odcinek byl przepyszny...
a co do bohaterow: joey jest coraz bardziej rozbrajajacy wiec nie mam scenarzystom nic za zle. chandler kiedys w pierwszych sezonach potrafil rozbawic do lez, teraz jest tylko cieniem, grubym cieniem;)

Odpowiedz
alez nie chce spoilerowac ale ten 'cien, gruby cien';) w 10 serii z pewnoscia taki gruby nie bedzie zreszta widac jak Perry zmagal sie z tym problemem np. miedzy 6 a 7 seria;) ubrali w to samo zrobili podobna fryzure ale roznica jest uderzajaca

Odpowiedz
dokładnie :)
ale i tak Chandler pozostaje śmieszny, pantoflarz nieco to fakt, ale czasem potrafi nadal rozbawić jedną miną czy słowem :D
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
po 8. bedzie i 9. seria na tvn siedem emitowana - jednym ciagiem. hura!

Odpowiedz
Jezeli Lubicie ten serial, to bloopersy napewno Was zainteresują ;)

1 sezon

2 sezon

3 sezon

4 sezon

6 sezon

7 sezon

8 sezon

9 & 10 sezon
part 1
part 2

a tak na marginesie - uwielbiam, ten serial, mam wszystkie serie, i 5,6,8 i 10 znam prawie na pamięć - moim skromnym zdaniem są najlepsze :D

Odpowiedz
witamy, witamy tym bardziej miłośnika :D
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Anet dzieki za linki :D usmialem sie do lez :D :twisted:

Odpowiedz
:wink: thx, za powitanie, jak coś jeszcze znajdę w tym stylu to podrzucę :)

Odpowiedz
Sidda napisał(a):oficjalnie odcinek ten jest uznany za jeden z lepszych pewnie rowniez za sprawa spotkania sie na planie owczesnego malzenstwa panstwa pitt... ponoc jedno i drugie bylo bardzo zdenerwowane i naturalnie pomylilo sie na poczatku kilka razy a potem juz zgodnie nakrecilo caly odcinek...
'moich dwoch najwiekszych wrogow: rachel green i węglowodany' ;D

A mi sie srednio ten odcinek podobal. Pitt wciagniety wyraznie sile, zeby wystapic wspolnie z zona. Przecietna jest ta jego postac, a przede wszystkim - malo smieszna.

Za to wczorajszy odcinek byl rewelacyjny, zwlaszcza watek ogladania kasety video ze sfilmowanym porodem. Teksty typu: "Teraz juz wiem dlaczego matka mnie nienawidzi" albo "- Patrzcie! - Co? Rozerwalo jej dupe?", rozlozyly mnie na lopatki. ;)

Odpowiedz
dzis zapodali ostatni odcinek 8.serii . i cholera spieprzyli to (nie telewizja tylko producenci). wyszla z tego nieznosna mamalyga, ktora momentami ostro zalatywala chamska telenowela. nic do smiechu prawie i te milosne rozterki tria rachel-joey-ross .... oby juz w pierwszych odcinkach 9 sezonu wszystko wrocilo do normy...

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon