Friends [NBC] (1994-2004)
tylko tak informacyjnie. w tvn siedem po zakonczeniu emisji 9.sezonu na razie nie zanosi sie na emisje 10. serii.

:(

Odpowiedz
Odcinek z Pittem uważam za najlepszy ze wszystkich które widziałem :)

To typowe ze strony TVN7. Pewnie po zakończeniu 9 sezonu czeka nas znowu rok powtarzania odcinków które widziało się po 20 razy.

Odpowiedz
Hmm na YouTube nie ma juz odcinkow :/ chyba zem w bledzie ale nie moge znalezc :P

Odpowiedz
Bo po przejęciu YouTube przez Google jest wielkie sprzątanie. Usuwane są filmiki umieszczone tam nielegalnie.

Odpowiedz
Ehh legalnosc :P

Odpowiedz
hura!
od 26 lutego na tvn siedem 10 (ostatni) sezon FRIENDS :)

Odpowiedz
tomashec napisał(a):hura!
od 26 lutego na tvn siedem 10 (ostatni) sezon FRIENDS :)
Hmm, a gdzie 9? Chyba że był, ale nie kojarzę.

Odpowiedz
9 sezon byl emitowany juz

Odpowiedz
po emisji 10 sezonu, tvn siedem rzutem na tasme wyemituje pierwszy sezon spin-offu "joey". podobno srednie ale looknac trzeba.

Odpowiedz
tomashec napisał(a):podobno srednie ale looknac trzeba.
"Joey" nie jest średni. To największa sitcomowa kiła w historii telewizji. Trust me on that.

Odpowiedz
mimo wszystko trzeba obejrzec. jak wszystko to wszystko.

Odpowiedz
Jedno mnie dręczy: Jaki film oglądał Ross w szpitalu w sali ojca Rachel? (odcinek wyemitowany był w środe chyba)
get ready for suprise...

Odpowiedz
to ten film z dinozaurem? lub innym ..zaurem?
nie wiem:(

Odpowiedz
Dzisiaj na tvn 7 był odcinek ostatni z ostatnich już w ogóle i taki smutnawy ;) Szkoda, że to już koniec - to bardzo ciepły serial no i taki... przyjazny. Świetnie się go ogląda.
Aktualnie rządzi: ja

Odpowiedz
tez mi bylo troche smutno. ale skonczylo sie z klasa. natomiast nastepny dzien mnie kompletnie rozczarowal, pierwszy odcinek "joey". padaka. wybor postaci tribianiego na spin-off to jakies nieporozumienie. a i inni bohaterowie wyjatkowo niedorobieni. niewypal.
ale ja to wiem- "friends" wroca za pare lat, w filmie kinowym. :) albo w jakims poltoragodzinnym "specialu".

Odpowiedz
Niestety jakoś mi ten 10 sezon przeleciał przed nosem i nawet jednego odcinka w całości nie widziałem. Ostatni też nie w całości, a mimo to towarzyszyło mi to specyficzne uczucie że kończy się coś świetnego.

W film nie wierzę i założę się, że nigdy nie powstanie.

Odpowiedz
Były jakieś plany specjalnego odcinku na Święto Dziękczynienia ale ponoć jakiś aktor z tej szóstki się nie zgodził i nici :/

Odpowiedz
Ja znam inną wersję. Z tego co czytałem była to zwykła. puszczona przez kogoś plotka, którą bodaj na drugi dzień od razu zdementowali sami aktorzy i twórcy serialu.

Co do "Joeya" - widziałem tylko pilota (i to dość dawno) i rzeczywiście, kicha okropna.

Odpowiedz
"Joey" padaka i nie powtórzył spin-offowego sukcesu "Fraisera" (z "Cheers"), a szkoda. Myślę, że ciekawszym materiałem na spin-off byłby Chandler i Monika, oboje nadają się i do scen zabawnych i tych powazniejszych, a do tego jest wiele powodów by pojawił się u nich raz na jakis czas czy to Joey czy Ross z Rachel.

Drugiego sezonu "Joeya" nawet nie ruszałem, jedynie pierwszy odcinek, w którym gościnnie pojawia się Kevin Smith.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Przyjaciele to prawdziwy hit ostatniej dekady. Jeden z najbardziej popularnych seriali amerykańskiej telewizji, setki odcinków, tysiące fanów na całym świecie. Zabawni bohaterowie, prześmieszne gagi i doskonały, błyskotliwy humor.
Nasz kolekcja obejmuje 16 książeczek z dołączonymi płytami DVD.

Pierwsze 10 tomów to najlepsze odcinki każdego sezonu, kolejne 6 dedykowane jest poszczególnym bohaterom.

Pierwszy tom kolekcji będzie można kupić z Avanti 25 kwietnia, następne co środę w punktach sprzedaży prasy.

Oprócz odcinków serialu, na płytach DVD znajdą się dodatki, takie jak: filmy krótkometrażowe, dokumenty, relacje z planu i gagi filmowe.

Serial "Przyjaciele" opowiada historię 6 młodych ludzi: rozpieszczonej Rachel, kochającej porządek Moniki, zwariowanej Phoebe, przystojnego Joey'ego, dowcipnego Chandlera i przemądrzałego Rossa - najlepszych przyjaciół, którzy zazwyczaj spotykają się w mieszkaniu należącym do któregoś z nich, bądź przesiadują na kanapie w kawiarni Central Perk w Greenwich Village. Wspólnie przeżywają smutki, troski i radości, a w każdej sytuacji potrafią znaleźć powód do śmiechu.

Główne role w filmie zagrali Jennifer Aniston (Rachel Green), Courteney Cox (Monica Geller), Lisa Kudrow (Phoebe Buffay), Matt LeBlanc (Joey Tribbiani), Matthew Perry (Chandler Bing) oraz David Schwimmer (Ross Geller), którzy dzięki serialowi są dziś gwiazdami międzynarodowego formatu.

/źródło: Gazeta.PL/
Ciekawi mnie po ile jest ta gazeta Avanti

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon