Friends [NBC] (1994-2004)
Ale o tym że w czwartym odcinku czwartego sezonu Phoebe podczas masażu ugryzła w tyłek klienta który jej się podobał już wspomnieć nie mogli, bo nie pasowałoby to do obowiązującej narracji.


Odpowiedz
Mało tego - jest przecież cały wątek szefa Chandlera, który jego i innych pracowników ciągle klepie w tyłek.

Tym bardziej, że wątek Paolo jest "plejd for lafs", ale nie w taki sposób, że "o, beka, typ se pomacał" tylko "Paolo to podła świnia". Większość żartu wynika z tego właśnie, że Paolo to świnia i tego jaka to głupia sytuacja. W ogole to jest takie glupie - krytykowanie tego. To wątek, w którym Phoebe przejmuje władze nad sytuacją, nie robi z siebie ofiary, jest silna, a gość, który ją maca jest ostentacyjnie napiętnowany.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan


Odpowiedz
Mało tego - chodzi przecież o to, że uderza do niej chłopak Rachel, więc tak, "plejd for lafs" ale na dokładnie takich zasadach, na jakich źródłem humoru w serialach eeee... yyy... komediowych są przeróżne sytuacje.

Odpowiedz
Friends w ogole jak na wesoły serial w - głównie - konwencji komedii romantycznej ma dużo żartów z ciężkich tematów, które wielu PC widzów dziś uzna za "problematyczne". Prostytucja, alkoholizm, samobójstwo, transseksualizm, homoseksualizm... W sumie odswiezajac go odkrylem go poniekąd na nowo, bo jest dość niewinny, ale porusza czasem takie kwestie, które robią wrażenie.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan


Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Oficer (TVP, 2004-2008) Hitch 11 1,282 16-12-2015, 22:10
Ostatni post: Hitch
Wideo Coupling (Każdy z każdym) (2000-2004) anormalnychiromanta 1 972 05-03-2012, 11:14
Ostatni post: GiefergUżytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości