Głupoty wypisywane\wygadywane przez krytyków filmowych
Wymagasz solidnosci od programu telewizyjnego? Naprawde? ;p

Odpowiedz
Nie wspominając już o tym, że był dodany do Faktu :)

Odpowiedz
No wiecie, w dziale ciekawostki mogli napisać wszystko, nawet, że to ostatni film Ledgera. Ale musieli wcisnąć taką głupotę :)
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
za czytanie faktu powinni rozdawać bany. naprawdę:D

Odpowiedz
Z wywiadu W Newsweeku z Alicją Bachledą-Curuś można wywnioskować, że to zdrajczyni polskiej myśli filmowej i w ogóle jak ona śmie być w jury festiwalu w Gdyni. Najbardziej kuriozalne pytanie: A dlaczego nie próbowała pani osiem lat temu, tak jak większość dziewczyn marzących o karierze aktorki zdawać do Akademii Teatralnej w Warszawie czy na wydział aktorski w Krakowie, tylko od razu wyjechała pani do Nowego Jorku?.
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
I co ona niby miałaby robić w Polsce? Pewnie "oglądalibyśmy" ją teraz w którymś z durnych seriali na TVNie (pomijając sympatyczne "Usta usta").

Odpowiedz
Azgaroth napisał(a):A dlaczego nie próbowała pani osiem lat temu, tak jak większość dziewczyn marzących o karierze aktorki zdawać do Akademii Teatralnej w Warszawie czy na wydział aktorski w Krakowie, tylko od razu wyjechała pani do Nowego Jorku?.
Odpowiedź jest prosta i powinna brzmieć: Bo chciałam przeżyć utrzymując się z aktorstwa. Do szkoły teatralnej na wydział aktorski idą chyba tylko hardkorowcy praktykujący hobbystycznie morderczy survival. ;)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Snappik napisał(a):(Tomasz Lipiński)

Jak widze jakieś pseudorecenzje tego goscia to coś mnie opada. Kiedyś podpisywał sie pod kazdym tekstem. Dziś widze, że już tego ni ma.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
http://www.rp.pl/artykul/9146,473322_Hollywood_zaczyna_oszczedzac.html Dwie części bestselleru Dana Browna „Kod da Vinci” i „Anioły i demony” adaptowała na ekran para słynnych scenarzystów Robert Langdon i Akiva Goldsman.
Przebijcie to :-D
Why are you firing wallnuts at me?

Odpowiedz
W jednej z książek filmowych (chyba 501 reżyserów filmowych) przy jakimś włoskim reżyserze było napisane, że tworzył filmy "miecza i skandalu" (zamiast sandałów). Błąd wynika pewnie z tłumaczenia (sandal brzmi podobnie jak scandal).

Odpowiedz
Co najlepsze w tej samej książce 501 reżyserów filmowych nie ma Sama Peckinpaha.
"Więcej socjalizmu - znaczy więcej demokracji." - Michaił Gorbaczow

"Istnieje marksizm dogmatyczny oraz marksizm twórczy. Ja stoję na istocie tego ostatniego." - Józef Stalin

Odpowiedz
Żartujesz? Peckinpah jest na dwóch stronach (282-283). Albo mamy inną książkę, albo na szybko przejrzałeś ją w Empiku.

Odpowiedz
W takim razie chyba ją źle przejrzałem :P. Sam się zdziwiłem jak go nie znalazłem i nie wierzyłem, że go może nie być.
"Więcej socjalizmu - znaczy więcej demokracji." - Michaił Gorbaczow

"Istnieje marksizm dogmatyczny oraz marksizm twórczy. Ja stoję na istocie tego ostatniego." - Józef Stalin

Odpowiedz
http://www.filmweb.pl/reviews/Powr%C3%B3t+Kr%C3%B3la-8779

Jakieś wątpliwości czy autor w ogóle oglądał ten film (a nie zwiastun)?

Odpowiedz
Nie dotyczy to krytyków, ale przed chwilą w TVN24 była mowa o aukcji na której można sobie kupić rękę Terminatora. Pokazali przy okazji scenkę z reżyserskiej wersji T2 z uśmiechającym się Arniem, co zostało okraszone komentarzem że scenka ta nie była nigdy publikowana ani dołączona do filmu. Tia :)

Odpowiedz
Dzisiaj rano na TVN24 Mossakowski stwierdził, że pierwsze dwie części Terminatora były pastiszami. A czego? Nie śmiał dodać :)
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
W ostatnim "Filmie" Pani Ciapara przypisała "Obcego 3" Cameronowi. W ogóle nie mogę znieść tekstów tej kobiety. Zawsze gdy pisze o blockbusterach wali proste gafy. Tak trudno sprawdzić na filmwebie, kto był reżyserem trzeciego "Aliena"? Kiedyś stwierdziła, że budżet Avatara to 500 milionów.

Odpowiedz
Ja kiedyś w podręczniku od angielskiego wyczytałem, że Winona Ryder grała w Alien 3 tak a propos : ).

Odpowiedz
Ja kiedyś na wykładzie usłyszałem, że Spielberg przy Gwiezdnych Wojnach inspirował się "Bohaterem o tysiącu twarzy" Cambella.

Odpowiedz
Snappik napisał(a):Dzisiaj rano na TVN24 Mossakowski stwierdził, że pierwsze dwie części Terminatora były pastiszami. A czego? Nie śmiał dodać :)

tak się składa, że też oglądałem i w ten sposób nie powiedział. wymienił je jako przykłady "dobrego kina akcji z dozą humoru, której często się nie zawuaża". jakoś tak to było :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon