Głupoty wypisywane\wygadywane przez krytyków filmowych
Tymczasem w nowym "Newsweeku":
[Obrazek: tYVWdPh.jpg]

Nie no, ja rozumiem, że trzeba jakoś sprzedać dodatek, ale kogoś nieżle poniosło. :)

Odpowiedz
Kultowy film dołączony do kultowego tygodnika :)

Odpowiedz
Oh my...

The Last Jedi: can Star Wars’ Rey break Hollywood’s obsession with privilege?

https://amp.theguardian.com/film/2017/dec/04/last-jedi-star-wars-rey-hollywood-obsession-with-privilege

Terminator 2: Sarah Connor isn’t the feminist icon James Cameron thinks she is… but she could be

http://metro.co.uk/2017/12/04/terminator-2-sarah-connor-isnt-the-feminist-icon-james-cameron-thinks-she-is-but-she-could-be-7110534/amp/
Shine on You Crazy Diamond

Odpowiedz
Bedac u rodzicow na weekend przeskakiwalem z kanalu na kanal i trafilem na kulturowe wydanie wiadomosci ktoregos TVNu. Tam o figurze woskowej Toma Hardiego, reporterka:
"Aktor znany jest miedzy innymi z filmu Dunkierka i z ostatniej czesci Gwiezdnych Wojen." :(
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Tomek akurat miał cameo w The Last Jedi, ale je wycięli. 

Odpowiedz
Wiem, OGPUEE. Sprawdzic to komus w redakcji tez zajeloby 30 sekund. Nawet jakby go nie wycieli, to wciaz bylby blad merytoryczny. 
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
No co ty, fani Hardy'ego uwielbiają jego rolę w Gwiezdnych Wojnach.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Osobiście kojarzę go wyłącznie z tą rolą. Nie wiedziałem nawet, że grał w czymś jeszcze.
srebrnik, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Nov 2014.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon