Game of Thrones (HBO) [SPOILER ALERT]
Jeśli scenariusz będzie taki jak w minionym sezonie, to choćby postawili za kamerą Finchera, Manna i Scorsese to nic to nie da.

Odpowiedz
Ale przynajmniej bitwy będa na poziomie, muzyka odegra jakąś role, zombie będa przerażać a napięcie siegnie zenitu :P

HBO oficjalnie ogłosiło Sapochnika oraz...Nuttera a.k.a drugi najlepszy reżyser i samych Dedeków (pewnie finał). Więc reżysersko jest super.

Odpowiedz
Asoiaf przydałoby się podobne potraktowanie, co Fullmetali, nie obrazilbym się, gdyby w akurat takiej wersji:

Odpowiedz
Nie wiem czy już ktoś napisał o tym ale żeby uniknąć przecieków aktorzy będą dostawali kwestie przez słuchawki w trakcie nagrywania scen....jak w telenoweli :P

Odpowiedz
Taaa...bez wątpienia.
Zresztą, co ma wyciekać ? :D I tak żaden spoiler nie będzie nowościa.
Nie wiem jak wy, ale ja czekam tylko na bitwy Sapochnika i finał by podsumowac te lata przygody.

Odpowiedz
Co wyskakuje w guglach, gdy wpiszesz rhaegar + lyanna :)
[Obrazek: 21106775_1822182628092825_54710642196329...e=5A73421E]

Odpowiedz
No wiadomo, że geniusze zaklepali sobie finał :)

Odpowiedz
Fajna teoria, która sprawiłaby, że Littlefinger uratowałby twarz (so to speak :)), ale absolutnie nie wierzę, że twórcy rzeczywiście tak to rozegrają:

#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Boże, co za wspaniała teoria.

A faktycznie ma dość mocne poszlaki, to zaznaczane kilka razy pochodzenie z Braavos,"your time is up", no i ta reakcja na słowa Brana, spojrzenie Aryi, zachowanie Sansy. To byłaby genialna finta względem widza.
You can't reason someone out of a position, they didn't reason themselves into.

Odpowiedz
Rzeczywiście te sceny nabrały teraz sensu - jestem przekonany, że to prawda.

Odpowiedz
Przypominają mi się teorie, z 5 sezonu, że niby to Jaqen dostał kosę, nie Arya, albo że Umberowie zdradzą Ramsaya w trakcie bitwy bękartów ;) Nie doceniacie dedeków - oni naprawdę są tak głupi.

Odpowiedz
Szczerze wątpię w coś takiego, może jakby do końca były trzy sezony, to mogliby się w to bawić, a przecież mamy raptem kilka odcinków i tutaj po prostu nie ma czasu na zmartwychwstanie Littlefingera. Teoria fajna, bo wyjaśniałaby jego dziwną nieporadność, ale sądzę że zostanie tylko jedną z dziesiątek fajnych fanowskich teorii.

Odpowiedz
E tam.
Teoria bardzo fajna, ale jak zostało 6 odcinków do końca to nie ma szans na jakieś takie zwroty.
A szkoda. Może jeszcze w książkach takie "twisty" będą.
Jak ja cię dzieciak rozumiem, hej, usłysz mnie Khamûl mordo,
raz chciałem zrobić replikę Lothlórien, co wyszło? Wyszedł mi Mordor.

Odpowiedz
Aby ktoś mógł się podszyć pod Littlefingera najpierw musiałby mu zabrać twarz czyli zabić go. Teoria nielogiczna.

Odpowiedz
No przecież filmik wyjaśnia, że nie musiałby.

Odpowiedz
Nie pamiętam już dokładnie co się działo w scenie gdy Jaquen nosił twarz Aryi, ale czy to nie była raczej halucynacja niż rzeczywiste wydarzenie? W przeciwnym wypadku cała ta świątynia gdzie zabójcy biorą od zmarłych twarze traci sens.

Odpowiedz
Nie przypominam sobie, żeby było jakies info, że to halucynacja. To z twarzami moznaby tłumaczyć dwojako:

1) zabieranie twarzy jest bardziej symboliczne i to po prostu rytuał dla ichniego boga
2) rzeczywiście trzeba zabrać twarz martwemu, ale może ludzie, którzy oddali się bogu śmerci swoją twarz udostępniają jednocześnie w banku twarzy :D
3) ewentualnie może przygotowanie zwłok i "banku twarzy" to kwestia tego, że ludzie dobrowolnie swoich twarzy nie oddają, a Littlefinger mógłby

No ale też za mało wiadomo na ten temat, by to jakos bardziej rozkminic.

(14-04-2018, 17:03)Phlogiston2 napisał(a): Przypominają mi się teorie, z 5 sezonu, że niby to Jaqen dostał kosę, nie Arya, albo że Umberowie zdradzą Ramsaya w trakcie bitwy bękartów ;) Nie doceniacie dedeków - oni naprawdę są tak głupi.
Niestety tą samą myśl mam. Acz bardzo bym chciał godnego powrotu Littlefingera.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
http://johnny-moronic.com/jmtv/gameofthrones/

Odpowiedz
Nic się nie dzieje w temacie to pora na jakieś pierdoły:
https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2018/05/10/gra-o-tron-szanse-smierci/
Jak ja cię dzieciak rozumiem, hej, usłysz mnie Khamûl mordo,
raz chciałem zrobić replikę Lothlórien, co wyszło? Wyszedł mi Mordor.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości