Game of Thrones (HBO) [SPOILER ALERT]
https://www.hollywoodreporter.com/live-feed/game-thrones-prequel-pilot-lands-at-hbo-george-rr-martin-jane-goldman-1118513

HBO zamówiło pilot pierwszego spin-offa którego autorką jest...Jane Goldman. Zaskakujące bo byłem gotowy postawić pieniądze, że pierwszy na ruszt pójdzie skrypt Cogmana, chyba, że gość potrzebuje na niego więcej czasu.
Nie jaram się mocno chociaż umiejscowienie czasowe jest cholernie ciekawe.

Odpowiedz
Jakiego pierwszego?

Dotychczas była gadka: rozwijamy kilka pomysłów, ale nie ma żadnej pewności, że wszystko zostanie zrealizowane.

Być może wybrali właśnie najlepszy pomysł, który flopnie i na tym koniec zabawy :P
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
Kuva i może chcesz mi powiedzieć, że on nie będzie pierwszy? Dwunasty?

Ta, flopnie, z łomotem, szczególnie ten.

Odpowiedz
Pierwszego w sensie, że napisałeś to tak, jakby drugi i trzeci to juz były pewniaki. Jakoś nie sądzę, zeby HBO chciało równolegle dwa czy trzy seriale z tego uniwersum. Prędzej obstawiałbym, że pierwszy ze spin-offów dostanie z dwa-trzy sezony i koniec, a dopiero potem ruszą z następnym. O ile pierwszy okaże się sukcesem oczywiście.

Odpowiedz
Abstrahując od tego czy są czy nie są to wasza nadinterpretacja nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać.

Odpowiedz
Wbrew pozorom sukces prequela GoT wcale nie jest jakoś szczególnie pewny, zwłaszcza gdy umiejscowią akcję na dłuuuugo przed wydarzeniami z Sagi, więc ciężko o dużo elementów wspólnych. To absolutnie nie będzie samograj. Chyba każdy zgodzi się z twierdzeniem, że sukces GoT wynikał z genialnie wymyślonej, skomplikowanej intryg zakreślonej w pierwszym-drugim tomie/sezonie, super postaci i charakterystycznego nie patyczkowania się z czytelnikiem/widzem, a nie z tego, że Westeros i Essos są jakoś wybitnie ciekawymi krainami. Świat przedstawiony jest taki jak w dziesiątkach innych powieściach fantasy, że jacyś rycerze, władcy, magia, smoki.

Odpowiedz
Szczerze mówiąc to mnie ten spin-off nawet mocno intryguje.
I przede wszystkim czy Martin będzie w to jakoś mocno zaangażowany. No bo niestety "Gra o tron" była genialna dopóki mieli samograj w postaci świetnych książek. Wystarczyło coś tam kosmetycznie pozmieniać i kręcić. Jak dobry materiał się skończył to całość poleciała na pysk. No ale to stare dzieje.

Co tu można wymyślić. Obawiam się, że pójdą na łatwiznę i zrobią jakąś kopię tego co było tylko tysiąc, czy ileś tam lat temu.
Jakoś średnio wierzę w coś oryginalnego scenariuszowo.
Tak będzie najłatwiej, a grupa fanów co chcą powtórki, pewnie jest dużo liczniejsza, niż tacy jak ja którzy nie chcą kopii.
Duży i dobry zawsze pokona małego i złego.

Odpowiedz
Fajnie byłoby dowiedzieć się czegoś więcej o Długiej Nocy, Azorze Ahai, czy o wspomnianych jedynie w "Świecie Lodu i Ognia" Pięciu Fortach i o Krwawnikowym Cesarzu(który najprawdopodobniej spowodował wspomnianą Long Night), ale tak jak wspomnial simek - siłą GoT są intrygi i horrorowe klimaty związane z magią, a  tym może być problem. Zekranizowaliby lepiej historię Tańca Smoków, albo Rebelię Roberta :)

Odpowiedz
Royal Wedding.

[Obrazek: rs_634x1024-180623100112-634-kit-rose.cm...quality=90]
This is not Warcraft in space!

Odpowiedz
To uczucie, gdy to Tobie udaje się zaskoczyć Martina ;)
"Let's talk about this plan of yours. I think it's good, except it sucks. So let me do the plan, and that way, it might be really good."

IMDB rating

Odpowiedz

/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości