Gdzie obejrzeć transmisję z rozdania Oscarów?
ueh...

Odpowiedz
Takie oglądanie Oskarów ma tylko sens w większym gronie z browarek i słonymi orzeszkami. Żarty padają lepsze niż na ekranie :P Niestety obecnie nie mam teraz już z kim oglądać bo ludzie sobie porobili dzieci, żony. :P
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Mierzwiak, co z Ciebie za kinoman, prawdziwy kinomaniak z krwi i kości poświęci swoje zdrowie, pracę, rodzinę i co tam jeszcze dla tej jednej nocy w roku, przecież to najważniejsze nagrody filmowe, wybiera się najlepsze na świecie filmy, najlepszych na świecie aktorów i wszystko naj, wstydź się;)

Odpowiedz
Wszyscy tutaj źle podają godzinę rozpoczęcia. OK, oficjalnie to jest 2:30, ale nie zapominajmy, że od 2 jest Red Carpet!!! Aż czy w sumie nie to jest zawsze najważniejsze i najbardziej dyskutowane, kto jak wyglądał i w co się ubrał? :P
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
A pierwsza nagroda zostanie przyznana o 0245. Mam tylko nadzieje, że czerwony dywan będzie pokazany mniej chaotycznie niż w poprzednich latach.

Odpowiedz
Ja czekam na Jennifer L. na czerwonym dywanie :)
"Byłem królem traktorzystów przy wyrębie lasu na cały Oregon i sąsiednie stany, a królem szulerów od powrotu z Korei i nawet królem opielaczy groszku na farmie w Pendleton - więc pomyślałem sobie, że skoro już mam być wariatem, to też muszę być pierwszym i najlepszym." Randle McMurphy

Odpowiedz
@Persona non grata no wiesz zaskoczyłeś mnie ;)
Arahan

Odpowiedz
Wow - stream z czerwonego dywanu trwa już od godziny: http://www.deadline.com/2013/02/video-oscars-red-carpet-live-stream/

Odpowiedz
Dokładnie. Prosieben chyba od 01:00 zaczyna.
Arahan

Odpowiedz
no już leci relacja. ładnie Chastain wygląda.

Odpowiedz
Samantha Barks - o rany jaka dobra dupcia!

Odpowiedz
Prosieben ma swojego własnego wysłannika na czerwonym dywanie. Czy Canal+ też tak ma, czy tylko studio?
W sumie kiedyś na Prosieben oprócz wysłannika było i studio, ale zamienili je na reklamy.

Rozumiem, że ten temat służy do relacjonowania na żywo co się dzieje i dzieleniem się wrażeniami?
Arahan

Odpowiedz
Cytat:Czy Canal+ też tak ma, czy tylko studio?
Pffff, chyba kpisz, studio C+ na dobrą sprawę tylko poziomem wykonana różni się od transmisji, którą możesz zrobić z kumplem w domu - oglądacie streama przez internet i w przerwach komentujecie coś do kamery.

Odpowiedz
W końcu mogę zastosować w praktyce 1,5 roku nauki niemieckiego na drugiej specjalizacji - wywiad z Waltzem po niemiecku :D

Odpowiedz
To ja w takim razie oczekuję za rok relację z Oscarów na żywo od KMFu ;)

Kreacje na razie OK, ale jeszcze żadna mnie nie zachwyciła.
Arahan

Odpowiedz
Serio jarają Was kreacje?
Waltz coś ciekawego powiedział? Stream z PRO7 chyba lepszy a przynajmniej mniej przewidywalny.

Odpowiedz
O fajnie Christoph Waltz udzielił króciutkiego wywiadu. W sumie trudno mi sobie przypomnieć, kiedy ostatnio jakiś austriacki aktor, był w Niemczech tak lubiany i szanowany?

OK, Chrica Tuckera to już mi mniej chce się słuchać.
Arahan

Odpowiedz
(25-02-2013, 02:30)PropJoe napisał(a): Serio jarają Was kreacje?
Jarają nas ładne aktorki, a to co mają na sobie to drugorzędna kwestia.

Odpowiedz
lol, prezenterka wyglądająca i zachowująca się jakby chciała wychędożyć Coopera mnie rozwala.

Odpowiedz
Ok. W tej kategorii z tego co widziałem, jak dla mnie, prowadzi Kerry Washington.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości