Geneza forumowych ksywek
Jak w tytule :) Zastanawia mnie pochodzenie ksywek niektórych osób, pałętających się po Forum. Np. Jakuzzi - wątpię, by jego nick miał jakikolwiek związek z ministrem Wassermanem, ale kto wie :) Jeśli chodzi o mnie, to sprawa jest prosta: Mental to główny boss jednej z najbardziej kozackich gierek na peceta - Serious Sam: The Second Encounter. Kolo jako uosobienie zła wszelkiego dowodził armią składająca się z bezgłowych kamikadze, zmutowanych bizonów, szkieletowatych, szarżujących antylop z diabelskim porożem, archeopteryksów miotających granatami, robotów człapiących na dwóch odnóżach, przypominających krzyżówkę aliena z maszynkę z Robocopa i innych przedstawicieli piekła.

Jak widać, Mental to najpodlejszy sukinsyn we wszechświecie :)

[Obrazek: 523643kw0.jpg]

Odpowiedz
To coś na zdjęciu to nie jest akurat Mental. :)

Odpowiedz
nie chciało mi się odpalać gierki :) zresztą nawet nie mam starych save'ów :)

na zdjęciu Serious "Stone" sam przypala wysłannika Mentala :) Już wkrótce dojdzie to finałowej potyczki, która jest bez jaj jedna z najlepszych finałowych bitek w historii ludzkości. Walka Boga z Szatanem to przy tym mały pikuś :)

Wasza Sukinsynowatość raczy trochę zmniejszyć ten obrazek - mod

Odpowiedz
Mierzwiak pochodzi od dr Howarda Mierzwiaka z filmu "Zakochany bez pamięci". Spodobało mi się i tyle :D Poza tym to oczywiście jeden z moich ulubionych filmów.

PS. Czy przypadkiem nie było już takiego tematu? Mam potężne deja vu.

Odpowiedz
Mush Room to bardzo błyskotliwa zabawa słowem. Mushroom samo w sobie oznacza "grzyb", a po oddzieleniu tego słowa powstaje Mush - "papka, parasol", oraz Room - "pokój" a nawet "ubikacja". Czytając fonetycznie wychodzi Masz Rum, czyli "weź sobie znany i nielubiany napój alkoholowy".

Innymi słowy - ch*j wie, co oznacza moja ksywa i skąd ją wziąłem ;)
Aktualnie rządzi: ja

Odpowiedz
Moja ksywa to skrót od mojego nazwiska.....czyli od Sulejmana II Wspaniałego :D

Odpowiedz
Mental napisał(a):Np. Jakuzzi - wątpię, by jego nick miał jakikolwiek związek z ministrem Wassermanem, ale kto wie :)

To efekt nickowej ewolucji. Kiedys mialem ksywke Brodzik, wkrotce byc moze zmienie ja na Wanne. ;)
A tak na serio to geneza tej ksywy jest trywialna, wiec jej nie podam. ;)

A w ogole to co wy, sami se ksywy nadajecie? Pedaly. :)

Odpowiedz
Nie, będę czekał, aż ktoś mnie skojarzy z Tuskiem :)

Odpowiedz
Samoprzydawanie ksywek to syf, kila i pedalstwo. :)

Odpowiedz
Wal się :) W szkole podstawowej i później nigdy nie miałem ksywki. Po drugie, uważam, że mam z Mentalem wiele wspólnego (też chciałbym dowodzić taką armią jak on :)), więc co w tym złego?

Odpowiedz
Ksywke powinna nadac osoba trzecia. Takie jest prawo natury. :)
Potem wchodzi czlowiek na jakies forum filmowe, i co drugi czlonek jest jakims Neo czy Indiana Jonesem. :)
Ja chce byc Brudnym Harrym. :)

Odpowiedz
To se ksywę zmień :P
Aktualnie rządzi: ja

Odpowiedz
sztuka polega na tym, by nadawać sobie ksywki unikatowe, a nie pedalskie (Neo to szczyt pedalstwa, a Jakuzzi - szczyt politycznej niepoprawności :))

Odpowiedz
Pamietam jak po wyjsciu Matrixa wszyscy (komputerowi elo hakerzy ktorzy nigdy nie ruszyli koscistej lub nadwazonej dupy sprzed komputera, zeby pograc w pilke lub zagadac z dziewczyna w parku) przechrzcili sie na Neo i Matrix (Matrix? to juz rasowo zalosne) :D
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
maja ksywke nadala mi babcia - ja ja tylko ciulowo zangielszczylem:) w szkole mialem "lysy" lub "jezus" (w za.eznosci od dlugosci wlosow:) a pozniej "urb" od naziwska:) szczegolnie do gustu przypadla mi ta ostatnia:)

Odpowiedz
A ja musiałem coś wpisać i akurat Don Vito mi przyszło do głowy. W szkole mnie zwą Pętuś, ale genezy tej ksywki nie podam :twisted:

Odpowiedz
Kumple zawsze mówili do mnie Głowa.
Brat zawsze mówił do mnie Świerzb.
Mama zawsze do mnie mówiła... nie pytajcie nawet jak do mnie mówiła :)
Nie dziwcie się więc, że wybrałem sobie pierwszą ksywkę jaka mi przyszła na myśl. A że kiedyś bezgranicznie lubiłem Aliens to padło na apone'a.

Gieferg skąd wzięło się twoje przezwisko?

Odpowiedz
tomashec napisał(a):a pozniej "urb" od naziwska:)

Urb. :) Jak z kosmosu przybysz jakis. ;)

Odpowiedz
Mental napisał(a):Jak w tytule :) Zastanawia mnie pochodzenie ksywek niektórych osób, pałętających się po Forum. Mental ...
Jak widać, Mental to najpodlejszy sukinsyn we wszechświecie :)

[Obrazek: 523643kw0.jpg]

aja zawsze myślałem że od Mental Illness :twisted:

Odpowiedz
A ja, ze ma gornolotny zwiazek z mentalnoscia..
A to ksywa jakiegos pieprzonego bossa z Serious Sama. Nosz kurna.. :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości