Gorące wieści, plotki itp.
Widzieliście? Bo ja dziś tego newsa dojrzałem.

http://www.filmweb.pl/news/Willem+Dafoe+latarnikiem+w+nowym+filmie+re%C5%BCysera+%22Czarownicy%22-126928

Wygląda na to, że remake Nosferatu zszedł chwilowo na boczny, ale kombinację:
Dafoe + Eggers + akcja umiejscowiona na początku XX w.

też przytulę.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
http://m.filmweb.pl/news/Timothée+Chalamet+koronowany+na+Henryka+V-126947

A tu inny na moje ciekawy news, reżysera nie znam, ale temat ciekawy a i Chalamet znowu dostaje projekt pod siebie.

Odpowiedz
Eggers to chyba kolejny pan do kolekcji pt. "robię pięć filmów, żodyn nie powstanie". Przypominam, że Eggers robił jeszcze jakiś film osadzony w średniowieczu, o tym chyba też już zapomniał.

Odpowiedz
Na to fantasy podobno nie mógł znaleźć finansowania. Strzelam, że przy Nosferatu też nie mogli dopiąć budżetu i zdecydowano się na coś tańszego.
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016

Odpowiedz
Co ma sens bo jak cos tańszego zarobi to ma szanse dostać hajs na wiecej.

Odpowiedz
http://variety.com/2018/film/news/michael-fassbender-action-comedy-kung-fury-1202695496/

Fassbender rzadko kiedy miał nosa do scenariuszy, ale... Teraz to naprawdę, przepraszam, czy coś mnie ominęło? Przespałem newsa?
Facet zaciągnął jakiś ultra-mega-gigantyczny kredyt, który musi spłacić? Czy może zadźgał kogoś, ukrył gdzieś ciało i teraz jest szantażowany?
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016

Odpowiedz
Ktoś już tutaj proroczo wspominał, że Fass jest już w drodze do "straight-to-dvd" :P
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Drugi Harvey Keitel normalnie. Kilka znakomitych ról, kilka bardzo dobrych i sława, a potem zjazd w dół na rynek DVD i filmów na TV Puls o 21:00.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
No myślę, że jednak kariera Harveya jest "nieco" dłuższa, żeby ich porównywać.
Jak ja cię dzieciak rozumiem, hej, usłysz mnie Khamûl mordo,
raz chciałem zrobić replikę Lothlórien, co wyszło? Wyszedł mi Mordor.

Odpowiedz
Fassbender potrzebuje nowego agenta, jego żona chyba też bo większość jej nowych filmów to totalny flop

Odpowiedz
https://www.hollywoodreporter.com/news/jake-gyllenhaal-ansel-elgort-zendaya-star-crime-drama-finest-kind-1083439

Ok, jestem wstępnie zainteresowany. Filmy z Gyllenhaalem zazwyczaj przypadają mi do gustu, tutaj jeszcze Elgort. Za scenariusz odpowiada Brian Helgeland, więc może to pójść w dwie strony. No, ale czekam na więcej informacji :)

Odpowiedz
Właśnie się dowiedziałem, że w przyszłym roku ma być serial "Imię Róży" - 8 odcinków.
John Turturro jako William, Ruppert Everett jako Bernardo Gui. Do tego Richard Sammel i James Cosmo, a nawet niejaki Piotr Adamczyk.
Trochę się nawet jaram :)
Jak ja cię dzieciak rozumiem, hej, usłysz mnie Khamûl mordo,
raz chciałem zrobić replikę Lothlórien, co wyszło? Wyszedł mi Mordor.

Odpowiedz
http://www.filmweb.pl/news/Kinowe+%22Call+of+Duty%22+w+r%C4%99kach+re%C5%BCysera+sequela+%22Sicario%22-127021

Stefano Sollima ma wyreżyserować filmowego CoD'a...jej, na to czekałem! :/
Skoro tak bardzo chce się babrać w takie projekty to mógł sięgnąć po "Metal Geara" gdzie faktycznie mógłby zaprezentować swój talent.

Odpowiedz
Źle na to patrzysz. Filmowy COD to po prostu film wojenny, a nie adaptacja gry video.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
(14-02-2018, 18:46)Kuba napisał(a): Skoro tak bardzo chce się babrać w takie projekty to mógł sięgnąć po "Metal Geara"
Metal Geara kręci partacz od Skull Island.

Odpowiedz
Wiem Mierzwiak, niestety :/ Dlatego trochę żałuje, że Sollima biorąc sie za adaptacje gry (choć fakt, Grievous ma trochę racji) nie przechwycił tamtego projektu.

Odpowiedz
Obawiam się, że nie jest w pozycji do przechwycania projektów - partacz od Konga to najpewniej na chwilę obecną mocniejsze nazwisko.

Odpowiedz
(14-02-2018, 18:53)Grievous napisał(a): Źle na to patrzysz. Filmowy COD to po prostu film wojenny, a nie adaptacja gry video.
Chciałbym, ale raczej się mylisz. CoD to przecież cyrk na kółkach, przegięte akcje jakich nie powstydziłyby się najnowsze części Szybkich i wściekłych, koło poważnej wojennej gry to ta seria nie stała od dobrej dekady. Problem w tym, że nie wiadomo adaptacją której części ma być film kinowy, bo konwencje były bardzo różne na przestrzeni lat, najpewniej żadnej :) 

Odpowiedz
No ja właśnie sobie i wam życzę, żeby twócy poszli w stronę tej wojennej częsci cyklu. Sollima za kamerą wojennego widowiska w eRce? Wow, bierę w ciemno.

Odpowiedz
Jeśli miałoby to być tradycyjne kino wojenne to po co mieszać w to markę CoD?

Tak, wiem, moneeehhhhh, ale nie z tego CoD jest najbardziej znany, a właśnie z tych bzdur o współczesnych wojnach i idę o zakład że właśnie o tym będzie film.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości