Gorące wieści, plotki itp.
http://variety.com/2017/film/news/mel-gibson-frank-grillo-action-thriller-boss-level-1202615729/

Dzień Świstaka w wersji Martina Riggsa. Kupuję.

Odpowiedz
Fajnie. Mel wraca na aktorskie tory. W przyszłym roku będzie jeszcze policmajstrem z Vincem Voughnem u S. Craig Zahlera. Fajnie, fajnie.

Odpowiedz
http://variety.com/2017/film/news/quentin-tarantino-manson-1202617387/

Nowy Tarantino ląduje w łapskach Sony
Wikingowie całościowo są serialem lepszym od Gry o tron. 

Odpowiedz
Sony ma to w swoich łapach? Myślicie, że już możemy okrzyknąć go najgorszym filmem w karierze WT? ;)

Odpowiedz
Niby QT zastrzegł sobie, że to on będzie odpowiadał za finalną wersję filmu. Zobaczymy :)
Wikingowie całościowo są serialem lepszym od Gry o tron. 

Odpowiedz
O ile wiem to Sony było współproducentem "Django" więc może nie będzie tak źle :P Zresztą bardzo wątpię aby Tarantino zgadzał się na jakiekolwiek ingerowanie w jego wizję produkcji a także wątpię żeby akurat jemu się w tą wizje pakowali.

Odpowiedz
przecież tarantino jest takim pewniakiem finansowym, że finalna wersja to pewnie pierwszy punkt każdego kontraktu

Odpowiedz
https://moviesroom.pl/z-ostatniej-chwili/filmy/18072-nowe-szczegoly-dotyczace-fabuly-dziewiatego-filmu-tarantino

Zapowiada się coraz ciekawiej :P
Chce w tych rolach Cruisa i Pitta, Di Caprio niech zagra Mansona, nawet jak będzie go tyle co Hitlera. To byłby mój wymarzony wariant.

Odpowiedz
Jak donosza zagraniczne media "Murder on The Orient Express" otrzyma sequel. Tym razem Branagh zekranizuje "Śmierć na Nilu", scenariusz napisze Michael Green (pierwszy film, "Logan", "Blade Runner 2049").

Pierwszy projekt odniósł sukces finansowy 55 mln budżetu a na razie zarobił 148 mln po dwóch tygodniach dzielnie walcząc z Thorem i JL :P

Odpowiedz
Użycie słowa 'sequel' w tym przypadku dość średnio pasuje. W pierwszej chwili pomyślałem: "Śmiech. Zwariowali? Będą kręcić "Murder on the Orient Express 2: Ratchett Returns"?

:)
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 (?)

Odpowiedz
Jeśli oglądamy dalsze losy głównego bohatera, to zazwyczaj nazywamy to sequelem :)

Odpowiedz
Dla mnie to bardziej adaptacja kolejnej książki. Nie wiem akurat czy literacka "Śmierć na Nilu" rozgrywa się po "Morderstwie...", ale gdyby się np. nie rozgrywała, to trudno by ją było nazwać sequelem, co nie zmienia faktu, że można ją w tej kolejności zekranizować. Bo to w sumi , bez znaczenia. [chyba]
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 (?)

Odpowiedz
To dokładnie ten sam przypadek, co te wszystkie Kody, Anioły i Inferna z Hanksem, a to chyba oczywiste sequele.

Odpowiedz
( 2 godzin(y) temu)zombie001 napisał(a): Dla mnie to bardziej adaptacja kolejnej książki. Nie wiem akurat czy literacka "Śmierć na Nilu" rozgrywa się po "Morderstwie...", ale gdyby się np. nie rozgrywała, to trudno by ją było nazwać sequelem, co nie zmienia faktu, że można ją w tej kolejności zekranizować. Bo to w sumi , bez znaczenia. [chyba]

Ale w tym przypadku film będzie kontynuował przygody Poirota w wykonaniu Branagha=sequel.

Trochę się zagalopowałem, jeszcze nie potwierdzono, że Kenneth wyreżyseruje film. Na razie na pewno w nim zagra. Ale kwestia reżyserii jest chyba oczywista, Branagh skończył z jednym legendarnym angielskim twórcą, zaczyna adaptować kolejnego :P

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości