Grand Theft Auto (seria)
(21-07-2012, 11:29)Joe Chip napisał(a): W klimatach Vice City podobno utrzymany jest drugi dodatek do GTA IV:
Ano. Świetny dodatek i szczerze mówiąc grało mi się w niego o wiele lepiej niż w The Lost and the Damned ( chopper'y i mocna muzyka to nie moje klimaty) oraz IV, w której to 80% jest na jedno kopyto.

Odpowiedz
W klimatach Vice City, to jest Vice City, a drugi dodatek do IV, czyli Ballad of Gay Tony, to klimaty współczesnego, amerykańskiego balangowania. Dodam, że całkiem zacny kawałek kodu.
I do not believe in the creed professed by the Jewish Church, by the Roman Church, by the Greek Church, by the Turkish Church, by the Protestant Church, nor by any church that I know of. My own mind is my own church

Odpowiedz
(21-07-2012, 10:32)Mental napisał(a): Kurka wodna, kiedy to wyszło?! To jakiś dodatek? I te nawiązania do SoA...
To dodatek do czwórki. Możesz KUPIĆ jako "GTA IV: Episodes from Liberty City". Oprócz tego jest tam też drugi dodatek, "The Ballad of Gay Tony", jak ktoś już wspomniał, dość mocno w klimacie Vice City (tyle, że współcześnie).

#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Jest jeszcze "Vice City Stories" z 2006. Ale tylko na konsole.

L.A. Confidential - 8/10
He liu - 7/10
The Insider - 8/10
Dredd - 6/10
Total Recall ( 2012 ) - 5/10
G.I. Joe: The Rise of Cobra - 5/10

Odpowiedz
The Ballad of Gay Tony wymiata. No i ma to!

Odpowiedz
Od 1:47 - co za klimat!

Odpowiedz
Mental, chcesz powiedzieć że nie znasz kawałka "Pjanoo" Erica Prydza?! :)

Odpowiedz
hahaha, To Eric Prydz ? Ja też nie znałem tego wcześniej, pierwszy raz usłyszałem tą piosenkę właśnie w GTA.

Odpowiedz
Skoro przy muzyce jesteśmy, to ubóstwiam ten kawałek z IV:

Odpowiedz
Song przy którym mi się dobrze ucieka lub goni w czwórce to ów kawałek Philipa Glassa:

L.A. Confidential - 8/10
He liu - 7/10
The Insider - 8/10
Dredd - 6/10

Odpowiedz
W moim przypadku każda akcja wymagająca większej ekipy powinna być poprzedzana tym kawałkiem:

I do not believe in the creed professed by the Jewish Church, by the Roman Church, by the Greek Church, by the Turkish Church, by the Protestant Church, nor by any church that I know of. My own mind is my own church

Odpowiedz
Żeby temat nie zrobił się zanadto muzyczny ciekawa analiza trailera V fana serii :

L.A. Confidential - 8/10
He liu - 7/10
The Insider - 8/10
Dredd - 6/10

Odpowiedz
Mnie bardziej od analizy trailera interesuje odpowiedź na pytanie, czy ktoś już przetestował tego moda? Grafa powala:

Odpowiedz
Grafika świetna, szkoda że gra to nadal GTA4.:)

Odpowiedz
Ja, natomiast, podochocony hajpem, jaki zrobiliście wokół GTAIV i dodatków w ostatnich dniach, odpaliłem sobie wczoraj grę pierwszy raz w trybie multiplayer i powiem Wam, że niczego sobie, sympatyczna rozgrywka. Dużo fajnych trybów (niektóre nawet ze szczątkową fabułą i dynamiczną zmianą celów misji, do tego wszelkiego rodzaju wyścigi, pościgi - policjanci i złodzieje, itp.) - minus taki, że bardzo mało ludzi gra (choć i tak się zdziwiłem, że znalazłem kogokolwiek) a miasto duże (choć można ograniczyć teren rozgrywki do jednej dzielnicy). Drugi minus, zainstalowałem spolszczenie - bardzo dobra robota, swoją drogą - i niestety, zablokowało mi dostęp do serwerów rankingowych i dedykowanych. No, ale gdyby ktoś chciał się pobawić, to zapraszam na PW.

I - miałem tego nie robić - ale wszystkim zainteresowanym kupnem tanio całego pakietu (wszystkie gry z serii + dodatki, w tym oczywiście EFLC), polecam zwrócenie bacznej uwagi na Steam, gdzie dzisiaj w godzinach wieczornych MOŻLIWE ŻE pojawi się owa paczka w cenie ok. 25 złotych.
"...matka rodzi człowieka, matka go karmi. Potem karmi go ziemia i ziemia go przenika, za każdym razem zostawiając szczyptę pyłu, aż w końcu człowiek nie jest już dzieckiem matki, lecz ziemi."

R.S. Bakker - "Mrok, który nas poprzedza"

https://thetwilightarea.wordpress.com/ - strona poświęcona serialowi "The Twilight Zone"

Odpowiedz
Mistrz Klocuch recenzuje modyfikacje do GTA IV:

Odpowiedz
"Nie ma po co włączać San Andreas, jak jest San Andreas z lepszą grafiką niż San Andreas."

Złote myśli Klocucha są bezcenne.

Odpowiedz
"Patrzecie jaki kretyn! Patrzcie!" iii SRU wjezdza w płot jak debil. :) No Klocuch nie do pobicia.

Odpowiedz
CZY WY ŚPICIE?!

[Obrazek: 6727-gta-v-bike.jpg]

[Obrazek: 6728-gta-v-cheeta.jpg]

[Obrazek: 6729-gta-v-plane.jpg]

Nocna panorama Los Santos urywa jajka. Śliczności jak z "Collateral".
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
<fapfapfap>

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon