Grand Theft Auto (seria)
Śliczne te screeny. Ale pieprzę odrzutowce, najbardziej cieszy mnie powrót rowerów :)

Poza tym R* napisał, że w tym tygodniu będzie jeszcze coś więcej. Więcej screenów? Nowy trailer? Oby to drugie.

Odpowiedz
Mam nadzieję, że nie jesteś jednym z tych eko-pojebów, którzy całe zło upatrują w samochodach ;)
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Nie, po prostu zajefajnie się popieprzało na rowerkach w SA :)

Odpowiedz
Poza tym ten screen z rowerem jest po prostu piękny, genialnie skadrowany. Strasznie się cieszę, że nie sprzedałem mojego Xa, tylko leży sobie w szafie i czeka na GTAV :)

Odpowiedz
Strasznie się cieszę, że kupiłem PS3 :)

No właśnie simku, ten screen jest po prostu piękny od strony "artystycznej" właśnie. Ale to już znak rozpoznawczy R*.

Odpowiedz
Jednak daruję sobie kupno samochodu. Nowy rok zacznę od nabycia PS3.
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Beznadziejne te screeny. Szykuje się kolejna głupia gra od Rockstar.

Odpowiedz
[Obrazek: z12346719X.jpg]

[Obrazek: z12346721Q.jpg]

[Obrazek: z12346720X.jpg]

Odpowiedz
Bjutiful :)

Dziwią mnie jednak te idiotczne głosy, że GTAV to już next gen. Owszem, screeny są piękne, ale gdy przyjrzeć się im dokładniej, okazuje się, że to wciąż ta sama, uproszczona grafika co w IV, tylko nieco podrasowana. Na szczęście R* wie jak oszukać nasze oczy kolorami, teksturami i oświetleniem.

Odpowiedz
A ja nie wiem czego się niby spodziewać po Next Genach - bo nie wiadomo jakiej przepaści graficznej to ja nie wróżę niestety.

Do póki więc takie Rockstar potrafi zachwycić oczy takimi, czy innymi sztuczkami - to ja nie mam nic przeciwko:)

Odpowiedz
Cytat:gdy przyjrzeć się im dokładniej, okazuje się, że to wciąż ta sama, uproszczona grafika co w IV, tylko nieco podrasowana.

Uproszczona? GTA4 się trochę postarzało pod kątem grafiki, ale każda kolejna gra Rockstara usprawniała ten element. Ja tu widzę poziom RDR i "Max Payne 3", czyli mega dobry.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Użyłem złego sformułowania. Miałem na myśli to, że w gruncie rzeczy nie jest to nie wiadomo jak dopieszczona grafika, by uznać ją za next gen, ot wygląda bardzo zwyczajnie, choć ślicznie. Ha, powtórzę to co już pisałem: dla mnie IV cały czas jest śliczna, o RDR nie wspominając.

Odpowiedz
Inaczej - błąd robią Ci, którzy nazywają grafę jakiejś wypuszczonej aktualnie gry "next genową". To już samo w sobie przeczy wszelkim zasadom logiki - skoro current geny spokojnie radzą sobie z konkretną jakością (i nieważne w tym miejscu, czy osiągnięto to kosztem tanich sztuczek) to świadczy to przede wszystkim o tym, że developer:

a) porządnie dopracował swój silnik
b) nauczył się porządnie programować na PS3/X360 i optymalnie wykorzystywać ich możliwości
c) obydwa jednocześnie

Ale to już tak na marginesie i kończąc offtop, bo to określenie "nextgenowej grafiki" jest ostatnio aż nazbyt często i bezsensownie używane.

Odpowiedz
Najważniejsze jest to, że nikt next genowe grafiki nie widział, więc cholera wie jaka ona będzie :)

Odpowiedz
Kolejna porcja śliczności do R*:

[Obrazek: V-12-1280.jpg]
[Obrazek: V-11-1280.jpg]
[Obrazek: V-10-1280.jpg]
[Obrazek: V-9-1280.jpg]

Odpowiedz
Gdzie jest data premiery ja się pytam!

Odpowiedz
[spogląda na dotychczasową politykę wydawniczą Rockstara]

Maj 2013 :)

[spogląda na screena z czerwonym samolotem]

Crytek, wiesz już gdzie możesz sobie wsadzić swoją fotorealistyczną żabę :)
--
Laozi

Odpowiedz
Kolejna porcja gównianych screenów z demoralizującej gry, pokazującej młodym ludziom jak uprawiać seks z prostytutkami, drwić ze służb porządkowych, wymigiwać się od zobowiązań podatkowych, handlować narkotykami i bronią.

Odpowiedz
Shit. Wiem już jedno, wreszcie wyciągnę konsolę z szafy i wreszcie kupię jakąś grę w dzień premiery, bo plejak już od roku się kurzy.

Odpowiedz
Co raz wychodzą jakieś zacne pozycje, od "Batmana" przez "Red Dead Redemption" po "Uncharted", a ty trzymasz konsolę w szafie?
--
Laozi

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon