Grindhouse: Death Proof (2007)
w tej kinówce, co widziałem, taniec był, że aż miło sie patrzyło :)

Cytat:Tak w ogóle, Mental, pupa z Ciebie

dlaczego, Gonzo? bo obejrzałem przedwcześnie na marnej kopii xvid.cam? :)

Odpowiedz
NoUśmiech

Odpowiedz
W tym jednym cie nie popre Mentalu. Ogladac kinowki to grzech Uśmiech
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Zobaczcie w jakiej grupie demograficznej DP ma najlepszą średnią na IMDB Uśmiech
http://imdb.com/title/tt1028528/ratings

Odpowiedz
Ale jaja :)

Hitch - zapytałbym, "a kto niby oglądał kinówkę DH 4", ale jestem nowym Masz rumem nie dyskutującym już z Tobą o tym filmie :)
Aktualnie rządzi: ja

Odpowiedz
grzech? to głupota :) ale zrobiłem to celem przetestowania programów graficznych i aplikacji do obróbki dźwięku. wiem, wiem, żałosne tłumaczenie o kant dupy można rozbić :)

idziecie powtórnie na film? bo ja idę :)

Odpowiedz
Ja prawdopodobnie też. Po prostu ciężko się powstrzymać od powtórnego seansu :)

Odpowiedz
Mush Room, akurat jakosc tej kinowki byla adewkatna do jakosci filmu wiec mozesz wyznac milosc mojemu odbytowi bo to bolalo bardziej mnie niz ten beznadziejny film Uśmiech

Ale co do NORMALNYCH filmow, to wiekszym idiota od typa nagrywajacego w kinie kamera to co sie dzieje na ekranie, jest tylko ten kto to obejrzy z cala swiadomoscia tego co robi Uśmiech
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Ble, ble, ble nie rozmawiam z Tobą :)

Odpowiedz
nie kumam aluzji, możesz dosadniej? :)

Cytat:Ale co do NORMALNYCH filmow, to wiekszym idiota od typa nagrywajacego w kinie kamera to co sie dzieje na ekranie, jest tylko ten kto to obejrzy z cala swiadomoscia tego co robi :)

w poznańskich multikinach chłopcy się wycwanili. co jakiś czas wchodzi gostek i przechadza się po sali z włączonym radarem na kamery jak sądze. nakręcenie czegoś w takich warunkach graniczy z cudem. niestety nie posiadam informacji, czy to samo praktykują w kinepolis.

Odpowiedz
W SilverScreen nie praktykują w każdym razie, ale nie wiem czy w ogóle jest w Poznaniu.
Multikino sux :)

Odpowiedz
wróciłem z narady, której celem była rewizja stratyfikacji filmów :) wyszło, że Death Proof to zaraz po Gorączce najlepszy film mojego życia. tak, to już przesadzone :) właśnie przesłuchuje soundtrack z DP i jestem... jakby to poetycko ująć... wniebowzięty :)

Odpowiedz
Genialny, przewspaniały, 100%-wo "tarantinowski" czyli przegadany, o niczym, ale jednak zawsze błyskotliwy, od ekranu oderwać oczu i uszu nie można. Scena pościgu z laską na masce miażdży jaja, a ostatnie sekundy – żywa klasyka kina, po której ludzie autentycznie bili brawo. Myślałem, że ściemniacie, że tego typu reakcja to może jakieś urojenia, ale nie – odzew na sali kinowej jednoznacznie feministyczno-pozytywny 8) W pierwszej piątce za rok 2007 znajdzie się na pewno, a GRINDHOUSE jako całość… czyży 1. miejsce?

Odpowiedz
1 miejsce bardzo prawdopodobne. Nie wyobrażam sobie na razie niczego lepszego od tego filmu.

Odpowiedz
scena, która w moim rankingu :) plasuje się zaraz po prologu Gorączki: Zoe zagląda pod maskę Dodge'a i wypowiada wspaniałe słowa. Mówi mianowicie coś, czego nie zapomnę: "Pierdolona legenda".

Odpowiedz
Ciebie jednak łatwo zadowolić :)

Odpowiedz
oglądałeś Znikający punkt? to naprawde jeden z największych amerykanskich filmów wszystkich czasów. Zoe ma rację, gdy mówi o legendzie i wcześniej, gdy w barze wychwala ten film jako najlepsze kino samochodowe ever made.

Odpowiedz
Widziałem, ale było to dość dawno i czuję się jakbym go nie widział. Muszę sobie odświeżyć.

Ale dzisiaj trzeba zarezerwować ze 3,4 godziny na Once upon a time in America :)

Odpowiedz
Mush Room napisał(a):Ale dzisiaj trzeba zarezerwować ze 3,4 godziny na Once upon a time in America Uśmiech
mały offtop, ale powiem tylko: to jest dopiero prawdziwe filmowe arcydzieło.

Odpowiedz
Ameryki nie odkryłeś, Des :)
ps: osobiście wole Once upon a time in the West...

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości