Gry
Wszystkim mającym PS4 (i nie tylko) polecam świetną gierkę Inside. Jest do kupienia w promocji na PSNie za 33zł

Odpowiedz
R6 Siege to Lag: The Video Game i naprawdę doszedłem do wniosku, że ta gra jest po prostu zepsuta na PS4. Jak można, po prostu JAK MOŻNA nie rozwiązać podstawowe problemu, ale przez DWA LATA wydawać DLC.

Toksyczna społeczność to jedno, ale prawdziwym problemem jest to, że ładujesz w gościa cały magazynek, mając go idealnie na celowniku, ale tak, jakbyś strzelał ślepakami. Nie mówiąc o tym, że kierowanie dronami to upierdliwość nad upierdliwości, bo co 5 sekund cie cofa. Takie sytuacje jak tu to normalka:

To jest tak kurewsko frustrujące. Im lepszy się robię w tej grze, tym bardziej widzę, jakim gniotem od strony kodu sieciowego jest, i jak mało sensu ma zabawa w takiej postaci. R6 wyląduje chyba w sklepie z używkami. Szkoda, chciałem ją lubić.

Odpowiedz
Nowa Zelda zbiera jakieś kosmiczne oceny, często pojawia się określenie, że to najlepsza gra w historii. Szkoda, że w Polsce nikt w nią nie zagra ;) Ma ktoś, albo planuje zakup konsolki od Nintendo?
ordo ab chao

Odpowiedz
No wiesz, fanboje Nintendo dostają jakiś większy tytuł raz na 5 lat, więc jak wyjdzie to się jarają :P
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Odkąd kupiłem Wii i okazało się, że gier na to w PL praktycznie nie można dostać, podziękowałem Nintendo. Ale Zeldy to ogólnie fajne są, raczej pewniaki.

Odpowiedz
Fajniutkie wideło, polecam - jak i caly kanal

Bardzo podoba mi sie w tej Zeldzie pomysl, ze mozna glownego bossa zaatakowac w kazdej chwili. Liczylem na cos takiego od dawna.

Przy okazji super wideo, czniać Wiedźmina 3 :P

:*
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
https://naekranie.pl/aktualnosci/cyberpunk-2077-szybciej-niz-zakladalismy-1742782

Oby...we wrześniu CDPR organizuje jakąś impreze, powinni moim zdaniem już coś pokazac, to wydłużanie okresu bez żadnych newsów może im się odbić czkawka.

Odpowiedz
Yay!

It's not exactly a normal world, is it?

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości