Gry
Jak już w końcu kupię PS4, która jest w kolejce jest 3 w kolejce po:

1. Prawo Jazdy na autobus (pierwsza rata zapłacona)
2. SmartWatch

to będzie to druga, po U4 gra którą kupię :)
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Było mówić. U mnie w robocie prawko miałbyś za darmo i jeszcze premia za polecenie do podziału.
No i pojeździł byś trochę tym autobusem po okolicach Torunia za darmo jeszcze. ;)
Za darmo, pff, jeszcze pensja by wpadła.

Odpowiedz
(25-01-2018, 11:42)tchopz napisał(a): Było mówić. U mnie w robocie prawko miałbyś za darmo i jeszcze premia za polecenie do podziału.
No i pojeździł byś trochę tym autobusem po okolicach Torunia za darmo jeszcze. ;)
Za darmo, pff, jeszcze pensja by wpadła.

Na razie zapłaciłem pierwszą ratę, całość 7 kafli, jak zaoszczędzę te 6 które mam do zapłaty to skrzynka bronxów dla Ciebie :) 
tylko, że Toruń daleko :/

Odpowiedz
3 lata lojalki... ;)
http://www.arrivabus.pl/pl/o-nas/praca/akademia-kandydatow-na-kierowcow-arriva
Nie wiem gdzie szukają. Może nie tylko w Toruniu.

Sorry za offtop...

Odpowiedz
Ło panie, to nie. Ja potrzebuję zrobić do Norwegii ;)

Odpowiedz
(25-01-2018, 13:44)tchopz napisał(a): 3 lata lojalki... ;)
Lojalka jest niezgodna z prawem :)

Odpowiedz
To pokaż mi, w którym miejscu jest coś nie tak.
Aaa, że nie masz przed oczami dokumentu i nie wiesz jak wygląda umowa, o której w skrócie myślowym napisałem "lojalka" ?
:P

To inaczej napiszę. Trzeba popracować trochę czasu po zdobyciu uprawnień, żeby miało to sens z punktu widzenia pracownika.

Odpowiedz
U mnie lojalka to umowa w której po odbyciu szkolenia zobowiązujesz się do zwrotu kosztów w przypadku wypowiedzenia umowy z twojej strony. Stąd skojarzenie.

Za kadrową: wiem że to niezgodne z prawem, ale nie każdy o tym wie. LOL

Odpowiedz
Już jutro - remake mojej ulubionej gry wszechczasów.

Ograłem 2 razy na PS2, ograłem 2 razy remaster na PS3, pewnie ze dwa razy ogram ten remake na PS4 i mam nadzieję, że zagram w też na PS5. 

Jak tu wytrzymać jeszcze te kilkanaście godzin?!

What a bunch of a-holes.
---
KARTUNSY.PL - kreskówki, bajki, animacja 
W wolnych chwilach -  copywriting

Odpowiedz
Wygląda obłędnie.

Odpowiedz
https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=107845

I super. Ostro się jaram

Odpowiedz
Ludzie, grajcie w Celeste.

Platformówka 2D z ładną, pikselową grafiką przywodzącą na myśl lata 90 (albo chociażby takie Spelunky). Mechanika gry prosta - skok, dash i wspinanie się (oraz trzymanie) po krawędziach. Do tego kilka poziomów dodających własne, niezależne od gracza mechaniki i tysiące ekranów do przejścia, wymagających często od gracza chirurgicznej precyzji i kombinowania. Dla bardziej cierpliwych - znajdźki i dodatkowe poziomy, których trudność doprowadza do pasji.

Dark Souls platformówek 2D. ;) (Tak, znam tego mema)

Odpowiedz
Bardzo, bardzo, bardzo poproszę.

http://www.komputerswiat.pl/gamezilla/newsy/2018/7/warcraft-3-hd-zapowiedz-remastera-juz-za-kilkanascie-dni
This is not Warcraft in space!

Odpowiedz
Wolałbym Warcraft IV, ale dobre i to, na pewno lepsze niż te durne MMO...

Odpowiedz
Trójczka i Frozen Throne z grafiką z Heroes of the Storm, cutscenkami w high-definition rozdzielczości i może jakimiś tyci, tyci poprawkami w interfejsie i byłbym bardzo szczęśliwym graczem.

Ot, tak mało mi do szczęścia potrzeba.

Teraz akurat przechodzę Starcrafta zremasterowanego.

Odpowiedz
Jesli ktoś jeszcze nie grał w oryginalnego Deus Exa to Elon Musk poleca :)

#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Cytat:Overwatch

Spadaj.

Odpowiedz
Kto grał w pierwszego AoE`sa? Jakimś cudem pominąłem tę produkcję, a teraz jest idealna okazja do nadrobienia zaległości bo ponoć remaster wymiata.

Odpowiedz
All Walls Must Fall - fuck you Duncan Jones. Właśnie tak powinien wyglądać futurystyczny Berlin AD 2089 :) A tak na serio - jeżeli lubicie połączenie Shadowruna z Deus Exem i nie chcecie przy tym wydać 200 zł to zagrajcie w to. Naprawdę miodne połączenie kilku gatunków - RPG, turówki, s-f, cyberpunka i co tam jeszcze się napatoczyło... Choć fabuła trąci banałem na kilometr i wydaje się skrajnie idiotyczna oraz pretekstowa, to ja wsiąkłem w nią na maksa w czym duża zasługa idealnego mixa wizualnego stylu z fantastyczną muzyką. Mamy Berlin przyszłości, spisek i wybuch wielkiej bomby. Jako agent specjalny cofamy się w czasie, wchodzimy w środek zawieruchy i mamy na zadanie sprawdzić kto odpowiada za zamach.

[Obrazek: 603614607id11173gol.jpg]

Od razu napiszę, że to nie jest "wielka" gra opracowana w tabelkach Excela i wydana z myślą oo 20 dodatkach DLC. To projekt małej grupy, która znalazła hajs na Kickstarterze i przez ostatni rok szlifowała co się dało. Może dlatego ma to swój urok, ponieważ bugów nie brakuje, a niektóre rozwiązania są kontrowersyjne, ale przy tym podnoszą poziom trudności. Gameplay jest wymagający, ponieważ mamy mały margines błędu związany z żywotnością naszego bohatera - zdrowie nie regeneruje się automatycznie, a nawet nie z misji na misję - za "rehabilitację" trzeba zapłacić kasą zdobytą w trakcie misji. No ale obok są przecież dodatkowe wyposażenia, broń, wszczepy, a wrogów z misji na misję coraz więcej. Na całe szczęście wiele pojedynków można rozwiązać dialogowo i tutaj wchodzi zajebisty plus i minus tej produkcji - dialogi możemy rozstrzygnąć na swoją korzyść na 3 sposoby: strasząc (s=chcesz w ryja?), flirtując (ej masz fajny nowy pistolet, pokaż go:)) lub budując respekt (chłopcze, za takich ja ty walczyłem na wojnie). Jest to o tyle ciekawe, że trzeba się pilnować, aby wroga nie wkurzyć bo wtedy zacznie się jatka. Minusem jest to, że tak naprawdę do końca nigdy nie wiadomo jaka opcja dialogowa odpowiada za dany efekt, same odpowiedzi również często się powtarzają (natomiast zmienia się ścieżka prowadzenia rozmowy).

Zajebiście wyglądają również krótkie powtórki wymian ognia, ponieważ są pewnego rodzaju nagrodą za udane kombinowanie i szukanie osłon. Grę kupiłem na Steamie za 33 zł i nie żałuję. Jestem aktualnie na 4 misji i muszę zaczynać od nowa ponieważ spieprzyłem sobie postać i nie mam kasy na zdroowie :>
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Się wyrabia reputację na zagranicznej dzielni ;)

http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2018/03/06/rumor-the-witchers-geralt-to-appear-in-soulcalibur-vi.aspx

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości