Gry
Jak już w końcu kupię PS4, która jest w kolejce jest 3 w kolejce po:

1. Prawo Jazdy na autobus (pierwsza rata zapłacona)
2. SmartWatch

to będzie to druga, po U4 gra którą kupię :)
"Renton - "Choose life, choose Facebook, Twitter, Instagram and hope that someone, somewhere cares."

Odpowiedz
Było mówić. U mnie w robocie prawko miałbyś za darmo i jeszcze premia za polecenie do podziału.
No i pojeździł byś trochę tym autobusem po okolicach Torunia za darmo jeszcze. ;)
Za darmo, pff, jeszcze pensja by wpadła.

Odpowiedz
(25-01-2018, 11:42)tchopz napisał(a): Było mówić. U mnie w robocie prawko miałbyś za darmo i jeszcze premia za polecenie do podziału.
No i pojeździł byś trochę tym autobusem po okolicach Torunia za darmo jeszcze. ;)
Za darmo, pff, jeszcze pensja by wpadła.

Na razie zapłaciłem pierwszą ratę, całość 7 kafli, jak zaoszczędzę te 6 które mam do zapłaty to skrzynka bronxów dla Ciebie :) 
tylko, że Toruń daleko :/
"Renton - "Choose life, choose Facebook, Twitter, Instagram and hope that someone, somewhere cares."

Odpowiedz
3 lata lojalki... ;)
http://www.arrivabus.pl/pl/o-nas/praca/akademia-kandydatow-na-kierowcow-arriva
Nie wiem gdzie szukają. Może nie tylko w Toruniu.

Sorry za offtop...

Odpowiedz
Ło panie, to nie. Ja potrzebuję zrobić do Norwegii ;)

Odpowiedz
(25-01-2018, 13:44)tchopz napisał(a): 3 lata lojalki... ;)
Lojalka jest niezgodna z prawem :)

Odpowiedz
To pokaż mi, w którym miejscu jest coś nie tak.
Aaa, że nie masz przed oczami dokumentu i nie wiesz jak wygląda umowa, o której w skrócie myślowym napisałem "lojalka" ?
:P

To inaczej napiszę. Trzeba popracować trochę czasu po zdobyciu uprawnień, żeby miało to sens z punktu widzenia pracownika.

Odpowiedz
U mnie lojalka to umowa w której po odbyciu szkolenia zobowiązujesz się do zwrotu kosztów w przypadku wypowiedzenia umowy z twojej strony. Stąd skojarzenie.

Za kadrową: wiem że to niezgodne z prawem, ale nie każdy o tym wie. LOL

Odpowiedz
Już jutro - remake mojej ulubionej gry wszechczasów.

Ograłem 2 razy na PS2, ograłem 2 razy remaster na PS3, pewnie ze dwa razy ogram ten remake na PS4 i mam nadzieję, że zagram w też na PS5. 

Jak tu wytrzymać jeszcze te kilkanaście godzin?!

What a bunch of a-holes.
---
KARTUNSY.PL - kreskówki, bajki, animacja 
W wolnych chwilach -  copywriting

Odpowiedz
Wygląda obłędnie.

Odpowiedz
https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=107845

I super. Ostro się jaram

Odpowiedz
Ludzie, grajcie w Celeste.

Platformówka 2D z ładną, pikselową grafiką przywodzącą na myśl lata 90 (albo chociażby takie Spelunky). Mechanika gry prosta - skok, dash i wspinanie się (oraz trzymanie) po krawędziach. Do tego kilka poziomów dodających własne, niezależne od gracza mechaniki i tysiące ekranów do przejścia, wymagających często od gracza chirurgicznej precyzji i kombinowania. Dla bardziej cierpliwych - znajdźki i dodatkowe poziomy, których trudność doprowadza do pasji.

Dark Souls platformówek 2D. ;) (Tak, znam tego mema)

Odpowiedz
Bardzo, bardzo, bardzo poproszę.

http://www.komputerswiat.pl/gamezilla/newsy/2018/7/warcraft-3-hd-zapowiedz-remastera-juz-za-kilkanascie-dni
It's not exactly a normal world, is it?

Odpowiedz
Wolałbym Warcraft IV, ale dobre i to, na pewno lepsze niż te durne MMO...

Odpowiedz
Trójczka i Frozen Throne z grafiką z Heroes of the Storm, cutscenkami w high-definition rozdzielczości i może jakimiś tyci, tyci poprawkami w interfejsie i byłbym bardzo szczęśliwym graczem.

Ot, tak mało mi do szczęścia potrzeba.

Teraz akurat przechodzę Starcrafta zremasterowanego.
It's not exactly a normal world, is it?

Odpowiedz
Jesli ktoś jeszcze nie grał w oryginalnego Deus Exa to Elon Musk poleca :)

#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Cytat:Overwatch

Spadaj.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości