Gry - pytania, dyskusje, popierdółki
Śledzicie świąteczną promocję na gry PS4 na PS Store? Jakiś czas temu wyciekła ich pełna losta, po tym jak teraz dali Uncharted 4 za 99 zł zdaje się być prawdziwa:

Rise of the Tomb Raider
Fallout 4
Dishonored II
The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition
Battlefield 1
Uncharted 4
Titanfall 2
Call of Duty: Infinite Warfare
FIFA 17
Grand Theft Auto V
Watch Dogs 2
Final Fantasy XV

Ciekawi mnie czy dadzą GTA V za 99 zł, może bym się skusił.

Odpowiedz
Pierwszy odcinek jest darmowy, a Season Pass stoi teraz za 21 zł. Warto zagrać w Life is Strange?

Odpowiedz
IMHO warto, ale jeśli nie trawisz mechaniki z Walking Dead i twistów na które masz tylko iluzoryczny wpływ to lepiej omijaj. Z drugiej strony 21 zł to nie fortuna, a gra sama w sobie - nawet jak nie jest sie fanem przygodówek ubranych w serial - jest naprawdę dobra.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Za 21 zł? Nawet się nie zastanawiaj i bierz :D

Ja byłem Life is Strange zachwycony.

Odpowiedz
"Life is Strange" jest świetne i potrafi mocno targnąć emocjami. Z "serialowych" przygodówek mogę polecić nowe "King's Quest", które w materii rozgrywki jest nieco bardziej wymagające (ale też bez przesady) i - mimo, iż jest to seria wybitnie komediowa, pastiszująca motywy z fantasy i nie tylko - to również ma momenty, które silnie oddziałują na emocje i co wrażliwsi (już w pierwszym odcinku) mogą uronić łzę. Poza tym jest to chyba najzabawniejsza fabularnie, współczesna przygodówka z niezwykle sympatycznymi postaciami (nawet - a może zwłaszcza? - tymi z drugiego planu).
"...matka rodzi człowieka, matka go karmi. Potem karmi go ziemia i ziemia go przenika, za każdym razem zostawiając szczyptę pyłu, aż w końcu człowiek nie jest już dzieckiem matki, lecz ziemi."

R.S. Bakker - "Mrok, który nas poprzedza"

https://thetwilightarea.wordpress.com/ - strona poświęcona serialowi "The Twilight Zone"

Odpowiedz
Okej, zacząłem grać w "Obcego: Izolację" jakieś 5 miesięcy temu i gdzieś pewnie po dwóch miesiącach przerwy wróciłem do gry. Od razu muszę powiedzieć, że granie w horror to absolutnie nie moja bajka i nie potrafię wytrzymać przy rozgrywce dłużej niż kilkadziesiąt minut (które spędzam głównie na błąkaniu się po tych samych miejscach, bo mam tragiczną orientację w terenie). Stąd pytanie - właśnie szukam apteczki w jakimś San Escobar, ile mniej-więcej gry ukończyłem? :)

Odpowiedz
Chyba jesteś gdzieś w połowie, może trochę wcześniej. To jest bardzo długa gra, a chowanie się przed tym skurczybykiem jeszcze ją wydłuża :D I jeszcze trzeba doliczyć przerwy na odejście od kompa (konsoli) i uspokojenie nerwów.

Na filmach się śmieję i tylko raz w życiu porządnie się przestraszyłem, ale granie w horrory to dla mnie mordęga, ale i jest coś przyjemnego w tym, że gra potrafi doprowadzić mnie do stanu, w której po prostu ją wyłączam ze strachu przed zawałem serca :D

Odpowiedz
Bałem się takiej odpowiedzi. Chcę to przejść do premiery "Covenant", ale plan wydaje się coraz mniej realny : ).

Odpowiedz
Ziom, jesteś góra w 1/4.:) To jest sam początek.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości