Gry wszech czasów -subiektywny ranking
Kolejność przypadkowa, w co bym grał to bym akurat uznał za 'naj'

1. Doom - 1 i 2 + dodatki + mody takie jak brutal doom czy russian overkill + setki jeśli nie tysiące fanowskich levelpacków = wiele godzin świetnej zabawy. Poniżej próbka mode brutal doom w wersji 20

2. Half - Life - mega klimat, XEN trochę zasysa i nie ma startu do laboratorium ale za dzieciaka bałem się niektórych fragmentów. Co jakiś czas odświeżam

3. Fallout 1 & 2 - imo najlepsze cRPG, klimat, klimat i jeszcze raz klimat, świetny świat, świetna grywalność, mody (Restoration Project!!!), muzyka, no i klimat. Wielbię.

4. Worms Armageddon - może i WWP jest lepsze ale to od Armageddonu poznałem Wormsy - świetna zabawa

5. Warcraft 2 - jeden z trzech moich ulubionych RTSów, chyba pierwsza gra tego typu w którą grałem, nieśmiertelna

6. Earth 2140 - Mój ulubiony futurystyczny RTS, mam jeszcze gdzieś na płycie z CDA z dodatkami

7. Original War - Kolejny świetlny RTS z elementami cRPG, fajna historia (czuć inspirację Ostatnim dniem stworzenia - szkoda że ksiązka to zmarnowany potencjał).

8. Heroes of Might & Magic III + dodatki + mody WOG oraz Horn of the Abbys - klimat, grywalność, muzyka, piękna wizualnie - najlepsza gra z serii.

9 i 10 - soon ;)

Odpowiedz
Naughty Dog fanboy mode ON:

1) The Last of Us
2) Uncharted 2
3) Uncharted 3

Dziękuję :)

Odpowiedz
Zapomniałeś o Uncharted, które graficznie może jest najgrosze, ale fabularnie najlepsze (z serii, rzecz jasna) :)

Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
(30-05-2015, 16:28)Mierzwiak napisał(a): Naughty Dog fanboy mode ON:

1) The Last of Us
2) Uncharted 2
3) Uncharted 3

Dziękuję :)

<ok>

Odpowiedz
O, dzięki za przypomnienie, teraz to wygląda tak:

1) The Last of Us / Uncharted 4
2) Uncharted 2
3) Uncharted 3

Odpowiedz
Jak się zastanowić, to gry wszech czasów to:

1. Pong
2. Super Mario Bros.
3. Tetris

Nic nie miało takiego wpływu na medium, nic nie zestarzało się tak dobrze, jak te trzy tytuły. One są grywalne do dziś, co jest po prostu niesamowite, biorąc pod uwagę, że powstały na układach mniej zaawansowanych niż te w plumkających zabawkach dla dzieci.

Ale gdybym miał wymienić moje ulubione gry wszech czasów, to:

Die Hard Trilogy
Medievil
Super Mario Bros.
Fallout
AvP2
Freespace
Crimson Skies
i może Halo 3

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek: