Odpowiedz 
Gwiezdne Wojny epizod 7
Autor Wiadomość
Perfik
II Wicemiss Avatara 2010

Liczba postów: 2,674
12-11-2013 02:49 PM

(12-11-2013 12:57 PM)Lawrence napisał(a):  Ci co mnie znają, wiedzą, że potrafię ostro podniecać.

Lawrence, z tej strony cię jeszcze nie znaliśmy :)

FILMWEB
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mefisto
I Wicemiss Avatara2009/12

Liczba postów: 18,746
12-11-2013 03:31 PM

(12-11-2013 12:57 PM)Lawrence napisał(a):  a nawet skarpetki i majtki z Gwiezdnymi wojen i wiele innych rzeczy, którymi nie zamierzam się chwalić.

Gumki też? :)

Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Veers
Początkujący

Liczba postów: 43
12-11-2013 11:18 PM

Robawiliście mnie tym tekstem o scenariuszu "Avatara". Obejrzałem nie tak dawno po raz drugi ten film. Scenariusz jest płytki i prosty jak budowa kija. Napisany jest pod pokazanie efektów 3D.

Ja czekam na EVII. Lata Lucas powtarzał, że będzie 9 filmów. Wiem powiecie, że setki razy zmieniał na ten temat zdanie. Chciałbym zobaczyć coś co wróci magię serii. Coś co zostanie mi w pamięci jak niszczyciel gwiezdny z mojego pierwszego seansu w kinie "Leningrad" w roku 1979.

Co do Jedi to co za dużo to niezdrowo. W klasyku było w sam raz. Dla mnie Jedi to element świata. Stada Jedi nowej trylogii nie uratowały.

A z innej beczki, to z większa ciekawością śledzę ostatnio prace nad ekranizacją pierwszej powieści z cyklu Honor Harrington. Jak projekt wypali, będzie to pierwsza od dawna space-opera w kinie na podstawie świetnej powieści.

"Nadchodzi era ciemności... i to my zgasimy światło"
zombie001
Dużo pisze

Liczba postów: 521
12-01-2014 09:38 AM

Nowe newsy o SW, m.in.:
Prawdopodobny powód zamiany scenarzysty
Cytat:The project has changed significantly since Oscar winner Michael Arndt split as writer on Episode VII in the fall, with duties taken up by Abrams and Lawrence Kasdan, who co-wrote Episode V: The Empire Strikes Back and Raiders of the Lost Ark.

According to multiple insiders, the reason for the parting of ways was not due to a timeframe issue, as has been reported, but rather due to a difference in opinion of which characters to emphasize.

Co zostało zmienione w scenariuszu:
Cytat:Arndt is said to have focused on the offspring of Luke Skywalker (Mark Hamill), Han Solo (Harrison Ford) and Princess Leia (Carrie Fisher), with the original trilogy heroes taking on supporting roles. Abrams, however, wanted Episode VII to focus on the classic trio of characters, so audiences could have one more chance to enjoy them before a fitting send-off. The new characters, the offspring, will now be in supporting roles, according to these sources, and take center stage in Episode VIII and IX. Some characters have disappeared from the Arndt script and new ones are being drafted.

Star Wars creator George Lucas, who directed the 1977 original and each of the most recent trilogy, was also involved in the debate, according to insiders. But Lucas, who sold his Lucasfilm to Disney in 2012, acquiesced to Abrams and producer Kathleen Kennedy, who now runs Lucasfilm.

So with Abrams and Kasdan now overhauling the script, that means many of the actors who had met and auditioned have been nixed for various reasons. For example, one actor who met with Abrams in the fall before the overhaul was Mud breakout star Tye Sheridan. But sources say that at this stage, there is no need for such young actors and thus Sheridan will not be involved. In another case, one part that was initially conceived as a 20-year old male is now being rewritten to be a 40-year old.

O spotkaniach Abramsa z aktorami i ewentualnych postaciach, które mogą się pojawić (oczywiście bez szczegółów)
Cytat:Abrams is, according to many sources, casting a wide, wide net and meeting with "everyone." Even those who have copped to a meeting, such as Ronan, say that.

Abrams has continued meeting with actors while the new script is taking shape. According to sources, he met with Fassbender in December. Girls star Driver is being eyed for a role.

While most names come with no identifying character, Hugo Weaving does. Weaving, according to two sources, met for a part to play an Imperial commander.

The latest bit to surface this week is that Abrams and Lucasfilm are now searching for a 20-something female actress who is either of mixed race or black. The rumor is that Obi-Wan Kenobi had a daughter or granddaughter.

źródło: http://www.hollywoodreporter.com/heat-vi...-is-669997

Niby fajnie, że przepisano młodszą postać na starszą i Abrams myśli o angażu takich nazwisk jak Fassbender, ale ogólnie te informacje są DO D***. Wychodzi na to, że Abrams robi z tego dokładnie to, czego nie powinien robić (choć fani mogą się tym jarać) - odgrzewany kotlet z Leią, Hanem i Lukiem... Jakby nie można było pozwolić tym postaciom "umrzeć" z godnością i pójść dalej :(

zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
Mierzwiak
Brooklyn Baby

Liczba postów: 20,601
12-01-2014 12:51 PM

Wierzysz w to co czytasz? Bo ja w ogóle. Zresztą wokół tego filmu dzieje się tak niewiele, że zapomniałem zupełnie o jego istnieniu.

Przepocona skarpeta > Godzilla 2014
zombie001
Dużo pisze

Liczba postów: 521
12-01-2014 02:18 PM

Biorąc pod uwagę jakie kosmiczne pomysły miał Abrams na swojego Supermana, to wszystko jest możliwe i jak najbardziej prawdopodobne.
W ogóle o tym filmie jest tak cicho, że się zastanawiam, czy Abrams zdąży go nakręcić na wyznaczony termin.

zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
Gieferg
Former $ly Fan

Liczba postów: 6,190
12-01-2014 02:34 PM

Abrams coś kiedyś skończył na wyznaczony termin?

ERA VHS
2014 w kinie: 47 Ronin - 7/10; American Hustle - 6/10; Captain America: Winter Soldier - 8/10; The Amazing Spider-Man 2 - 5/10; Godzilla - 3/10; X-Men DOFP - 8/10, Transformers AoE - 7/10, Dawn of the Planet of the Apes - 6/10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Snuffer
Super Mode

Liczba postów: 5,044
12-01-2014 03:29 PM

http://www.uproxx.com/gammasquad/2014/01...star-wars/

- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.
Yacek
Użytkownik

Liczba postów: 70
13-01-2014 06:17 PM

Pewnie za miliard dolarów zrobią straszną szmirę i zatrudnią Nicolasa Cage'a i tego ryżego z harry pottera. Ale co tam, i tak na to pójdę :) Oby tylko lucas nie pisał scenariusza.

http://nielubieczytac.blogspot.com/
Juby
ze stali

Liczba postów: 2,961
22-01-2014 10:49 PM

Trzon starej obsady (Han, Luke, Leia) oficjalnie w EVII.

He gave me an ideal to strive towards.

filmweb
Yacek
Użytkownik

22-01-2014 11:10 PM

Jar Jar Binks też się załapał??

Huntersky
Venatorian

Liczba postów: 1,370
23-01-2014 12:18 AM

Źródło? Internet milczy na ten temat.

http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford
Juby
ze stali

Liczba postów: 2,961
23-01-2014 09:14 AM

Proszę:
http://www.totalfilm.com/news/carrie-fis...ark-hamill

He gave me an ideal to strive towards.

filmweb
Mierzwiak
Brooklyn Baby

Liczba postów: 20,601
23-01-2014 04:23 PM

Ostatnim razem gdy Carrie Fisher coś potwierdzała Disney tłumaczył, że to bullshit.

Uwierzę w powstanie tego filmu i w cokolwiek z nim związanego jak zobaczę trailer. Nie, nawet nie. Jak wyjdę z kina.

Przepocona skarpeta > Godzilla 2014
Yacek
Użytkownik

23-01-2014 04:30 PM

(23-01-2014 04:23 PM)Mierzwiak napisał(a):  Uwierzę w powstanie tego filmu i w cokolwiek z nim związanego jak zobaczę trailer. Nie, nawet nie. Jak wyjdę z kina.

No co Ty, jak wyjdziesz z kina po seansie to będziesz oczarowany i tym trudniej będzie uwierzyć, że coś tak wspaniałego udało się stworzyć ;)

Ja nie mam obaw, że film powstanie, zastanawiam się tylko, czy dobry.

Grievous
Dużo pisze

Liczba postów: 679
23-01-2014 04:48 PM

Z tego potwierdzonego info to Abrams i Kasdan już skończyli scenariusz. A zdjęcia mają się rozpocząć, przynajmniej w teorii, na przełomie marca/kwietnia. Więc niedługo powinny się pojawić jakieś nowinki obsadowe.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-01-2014 04:49 PM przez Grievous.)
Lawrence
pluszowy Goebbels

Liczba postów: 6,048
23-01-2014 05:31 PM

(23-01-2014 04:23 PM)Mierzwiak napisał(a):  Uwierzę w powstanie tego filmu i w cokolwiek z nim związanego jak zobaczę trailer. Nie, nawet nie. Jak wyjdę z kina.

Ale i nawet wtedy można się dalej zastanawiać czy otaczające Cię rzeczywistość jest prawdziwa ;) Najlepiej zakręcić bączkiem dla pewności. ;) Gdyż ja snów, że jestem w kinie na różnych filmach to miałem i mam wiele.

/www.filmmusic.pl - me recki

May the Force be with You!
Szaman
Stały bywalec

Liczba postów: 1,940
26-02-2014 09:30 PM

Variety twierdzi, że Adam Driver jest bliski roli w Epizodzie 7. Tym razem wygląda to na naprawdę poważne źródło:
http://variety.com/2014/film/news/star-w...201121646/
Proteus
Chief lighting technician

Liczba postów: 2,004
27-02-2014 09:23 PM

Driver jest dobry w Girls i chociaż ryj ma koślawy jak cholera, to jednak facet pomimo twarzy Goofy'ego nie jest młokosem, fizyczną postawność jakąś tam ma, a i po jego występie w Girls widać, że potrafi dorzucić do pieca gdy trzeba. Internety jak zwykle pierdolą i marudzą, że nie tak powinien wyglądać Sith, ale ja jestem ciekaw tego jak wypadnie.

By what right does the wolf judge the lion? By what right?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2014 09:24 PM przez Proteus.)
Szaman
Stały bywalec

27-02-2014 09:34 PM

Znam go tylko z epizodów i małych ról we Frances Ha, Lincolnie i Inside Llewyn Davis, ale już teraz ma dla mnie wielką zaletę. Jest nią charakterystyczny, zapadający w pamięć wygląd, zewsząd słyszę, że w dodatku potrafi grać, więc jestem na tak.
Proteus
Chief lighting technician

Liczba postów: 2,004
17-03-2014 11:38 AM

Nie wiem czy oficjalne.

[Obrazek: 1012281_524387944349043_1175344690_n.jpg]

By what right does the wolf judge the lion? By what right?
patyczak
Stały bywalec

Liczba postów: 3,737
17-03-2014 11:59 AM

Mam nadzieję, że nie, bo ta siódemka nie wygląda zbyt dobrze.

http://www.filmweb.pl/user/voagar
Szaman
Stały bywalec

17-03-2014 12:06 PM

Nie zaczęliby kampanii promocyjnej, od zmian w ukochanym przez fanów logotypie... Skoro opierają film na starej trójce bohaterów, to muszą obchodzić się ze starymi fanami jak z jajkiem.
SonnyCrockett
Miami Vice

Liczba postów: 3,287
17-03-2014 12:22 PM

No to rozbawiłeś mnie. :) Producenci szanujący fanów. Mocna rzecz. :P

Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
Szaman
Stały bywalec

17-03-2014 12:27 PM

Hamill, Fisher i Ford mają zagrać główne role, na czym więc będzie opierać się kampania reklamowa, na nostalgii czy lans flarach Abramsa? Głównym celem będzie odzyskanie tych fanów którzy zniechęcili się Nową Trylogią, a czy gotowy produkt spełni pewne obietnice to już inna sprawa.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości